Gość: nick Licheń to katolickie Las Vegas? IP: *.icpnet.pl 08.08.08, 23:36 bazylika jest ok, ale już dookoła taki kicz i wiocha, że żenada. Szkoda w sumie, bo bazylika mi się podoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karaluch Budujta co chceta... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.08, 01:04 ...swiatynie opatrznosci boskiej, bazyliki lichenskie i inne lasy wegasy ale na allaha nie za publiczne pieniadze!!! Jak ktos z dobrej woli daje hajs i chce zeby takie centra katolickiej rozrywki powstawaly to droga wolna nic mi do tego. Ale jak pompuje sie jakiekolwiek pieniadze z panstwa to juz nie patrze na cos takiego przychylnym okiem. No i do tego te pozniejsze lamenty emerytow ze nie maja na leki bla bla bla. A pieniazki swoje "inwestuja" w budynki aby to inni widzieli ze poland to super katolicki kraj gdzie dobro wszelakie panuje. Jest w tym duzo hipokryzji takiej naszej polskiej.Smieszne to i straszne zarazem. Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki.uklad.po.wrocil Licheń to Las Vegas dla katolików? 09.08.08, 09:48 Dla JudeZeitung wszystko co POLSKIE i KATOLICKIE jest i będzie kiczem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zewar Re: Licheń to Las Vegas dla katolików? IP: 78.150.141.* 09.08.08, 09:57 Jude Zeitung? A co to niby za gazeta? Czy to sobotni kac komus cos pomieszal? ha, ha! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Licheń to Las Vegas dla katolików? IP: 78.150.141.* 09.08.08, 10:02 powiedziec, ze bazylika w Licheniu jest kiczem nie swiadczy o nienawisci, swiadczy o poczuciu harmonii i dobrego smaku. Jezeli ktos lubi sluchac disco polo a ja nie, wcale nie znaczy ze ta osoba bedzie przeze mnie nienawidzona "Na wkus i cwiet towariszczej niet" Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 nie katolików, tylko tępych, moherowych katoli 09.08.08, 11:03 mam kilku wierzących znajomych.. i to oni powinni byc dla tłuszczy wzorami, a nie ten złodziej rydzol... czy lichenskie las vegas dno:( POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
belzebub666666 Licheń to katolickie Las Vegas? 09.08.08, 11:47 Nóż mi się otwiera w kieszeni jak słyszę o tym zacofanym, prymitywnym ostatnim skansenie watykanu. Niektórzy nie mają co jeść, a oni budują złote pałace dla księży i dewotek. Odpowiedz Link Zgłoś
12345ja Re: Belfegory architektury zbudowano we Wrocławiu. 09.08.08, 13:38 Pan prof.Architekt niech przyjedzie do Wrocławia. Napatrzy się na prawdziwą architekturę nowo zbudowanych kiczów. Beczki, wieżyce-trójzęby i kanciaste markety. A wszystko w starej części miasta na tle zabytków. Szpetota tej "nowoczesnej" architektury aż kłuje w oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
pw2007 Re: Licheń to katolickie Las Vegas? 10.08.08, 12:20 Do Lichenia przyjeżdzają pielgrzymi i wrzucają SWOJE pieniądze do puszki na której jest wyraźnie napisane "Na budowę bazyliki". Jak będą chcieli dać na biednych ludzi to wtedy dadzą. Dlatego uważam, że wtrącanie się w to, że ludzie dawali pieniądze właśnie na budowę kościoła, a nie na biednych jest niestosowne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam koscioly katlockie sa ciezkie od zlotych ozdob IP: 80.73.178.* 09.08.08, 13:41 a polskie spoleczenstwo jest najbiedniejsze wsrod karjow UE. zamaist wybudowac skromna bazylike a pomoc biednym ludziom to wybudowano cos olbrzymiego. Gdyby Jezus zyl z nami w tych zcasach bylby przeciwny temu co zcarne sukienki zrobily z jegfo religii. Dlatego wole kosciol protestancki - prostota, pastorzy sa blizej ludzi, bo maja rodziny i znaja klopoty zycia codziennego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elgrek licheń IP: *.kalisz.mm.pl 17.08.08, 22:58 Grzechy główne stały się na progu III tysiąclecia rodzajem rozrywki.Jeśli leniu mówisz o licheniu,to lenistwem jest opalanie pod autokarem na parkingu,jeśli znajdziesz miejsce,bo urocze jezioro licheńskie z każdej strony jest zagrodzone mini barami,pierdołkami (czytaj pamiątkami)a starą stodołę i walący się domek,tuż obok nieczynnego młyna, przerobiono na dom agroturystyczny klasy III.To nie lenistwo,to zaradność bo Polak potrafi.................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Licheń to katolickie Las Vegas? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.08, 13:33 I tak jak w Las Vegas ludzie do Lichenia walą masowo. A niektorych zazdrość skręca. :):) Ich arcydzieł nikt nie oglada, najwyzej pies się wysika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POPORSTU ONKEL Licheń to katolickie Las Vegas? IP: *.tktelekom.pl 30.09.08, 23:06 krótko stwierdziłem to kiedys przez przypadek "BABILicheń" od Słowa Babilon Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gownochlopu Re: A co, zazdroszcza? IP: *.pools.arcor-ip.net 15.12.08, 15:53 POprostu leniwe komuchy zazdroszcza, ze sie robi cos wielkiego i Bog wspomaga.Hehhee Odpowiedz Link Zgłoś
wordsinvaders77 Licheń to Las Vegas dla katolików? 01.02.09, 13:50 wordsinvaders.pl/gniewny-katol Odpowiedz Link Zgłoś
regency00000 Re: Licheń to katolickie Las Vegas? 10.07.13, 23:05 Watykan kolebka chrześcjaństwa zarabia na turystach i katolikach.Wszystkie pieniadze przechodzą na konta watykańskie,dla całej elity KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO!.Msze i inne ceremoniały kościelne są przykrywką dla zwiekszenia kasy watykańskiej.Stworzone obrzedy i msze i spowiedzie aby móc jakoś utrzymywać elite watykańską.Transmisja mszy z watykanu pochłania miliony euro wiernych i pieniadze te są przekazywane na konta Franciszka,tudziez jego kardynałów i biskupów.Pałacyki kościelne śą warte miliony euro.Wierni są tak szkoleni ,aby nie pyskować i nie zadawać pytań,stworzono STRACH PRZED BOGIEM W POSTACI SPOWIEDZI.Spowiedz ogólnie jest tajemnicą ale w kregach kościelnych przy suto zastawionych stołach opoiada sie o niby grzechach wiernych.To poprostu obgadywanie swoich naiwnych wiernych .Kościół i watykan nie ma wpływu na decyzje boga ,jeśli on jest?Wszystko co zostało wymyslone na temat boga słuzy tylko!!!zarabianiu elity kościelnej.Opowiesci na temat boga ze kieruje ludzmi i pomaga tym co sie do niego zwracają jest wierutnym kłamstwem ,bóg nie ma wpływu na ludzi bogów którzy podejmują za innych decyzje ,chodzi o tych na stołkach i urzedasach,gdziekolwiek na świecie by to nie było!wszedzie jest to samo decyzja o tym czy masz przezyć czy nie zalezy od ludzi bogów przy kasie anie od boga .BÓG NIGDY NIE MIAŁ I NIE BEDZIE MIAŁ WPŁYWU NA DECYZJE SKU...SYNÓW I ZŁODZIEI URZEDASÓW I ELITY KOŚCIELNEJ.MAFIA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO PROWADZONA PRZEZ CZARNYCH WATYKANU SPRAWUJE WŁADZE NA CAŁYM SWIECIE I TO ONI DECYDUJA CO KOMU I ILE A NIE BÓG CZY DANA OSOBA PRYWATNA.Ty i ja nie mamy wpływu na ten popieprzony system zwany WATYKAN,JEDNA TRANSMISJA MSZY KOSZTUJE MILIONY EURO,URATOWAŁO BY TO ISNIENIE WIELU LUDZIOM,ALE FRANCISZEK NIE PODZIELI SIE Z AFRYKĄ NAPRZYKŁAD,TYLKO WYDA KOLEJNY DEKRET ABY PANSTWA BOGATE,ZAJEŁY SIE AFRYKĄ .PIENIADZE WATYKANU SĄ ZAMROZONE W BANKU SZWAJCARSKIM I SĄ DYSPONOWANE PRZEZ ELITE CZARNYCH WATYKANU.LUDZIE BOGOWIE DECYDUJA O MOIM ZARCIU SPANIU I JEDZENIU.SKU...ELE SIE BOGACĄ NORMALNI ZYJĄ OD DO.JAKIE JEST MOTTO TEGO PRZESŁANIA,ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ SYSTEM KATOLICKI KOŚCIÓŁ WATYKAN RELIGIE OBRAZKI MSZE PROCESJE ,ZE NIBY BÓG KIERUJE NASZYM ŻYCIEM I NAM POMAGA!BÓG MA LUDZI W D... BNO GDYBY BYŁ TO TO CHOLERNE SKU...SYNSTWO CZARNE WATYKANU PRZESTAŁO BY OSZUKIWAĆ LUDZI.ANI RAZU NIGDY NIE POMAGA RÓZANIEC CZY KORONKA NIE MA NATO WPŁYWU NIKT ANI BÓG ANI SYSTEM KATOLICKI.WSZYSTKO W RELIGII JEST DZIEŁEM PRZYPADKU!!!!!!!!!!!!!!!!.TO BÓG SZEF PRACODAWCA URZEDAS URZEDNIK ELITA SEJMOWA CZY WATYKANSKA KIERUJE LUDZMI A NIE BÓG ,BÓG NIGDY NIE MIAŁ I NIE BEDZIE MIAŁ WPŁYWU NA GRAD W WATYKANIE CZY W KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ MORZA IRLANDZKIEGO.SKU...ELE BEDĄ NADAL JEDZIĆ LIMUZYNAMI A NORMALNI LUDZIE PIESZO.BÓG JAKO DUCH NIE MA WPŁYWU NA SYSTEM KATOLICKI NA ZIEMI.WSZYSTKO CO DZIEJE SIE WOKÓŁ WATYKANU JEST STWORZONE DLA ZARABIANIA!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
regency00000 Re: Licheń to katolickie Las Vegas? 10.07.13, 23:06 Licheń jest stworzony do zarabiania podobnie jak watykan iinne pałacyki kościelne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Papcio XVI Re: Licheń to katolickie Las Vegas? IP: *.pools.arcor-ip.net 10.07.13, 23:13 Pierdol sie kretynie...!! Odpowiedz Link Zgłoś