montanna 16.02.09, 15:41 DRODZY PAŃSTWO. PROSZĘ RÓWNIE UPRZEJMIE, BY NIE WYRZUCAĆ ŚMIECI DO KOSZA NA ŚMIECI NALEŻĄCEGO DO PRZEDSZKOLA ORAZ NIE POZOSTAWIAĆ ICH NA TERENIE ZIELONYM ZA PRZEDSZKOLEM, CHODNIKU PRZED NIM. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maly_ale_wariat Re: ŚMIECIE POD PRZEDSZKOLEM 16.02.09, 17:55 ŚMIECIE buahahahahaa - dzieci tez tak uczycie po polskiemu? Odpowiedz Link Zgłoś
montanna Re: ŚMIECIE POD PRZEDSZKOLEM 16.02.09, 19:04 Polecam słownik języka polskiego, obie formy są prawidłowe. Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdzisci [...] 16.02.09, 21:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś