Dodaj do ulubionych

ŚMIECIE POD PRZEDSZKOLEM

16.02.09, 15:41
DRODZY PAŃSTWO. PROSZĘ RÓWNIE UPRZEJMIE, BY NIE WYRZUCAĆ ŚMIECI DO
KOSZA NA ŚMIECI NALEŻĄCEGO DO PRZEDSZKOLA ORAZ NIE POZOSTAWIAĆ ICH
NA TERENIE ZIELONYM ZA PRZEDSZKOLEM, CHODNIKU PRZED NIM.
Obserwuj wątek
    • maly_ale_wariat Re: ŚMIECIE POD PRZEDSZKOLEM 16.02.09, 17:55
      ŚMIECIE buahahahahaa - dzieci tez tak uczycie po polskiemu?
      • montanna Re: ŚMIECIE POD PRZEDSZKOLEM 16.02.09, 19:04
        Polecam słownik języka polskiego, obie formy są prawidłowe.
        • gwiazdzisci [...] 16.02.09, 21:32
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka