Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.09, 22:39 a kto to jest ten Dzikowski?... POraniony jeden z ludzi Tuska, który nie umie stanąć w prawdzie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pit Re: Konflikt w PO na wysokim szczeblu IP: 194.187.72.* 22.03.09, 22:57 Dzikowski jest ostatnią osobą, która powinna nawoływać do uczciwości. To jakie wały robił w Tarnowie Podgórnym z gruntami to chyba wiele osób w okolicy wie. Dziwnym trafem udało mu się skomunalizowac i przekształcić z grunty z R na Bi Ba i B. A pewna agencja nie wykonywała przysługującego jej prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juras Re: Konflikt w PO na wysokim szczeblu IP: 195.225.48.* 23.03.09, 12:08 Pit, jeżeli masz dowody na wały Dzika w Tarnowie, to jutro smaruj do prokuratury. A jak nie masz (co jest pewne, bo inaczej podpisałbyś się imieniem) to lepiej zamilcz. Każdemu można zarzucić największe draństwo kryjąc się za pseudonimem. Waldy w Tarnowie wykazał się inicjatywą, kreując miejsca pracy i rozwój gminy. W takich przypadkach zawsze znajdą się i zwolennicy i przeciwnicy takiego działania. Jedni chwalą, drudzy szukają sposobu jakby takiego uwalić. Są też także tacy, co chcieliby coś uszczknąć z dobrodziejstw takiego rozwoju, a byli za mali lub chcieli nic nie inwestując. To też źródło plotek i pomówień. Dlatego ostrożenie z rzucaniem oskarżeń Odpowiedz Link Zgłoś
vipunia Re: Konflikt w PO na wysokim szczeblu 22.03.09, 23:33 Akurat Pana Lipińskiego oceniam jako jednego z bardziej rzetelnych posłów. Na wszelkie pisma odpowiada jego Biuro, przesyła kopie wystąpień i interpelacji, czego nie można powiedzieć o innych jego kolegach z PO. Szkoda tylko, że w przypadku wejścia Pana Lipińskiego do PE na jego miejsce wejdzie do Sejmu p. Grabkowska, dylemat naprawdę. Jej obecność już w Sejmiku budzi moje mieszane uczucia, a co dopiero w Sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
ecicha-3 Konflikt w PO na wysokim szczeblu 23.03.09, 08:08 A jak tam sie maja sprawy sadowe Dzikowskiego?????? Odpowiedz Link Zgłoś
e-marlowe Re: Konflikt w PO na wysokim szczeblu 23.03.09, 12:22 Spraw sądowych nie było,bo Pan Poseł,który teraz ustala standardy moralności,sam nie zrzekł się immunitetu,a głosowanie w sejmie nie doprowadziło również do jego uchylenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forsiaty Konflikt w PO na wysokim szczeblu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.09, 09:15 A gazety swoje.Dzisiaj nawet Pani Paradowska której nie lubię wyśmiewała się z pismaków którzy wietrzą afere wsród polityków mających akcje firm juz dawno nie istniejacych na giełdzie lub zasiadajacych bez opłaty w radach.A gazety w Poznaniu swoje.Myślę,że powinniśmy skupić się teraz na EURO 2012 A NIE KTO Z KIM SIE KOPIE :))))).Pozdrawiam Dzikowskiego i Lipińskiego-fajny robią wam P- ar.Kto im za to płaci? Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Poznaniacy mają szczególne upodobania... 23.03.09, 09:49 ...do polityków biznesmenów. Czołowy byznasmen to niejaki Gawronik, który co najmniej 2 kadencje był senatorem. Żenada, Nigdy bym nie zagłosowała na takiego cinkciarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznanianka Wart Pac pałaca IP: *.icpnet.pl 23.03.09, 10:34 Dzikowski wieloletni wójt Tarnowa Podgórnrgo uciekal w posły, bo tutaj wszyscy wiedzieli, że bierze. Do dziś nierozliczony sądownie. To zgodne ze standardami PO. Lipiński fizyk do rady nadzorczej BUDIMEXU został zaproszony gdy chciał byc preziem Poznania, o którym też wszyscy wiedzą itd. Pawlak mówi, że w straży pożarnrj działają komisje rewizyjne. Wszyscy wiedzą, że ich rola jest równie skuteczna, jak w spółdzielczości mieszkaniowej, czyli żadna.Na Ratajach, Winogradach,Piątkowie, Swarzędzu czy Dębcu od lat rządzą ci sami nieusuwalni prezesi. POlska rzeczywistość młodzi wyborcy Tuska. Tymczasem wy uwierzyliście, że nie ma układów, że jest dobrze a będzie wspaniale. Szkoda, że Wybiócza i TVN tak was okłamywali. Przejrzycie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzepa Pierwsze wyniki rządów PO IP: *.icpnet.pl 23.03.09, 10:49 RZECZPOSPOLITA: Wstrząsające wyniki sondażu. Wymiar sprawiedliwości źle ocenia 44 proc. Polaków. Co drugi z nas twierdzi, że główną wadą jest korupcja. Najgorzej oceniamy sądy i prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajco Konflikt w PO na wysokim szczeblu IP: *.ibd.gtsenergis.pl 23.03.09, 10:54 a pan Dzikowski co się taki uczciwy zrobił? To może wreszcie wyjaśni jak to było z łapówkami w jego gminie, bo kolesie uratowali mu immunitet, więc prokuratura nie miała możliwości tego wyjasnić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzepa II TVN wspiera PO, dostał miliony na stadion Legii IP: *.icpnet.pl 23.03.09, 10:59 TVN odmówił emisji reklam filmu “Generał Nil”, legendarnego przywódcy AK, bo uważa je za “zbyt drastyczne” (zawierają m.in. ubeckie przesłuchania). A TVN zajmuje sie tylko opowieściami milutkimi i słodziutkimi, broń Boże nie drastycznymi. Na przykład 18 marca pokazał talk show Ewy Drzyzgi “Usuwałam ciążę 9 razy”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawka Poseł biznesman to standard w PO... IP: *.mofnet.gov.pl 23.03.09, 10:58 biorąc pod uwagę, że to już N-ty Poseł, Senator PO trzeba mówić o obowiązującym standardzie. Najlepiej prowadzić firmę i układać pod nią przepisy prawa, ogłaszać intratne kontrakty budowlane itp... Każdy przedsiębiorca takby chciał. Ale mogą wybrani ci z PO. Im kryzys nie straszny. Odpowiedz Link Zgłoś
3cik <-------------------------=-- 23.03.09, 11:33 "gościu" Ty piszesz bardziej pokrętnie niz oberKaczan. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Konflikt w PO na wysokim szczeblu 23.03.09, 15:53 Solidaruchy wszelkiego autoramentu, i z PO i z PiS lubią ciągnąć bejmy skąd się tylko da. Nie podarują nawet 2 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Jako były student dra Lipińskiego mówię tak: IP: *.icpnet.pl 23.03.09, 18:15 Co komu do tego co kto robi w prywatnych spółkach? Dr Lipiński prowadził kiedyś świetne ćwiczenia z matematyki i szkoda, że musi się użerać z jakimiś przygłupami bez wykształcenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kłos Do sudenta ? IP: *.icpnet.pl 24.03.09, 10:53 Przygłupami są twoim zdaniem wszyscy co nie z PO ? Wcześniej w mumi wyborczej też byli najmądrzejsi. Odróżniasz Pitagorasa od Budimeksu gamoniu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: posener Re: Jako były student dra Lipińskiego mówię tak: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 09:58 Może powinien dalej uczyć, skoro był takim świetnym nauczycielem akademickim, a nie intrygować teraz w polityce (bo intrygant z niego jest duży) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student2 Re: Jako były student dra Lipińskiego mówię tak: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 12:15 Jakiś przykład? Pewnie nie tylko ja z chęcią poczytam... Odpowiedz Link Zgłoś