Dodaj do ulubionych

Konflikt w PO na wysokim szczeblu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.09, 22:39
a kto to jest ten Dzikowski?...
POraniony jeden z ludzi Tuska, który nie umie stanąć w prawdzie...
Obserwuj wątek
    • Gość: Pit Re: Konflikt w PO na wysokim szczeblu IP: 194.187.72.* 22.03.09, 22:57
      Dzikowski jest ostatnią osobą, która powinna nawoływać do uczciwości. To jakie
      wały robił w Tarnowie Podgórnym z gruntami to chyba wiele osób w okolicy wie.
      Dziwnym trafem udało mu się skomunalizowac i przekształcić z grunty z R na Bi Ba
      i B. A pewna agencja nie wykonywała przysługującego jej prawa.
      • Gość: Juras Re: Konflikt w PO na wysokim szczeblu IP: 195.225.48.* 23.03.09, 12:08
        Pit, jeżeli masz dowody na wały Dzika w Tarnowie, to jutro smaruj do
        prokuratury. A jak nie masz (co jest pewne, bo inaczej podpisałbyś się imieniem)
        to lepiej zamilcz. Każdemu można zarzucić największe draństwo kryjąc się za
        pseudonimem. Waldy w Tarnowie wykazał się inicjatywą, kreując miejsca pracy i
        rozwój gminy. W takich przypadkach zawsze znajdą się i zwolennicy i przeciwnicy
        takiego działania. Jedni chwalą, drudzy szukają sposobu jakby takiego uwalić. Są
        też także tacy, co chcieliby coś uszczknąć z dobrodziejstw takiego rozwoju, a
        byli za mali lub chcieli nic nie inwestując. To też źródło plotek i pomówień.
        Dlatego ostrożenie z rzucaniem oskarżeń
    • vipunia Re: Konflikt w PO na wysokim szczeblu 22.03.09, 23:33
      Akurat Pana Lipińskiego oceniam jako jednego z bardziej rzetelnych posłów. Na
      wszelkie pisma odpowiada jego Biuro, przesyła kopie wystąpień i interpelacji,
      czego nie można powiedzieć o innych jego kolegach z PO. Szkoda tylko, że w
      przypadku wejścia Pana Lipińskiego do PE na jego miejsce wejdzie do Sejmu p.
      Grabkowska, dylemat naprawdę. Jej obecność już w Sejmiku budzi moje mieszane
      uczucia, a co dopiero w Sejmie.
    • ecicha-3 Konflikt w PO na wysokim szczeblu 23.03.09, 08:08
      A jak tam sie maja sprawy sadowe Dzikowskiego??????
      • e-marlowe Re: Konflikt w PO na wysokim szczeblu 23.03.09, 12:22
        Spraw sądowych nie było,bo Pan Poseł,który teraz ustala standardy
        moralności,sam nie zrzekł się immunitetu,a głosowanie w sejmie nie
        doprowadziło również do jego uchylenia :)

    • Gość: forsiaty Konflikt w PO na wysokim szczeblu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.09, 09:15
      A gazety swoje.Dzisiaj nawet Pani Paradowska której nie lubię
      wyśmiewała się z pismaków którzy wietrzą afere wsród polityków
      mających akcje firm juz dawno nie istniejacych na giełdzie lub
      zasiadajacych bez opłaty w radach.A gazety w Poznaniu swoje.Myślę,że
      powinniśmy skupić się teraz na EURO 2012 A NIE KTO Z KIM SIE
      KOPIE :))))).Pozdrawiam Dzikowskiego i Lipińskiego-fajny robią wam P-
      ar.Kto im za to płaci?
    • hurdy-gurdy Poznaniacy mają szczególne upodobania... 23.03.09, 09:49
      ...do polityków biznesmenów. Czołowy byznasmen to niejaki Gawronik, który co
      najmniej 2 kadencje był senatorem. Żenada, Nigdy bym nie zagłosowała na takiego
      cinkciarza.
    • Gość: Poznanianka Wart Pac pałaca IP: *.icpnet.pl 23.03.09, 10:34
      Dzikowski wieloletni wójt Tarnowa Podgórnrgo uciekal w posły, bo
      tutaj wszyscy wiedzieli, że bierze. Do dziś nierozliczony sądownie.
      To zgodne ze standardami PO. Lipiński fizyk do rady nadzorczej
      BUDIMEXU został zaproszony gdy chciał byc preziem Poznania, o którym
      też wszyscy wiedzą itd. Pawlak mówi, że w straży pożarnrj działają
      komisje rewizyjne. Wszyscy wiedzą, że ich rola jest równie
      skuteczna, jak w spółdzielczości mieszkaniowej, czyli żadna.Na
      Ratajach, Winogradach,Piątkowie, Swarzędzu czy Dębcu od lat rządzą
      ci sami nieusuwalni prezesi. POlska rzeczywistość młodzi wyborcy
      Tuska. Tymczasem wy uwierzyliście, że nie ma układów, że jest dobrze
      a będzie wspaniale. Szkoda, że Wybiócza i TVN tak was okłamywali.
      Przejrzycie !
    • Gość: Rzepa Pierwsze wyniki rządów PO IP: *.icpnet.pl 23.03.09, 10:49
      RZECZPOSPOLITA: Wstrząsające wyniki sondażu. Wymiar sprawiedliwości
      źle ocenia 44 proc. Polaków. Co drugi z nas twierdzi, że główną wadą
      jest korupcja. Najgorzej oceniamy sądy i prokuratury.

    • Gość: jajco Konflikt w PO na wysokim szczeblu IP: *.ibd.gtsenergis.pl 23.03.09, 10:54
      a pan Dzikowski co się taki uczciwy zrobił? To może wreszcie wyjaśni jak to
      było z łapówkami w jego gminie, bo kolesie uratowali mu immunitet, więc
      prokuratura nie miała możliwości tego wyjasnić
      • Gość: Rzepa II TVN wspiera PO, dostał miliony na stadion Legii IP: *.icpnet.pl 23.03.09, 10:59
        TVN odmówił emisji reklam filmu “Generał Nil”, legendarnego
        przywódcy AK, bo uważa je za “zbyt drastyczne” (zawierają m.in.
        ubeckie przesłuchania). A TVN zajmuje sie tylko opowieściami
        milutkimi i słodziutkimi, broń Boże nie drastycznymi. Na przykład 18
        marca pokazał talk show Ewy Drzyzgi “Usuwałam ciążę 9 razy”.

    • Gość: warszawka Poseł biznesman to standard w PO... IP: *.mofnet.gov.pl 23.03.09, 10:58
      biorąc pod uwagę, że to już N-ty Poseł, Senator PO trzeba mówić o
      obowiązującym standardzie. Najlepiej prowadzić firmę i układać pod
      nią przepisy prawa, ogłaszać intratne kontrakty budowlane itp...
      Każdy przedsiębiorca takby chciał. Ale mogą wybrani ci z PO. Im
      kryzys nie straszny.
    • 3cik <-------------------------=-- 23.03.09, 11:33
      "gościu" Ty piszesz bardziej pokrętnie niz oberKaczan.
    • dzakarta Konflikt w PO na wysokim szczeblu 23.03.09, 15:53
      Solidaruchy wszelkiego autoramentu, i z PO i z PiS lubią ciągnąć
      bejmy skąd się tylko da. Nie podarują nawet 2 zł.
    • Gość: student Jako były student dra Lipińskiego mówię tak: IP: *.icpnet.pl 23.03.09, 18:15
      Co komu do tego co kto robi w prywatnych spółkach? Dr Lipiński prowadził
      kiedyś świetne ćwiczenia z matematyki i szkoda, że musi się użerać z jakimiś
      przygłupami bez wykształcenia.
      • Gość: Kłos Do sudenta ? IP: *.icpnet.pl 24.03.09, 10:53
        Przygłupami są twoim zdaniem wszyscy co nie z PO ? Wcześniej w mumi
        wyborczej też byli najmądrzejsi. Odróżniasz Pitagorasa od Budimeksu
        gamoniu ?
      • Gość: posener Re: Jako były student dra Lipińskiego mówię tak: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 09:58
        Może powinien dalej uczyć, skoro był takim świetnym nauczycielem akademickim, a
        nie intrygować teraz w polityce (bo intrygant z niego jest duży)
        • Gość: student2 Re: Jako były student dra Lipińskiego mówię tak: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 12:15
          Jakiś przykład? Pewnie nie tylko ja z chęcią poczytam...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka