mclion
03.04.09, 07:51
Hmmm... dla mnie to logo przypomina raczej napis na lodówce "Mróz" czy jak tam
się te lodówki nazywały, kształt gwiazdek - niemal śnieżynki! Normalnie sezon
zimowy. Można by do tego dodać slogany reklamowe: "Poznań - gorące serca,
chłodne przyjęcie", "Nic cię tak nie zmrozi jak nasza oferta", "Masz ochotę na
loda? W Poznaniu wiemy jak to robić!".
W każdym razie mnie się ten logotyp nie podoba. No ale ja się nie znam, ja
cukrem posypuję...
Maciej