08.09.09, 13:50
Mam pytanie, może mi pomożecie: mam parę nagrań na kasetach VHS, chciałbym to
przegrać na płyty DVD, trzeba zachować wspomnienia ;) Znacie jakiś punkt gdzie
mogą mi to zrobić?
Obserwuj wątek
    • Gość: marek146 Re: VHS > DVD IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.09.09, 20:00
      Ja korzystałem z usług takiej małej firmy z Poznania, robią to dość sprawnie,
      możesz się z nimi skontaktować np. poprzez to ogłoszenie:

      poznan.szerlok.pl/uslugi/inne/oferta/przegrywanie-digitalizacja-vhs-itp-na-plyty-dvd-okazja_546b56776444633d/
    • Gość: A Re: VHS > DVD IP: *.tktelekom.pl 10.09.09, 02:55
      W PIOTR I PAWEŁ NA PROMIENISTEJ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka