Gość: obserwator IP: *.tkdami.net 12.02.03, 03:21 W nocy z 11 na 12 około godz 1.00 na osiedlu Zamłynie spłonęły dwa samochody. Ale był dym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj