Dodaj do ulubionych

spłonęły dwa samochody

IP: *.tkdami.net 12.02.03, 03:21
W nocy z 11 na 12 około godz 1.00 na osiedlu Zamłynie spłonęły dwa samochody.
Ale był dym.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka