IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 14:02
Witam,
niedługo podpiszę akt notarialny kupna nieruchomośći i zaczynam się rozglądać za notariuszem. Moje pytanie: czy w związku z tym, że stawki taksy notarialnej są określone tylko odnośnie górnego limitu możecie polecić notariusza, który załatwi sprawę w miarę tanio i w sposób bezproblemowy. Dziękuję z góry za wypowiedzi.
Obserwuj wątek
    • jakmutam Re: Notariusz 13.01.11, 14:30
      Z czystym sumieniem polecam P. Notariusz Chmiel . Kancelarię ma na Rynku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka