Gość: Kupujący
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.01.11, 14:02
Witam,
niedługo podpiszę akt notarialny kupna nieruchomośći i zaczynam się rozglądać za notariuszem. Moje pytanie: czy w związku z tym, że stawki taksy notarialnej są określone tylko odnośnie górnego limitu możecie polecić notariusza, który załatwi sprawę w miarę tanio i w sposób bezproblemowy. Dziękuję z góry za wypowiedzi.