Gość: hirasawa IP: *.e-gco.pl 12.02.11, 09:00 Wczoraj ujrzałam ciekawy obrazek w rzeszowskim NFZ.W holu odbywały się targi zdrowej żywności.Z pięterka zbiegały pańcie z portfelikami i tłumnie zakupywały.A obok napis zakaz handlu w budynku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anna Re: handel w NFZ IP: *.rzeszow.mm.pl 12.02.11, 12:27 Miejsce całkiem logiczne na sprzedaż zdrowej żywności. Przecież rzeszowskim estetom przeszkadzały panie sprzedające swojskie jajka, sery, kury...w różnych miejscach miasta. Odpowiedz Link Zgłoś