Dodaj do ulubionych

handel w NFZ

IP: *.e-gco.pl 12.02.11, 09:00
Wczoraj ujrzałam ciekawy obrazek w rzeszowskim NFZ.W holu odbywały się targi zdrowej żywności.Z pięterka zbiegały pańcie z portfelikami i tłumnie zakupywały.A obok napis zakaz handlu w budynku.
Obserwuj wątek
    • Gość: anna Re: handel w NFZ IP: *.rzeszow.mm.pl 12.02.11, 12:27
      Miejsce całkiem logiczne na sprzedaż zdrowej żywności.
      Przecież rzeszowskim estetom przeszkadzały panie sprzedające swojskie jajka, sery, kury...w różnych miejscach miasta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka