Dodaj do ulubionych

do adminek

02.06.13, 10:31
w którym punkcie regulaminu forum jest wytłumaczenie kiedy zdejmowane sa watki?
czy forum jest poletkiem jedynie nowoprzybyłych i swiezych w temacie forum adminek?
czy nowosci w funkcjonowaniu forum beda wprowadzane w zaleznosci od widzimisie adminek?

panowała tu niepisana zasada, ze wszystko co tu piszemy zostaje ku naszej chwale i nie chwale
czyzby szanowna adminki nie wiedziały o tym?
czy po prostu czuwaja nad forum wedle swego doswiadczenia?

tak sie spraw nie załatwia, zadnych
i nie moze byc tak, ze osoby obrazone nie maja nawet szans na odpowiedz
ciekawa jestem , czym kierowały sie adminki i ktora to taka gorliwa i bezstronna
Obserwuj wątek
    • algaria Re: do adminek 02.06.13, 10:45
      Przykro mi, że nie dano mi szansę ani na wytłumaczenie ani tym bardziej na obronę, a zarzuty wobec mnie wytoczono duże...

Nie ma wątku -nie ma sprawy - bo sprawa pod dywan, a watek był ciekawy (abstrahując do zarzutów wobec mnie ) i poruszający ważne kwestie "zawodowe" i mogłyśmy wymienić się opiniami na tematy:
      - płacenie za wróżbę
      - dobór wróżki
      - etyka wróżbiarska

Szkoda że nikt z adminek się nie zapytał czy wątek kasować

• 966ania Re: do adminek 02.06.13, 14:44
          czy pytanie skierowane do adminek oznaczone jest jako top secret z zakazem czytania przez forumowiczów?!

Nie rozumiem co chciałaś powiedzieć poprzez: czy forum jest poletkiem jedynie nowoprzybyłych...
          Fakt pytanie (publiczne) do adminek, ale zahacza o mnie również bo ja jestem jak to ujęłaś nowoprzybyła i naprawdę nie traktuję tego forum jako "poletka jedynie dla mnie", więc wybacz, ale to zdanie dziwnie zabrzmiało...Twój post jest postem publicznym, więc treść jest czytana, a ja mam w zwyczaju rozumieć to co czytam, jeśli nie - to pytam...twojego zdania nie zrozumiałam, ot co.

--
          Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.
          • babowa Re: do adminek 02.06.13, 15:06
            anka, ja nie pytam o nowoprzybyłe forumki a nowoprzybyłe i srednio bedace w temacie tarota adminki
            ja nie owijam w bawełne, nie krece tylko konkretnie pytam
            chciałabym by zasad panujacych tu nie zmieniano cichcem i wedle swego mniemania i uznania
            to forum jest dla wszystkich i wszyscy powinni decydowac o wszelkich zmianach

jestem bardzo za tym by forum jak najwiecej nawiedzało nowych, dzieki nim kreci sie kazde forum
            kazdy watek zamieszczony na forum jest dostepny dla kazdego zainteresowanego i ten rowniez
            zle zrozumiałas moje intencje, mozliwe ze zdanie, pytanie zle skonstruowałam
            • 966ania Re: do adminek 02.06.13, 18:19
              No właśnie nie zrozumiałam intencji i dlatego zapytałam...

Apropo skasowanego postu, to bardzo szkoda, że tak się stało bo pozostał niesmak, np. wczoraj z powodu zmęczenia nie mogłam zabrać głosu w dyskusji bo treść napisana przez Aśkę wymagała dekoderu, a ja nie byłam w stanie rozszyfrowywać każdego słowa/ zdania/sensu zawartego w wypowiedzi - padałam ze zmęczenia. Chciałam dzisiaj wyrazić swoją opinię na temat, a tu posta NIET. Szkoda bo wątek dotyczył ważnych zagadnień i można było fajnie poprowadzić dyskusję, no ale stało się inaczej.

Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.
              • j.julia Re: do adminek 02.06.13, 18:25
                Wchodzę na forum a tu...
                Babowa wyciąga do tablicy.
                Niestety, nie mam dzis czasu na czytanie skasowanego wątku, zrobię to jutro, wtedy mogę cokolwiek powiedzieć.
                Pamiętajcie, że zawsze wątek można przywrócić, jeżeli taka będzie wola osób wypowiadających się.
                Babowa, nie lubię być obrażana. Myślę, że wiele rzeczy można powiedzieć bez obrażania kogokolwiek.
                • babowa Re: do adminek 02.06.13, 18:46
                  a kogo mam wyciagac?
                  przeciez tylko admini sa władni do takich zmian

mysle , ze nie obrazam ale nazywam rzecz po imieniu a to roznica
                  jesli czujesz inaczej to trudno, kazdy interpretuje tak jak mu wygodnie

tzn, ze od tego jak ty odbierzesz tresc wypowiedzi w skasowanym watku bedzie zalezało jego ponowne sie pojawienie?

jedna adminka kasuje a druga przywraca?
                  nie konsultujecie ze soba spraw dotyczacych forum?

i dlaczego admin nie ma czasu na forum, jesli podjał sie jego opieki?
                  wiem, sa rzeczy wazne i wazniejsze
                  ale inni zagladaja codziennie i sa aktywniejsi i bardziej zorientowani w atmosferze forum niz admini
                  tak nie powinno byc i tyle
                  i podaj, jesli mozesz, gdzie cie obraziłam
                  • asia.33 Re: do adminek 02.06.13, 18:55
                    tak babowa szczegolnie ty wyskakujesz aktywnie tu bardzo tyko nie w takim celu w jakim jest to forum
                    by obrazac innyc i popierac lub atakowac
                    co do samych kart masz jakies tu zaplecze i wiedze?
                    czy tak tylko po kolezensku jestes ?
                    miałam okazje dzisiaj poczytac watki sprzed miesiecy i bynajmniej twoja rola polega tylko na aktywny wspieraniu zdania innych
                    natomiast jakos sie nie dopatrzyłam watków majacych cos wspolnego z tarotem smile
                    • babowa Re: do adminek 02.06.13, 19:04
                      big_grin
                      asienko, bo jesli miałabym zakladac watki z tarotem podobne do twoich to wole ich oszczedzic i sobie i innymbig_grin

zaplecze mam, moze wieksze niz ty?
                      wiedza jak to wiedza, zawsze mozna dowiedziec sie czegos nowego i skorzystac z doswiadczen innych
                      filtruje sobie wiec"wiedze" forumek i ciagle sie ucze
                      i miło mi , ze moja osoba az tak cie zaciekawiła, ze grzebiesz sobie w archiwum
                      choc ja wole inny sposob spedzania niedzieli ale co kto lubi

i jestem zaskoczona, ze to ty chcesz mnie pouczac i do pionu ustawic
                      jednak dziekuje, mam juz swoich przewodników, i za bardzo karty szanuje by korzystac z twoich sposobow radzenia sobie z porazkami tarotowymi
                      do usłyszenia w watkubig_grin
                      • asia.33 Re: do adminek 02.06.13, 19:12
                        coz ja porazek tarotwych nie mam smile
                        chyba ze mnie uswiadom "kochana" bo jakos nie przypominam sobie swoich rzekomych porazeksmile
                        tarot byl jakis elementem mojego zycia ale zeby az tak sie jemu poswiecic to nie moja droga
                        moje zycie jest ciekawsze i uwierz wole zajac sie swoim hotele czyr restauracja nad oceanem
                        czy podrozami po swiecie niz siedzie tutaj i odpowiadac na twoje zaczene watki, ktre niczego nie wnosza a kipia jadem i nienawiscia

a twoja wiedza jest typu "ja wiem ale nie powiem"
                        cienie pouczac nie mam zamiaru bo dla mnie jestes tylko tutaj pionkiem manipulowanym i zaznacze to nie tylko moje zdanie
                        do archiwum siegalam nie z twojego powodu - i nie byl to dla mnie klopot wiec sie o mnie nie martw daje sobie swietnie rade i to nie dzieki tobie smile
          • asia.33 Re: do adminek 02.06.13, 18:49
            o jakiej asce mówisz ?
            o mnie?
            czy my sie znamy? pierwsze o tobie słysze
            moze jestes takim "dodatkowym" profilem ktory sie odpala jak nalezy kogos poprzec lub najechac na kogos niewygodnego ?
            cóz nie tylko ja mam takie podejrzenia i wiedze o podobnych personach smile
              • asia.33 Re: do adminek 02.06.13, 18:58
                o jakze twoje zdanie bobowa jest dla mnie cenne - myslalby kto
                kobieto wracaj do swoich kurek wink
                i jak nie masz nic madrego do powiedzenia to radze zamilknij winktymczasem
                  • asia.33 Re: do adminek 02.06.13, 19:15
                    szczerze ... jakos nie zalezy mi na twoim zdaniu o mnie
                    a Moj Barnaek coz Ukochany i dbajacy o nie Mąz czy to zle ? kazdej kobiecie takiego męza zycze
                    bo niczego mi w zyciu nie brakuje dzieki niemu... wiec masz cos jeszcze do mnie?
            • 966ania Re: do adminek 02.06.13, 19:33
              asia.33 napisała:

> o jakiej asce mówisz ?
              > o mnie?
              > czy my sie znamy? pierwsze o tobie słysze
              > moze jestes takim "dodatkowym" profilem ktory sie odpala jak nalezy kogos poprz
              > ec lub najechac na kogos niewygodnego ?
              > cóz nie tylko ja mam takie podejrzenia i wiedze o podobnych personach smile

wybacz asia.33 skoro wyraz Aśka jest dla ciebie obelgą...

Nie, nie znamy się, bo kiedy mogłyśmy się poznać skoro wczoraj tu wparowłaś (po dłuższej nieobecności jak napisałaś) wniosłaś zamieszanie umieszczonym tekstem, który pozbawiony był kropki, przecinka, a bogaty w masę błędów stlistycznych, literówek. Zdania zlane w jedną treść, którą to trzeba było choć dwa razy przeczytać, żeby się dowiedzieć co chcesz powiedzieć.

Tak, to forum dopuszcza błędy, ale bez przesady!

Profilem dodatkowym może jesteś sama, więc zastanów się co piszesz, to po pierwsze, a po drugie to na nikogo nie najeżdżam i NIKOGO nie uważam za niewygodną osobę!

Masz jakieś chore i urojone myśli, wymyślone podejrzenia...

Jeśli chcesz to pisz fakty, a nie wyimaginowane gdybania.

Chciałam wyrazić swoją opinię, ale wątek został skasowany, także NIE masz zielonego pojęcia co chciałam napisać, więc tak chore uwagi pozostaw dla siebie!

• asia.33 Re: do adminek 02.06.13, 19:41
                ani
                uzycie czy wywołanie mnie do tablicy w taki sposob bylo mało eleganckie
                nie jestem humanistka a matematykiem
                na dodatek mieszkam w innym kraju i niestety musze poslugiwac sie kilkoma jezykami w mowie i pismie
                dlatego tez nie stosuje polskich znków
                w regulaminie forum jest to zaznaczone - to nie jest przeszkoda
                pisze tak od dawna i ktos kto tu bywał "w moim czasie" nie miał z tym problemu i nadal nie maja
                przeczytaj regulamin
                gdybym ja nawet na forumzwrocila sie do ciebie ba nie do ciebie a mówiła o tobie czy twoim watku z pewnoscia nie napisałabym "anka"
                z kilku wzgledow ...z jakich powinnas sie domyslic gdyz jak widze masz duza wiedze o pisaniu, wypowiadaniu sie to tez bedziesz i znała podsatowe zasady kultury i obycia
                  • asia.33 Re: do adminek 02.06.13, 19:56
                    tak babowa z pewnoscia za duzo tu siedzisz i ryczysz ze smiechu
                    ale jak widze tez nie uzywasz znakow polskich - jakos tego nikt nie zauwazył
                    no ale rozumiem musiscie sie wspierac wzajemnie - "w kupie siła" smile
                    słowa zaczeroniete z pewnego watku jaki miał tu miejsce w styczniu apo tym jak go przeczytałam to wiesz babowa tez mi ramiona opadly jak tobie po moim watku tylt tylko ze chyba mi bardziej
                    pozdrawiam
                    siedz kochana tutaj i rycz to robisz jak widac najlepiej smile
                    i nie dziwie sie osoba , ktore juz tu nie zagladaja
                    teraz sie nie dziwie ... i rozumiem ..szkołka nigdy juz nie bedzie taka jak była
                    napisze tak ..hmm jest tu przynajmniej dziwnie

babowa a ze ty tez piszesz bez znakow polskich,no wesz !!! wstydz sie !
                • 966ania Re: do adminek 02.06.13, 20:32
                  To jest istny absurd!!!!!!
                  Nazwanie kogoś po imieniu uważane jest za obelgę...brak kultury? To jest obłęd! Chore ego!

Czy będziesz się do mnie zwracać Ania, Anka, Anula itd to nie odczytam tego jako obelgę bądź pewna. Szok!!!!

Również mieszkam za granicą i biegle posługuję się 4 językami obcymi i NAPRAWDę nie przeszkadza mi to wcale, aby móc pisać zrozumiale w każdym z tych 4 języków, także takie usprawiedliwienia to wsadź pod dywan!!!!!

Poza tym - NIE masz pojęcia co to znaczy literówka, a znaczy to : zaczeroniete - jeden z wielu wyrazów pisanych przez ciebie - i to nie ma nic wspólnego z brakiem polskich znaków. Twoje teksty roją się od takich tworów co naprawdę utrudnia czytanie! O tym ja piszę! Poprawnie napisany wyraz choćby bez polski znaków można przeczytać, ale nie te które ty tworzysz!
                  • ja-tekla awanturka 02.06.13, 20:41
                    Gdzie szanowna asia - tam awanturka, uffff...
                    Nie ma co sie obrazac, asia...bo piszesz bardzo niechlujnie...myslalam, ze tylko ja mam problemy ze zrozumieniem twoich tekstow...
                    Takie niechlujstwo w pisaniu to lekcewazenie osob, ktore tekst czytają, asia.33... i nie o drobnych błędach pisze, tylko o braku logiki w zdaniach, o masie literowek itp. Szanujmy swoj czas!
                    • ja-tekla Re: awanturka 02.06.13, 20:45
                      Zarzucasz brak kultury tylko dlatego, ze osmielono ci zwrocic uwagę, asia33.... to dziecinne!
                      Czasami osoby piszace na forum robią błedy, literowki itp., ale sens ich wypowiedzi jest jasny, zrozumialy, nie trzeba nad nim się biedzic, asia33...choc chyba juz nie 33 wink
                      • asia.33 Re: awanturka 02.06.13, 20:50
                        ha tego nie da sie zmienic ze 33 bo to wynika z numerologii
                        ale nie ma podtekstu jakiego sie doszukujesz kochana, nie mam przerostu ambicji
                        ciekawe czemu tak na to zwrociłas uwage to tylko nick nic wiecej i nie bede go zmieniac
                    • asia.33 Re: awanturka 02.06.13, 20:48
                      tekla sie zjawia zawsze tam gdzie trzebasmile
                      przeczytaj regulamin
                      nie ma tam nic o uzywaniu znakow polskich a pisac bede jak chce
                      nie rozumiesz nie czytaj - literatko wink znalazł sie specjalistka
                      kazdy widzi kto tu kogo atakuje kochana teklo
                      a w usunietym watku tez było widac kto kogo obraza i nadal tak jest - nic sie nie zmieniło
                      a dlaczego ... coz usmiechne sie tylko - wszyscy wiedza
                      • algaria Re: awanturka 02.06.13, 20:52
                        Niestety wątek został usunięty i nie wszyscy teraz mogą zobaczyć czy ktoś kogoś obrażał, a kto miał urojenia że został obrażony.

• ja-tekla do algarii 02.06.13, 20:59
                          ale dlaczego został usunięty? poruszal ciekawe problemy, mimo tego, jak asia.33 te problemy swym specyficznym stylem opisałasad nie rozumiem...
                          • algaria Re: do algarii 02.06.13, 21:12
                            Nikt nie wie dlaczego watek poszedł. Adminka julka napisała tylko że jutro przeczyta wątek i zobaczy - też uważam, że tam były poruszone ważne kwestie - takie właśnie dla szkółki, dla nas. Każda osoba mogła wyrazić zdanie, bo było zaproszenie do dyskusji dla każdego słowami "a co wy na to?" w pierwszym poście. Niestety widocznie skoro większość wypowiadających się miała odmienne zdanie od z założycielki to ta kazała skasować. Przykre, bo ja nie miałam możliwości odpowiedzi na zarzuty.
                            • asia.33 Re: do algarii 02.06.13, 21:21
                              wiesz algario moze nie ponizaj admina skor juz
                              i nie prowokuj
                              bo tobie tylko o to chodzi i kazdy kto mysli i jest w miare intelgentny potafi odczytac twoje intencje
                              negatywne emocje i mozliwosc wyzycia sie na kims

• babowa Re: do algarii 02.06.13, 21:26
                                asia, o czym ty piszesz?
                                gdzie ty widzisz ponizanie admina?
                                jesu, ty nie rozumiesz znaczenia słow? słowa pisanego?

obrazasz algarie prawie w kazdym poscie, zarzucasz jej cechy ja obrazajace i myslisz ze to w porzadku?
                                ty naprawde jestes zmeczona, tylko nie wiem, czy watkiem i emocjami czy po prostu ciaza
                                daruj juz sobie sprostowania
                            • asia.33 Re: do algarii 02.06.13, 21:25
                              wiesz algario nikt nie wie?
                              moze ja napisze tak
                              wszyscy wiedza smile
                              wg ciebie wszyscy czli kto konkretnie?
                              skoro adminka do mnie pisze i inne osoby tez i to widza to kim sa ci wszyscy?
                              ty , tekla, babowa ???? to sa wszyscy? - oj to stałe grono smile wszytskim znanae z takich akcji
                              • babowa Re: do algarii 02.06.13, 21:31
                                asia, ale ty masz powazanie, fiu fiu
                                sama adminka napisala do asi, bo uznała ze stala ci sie krzywda
                                lubi cie , to pewne
                                big_grin
                                a mnie pewnie niesmile

ale co z tego wynika, ze masz kontakt z adminka ?
                                czujesz sie lepiej?
                                to dobrze
                                w twoim stanie dobre samopoczucie jest teraz najwazniejsze i nie powinnas głupotami głowy sobie zawracac
                        • asia.33 Re: awanturka 02.06.13, 21:06
                          algario skoro admin mi napisa ze jemu sie to nie podba to chyba zauwazył ale i inni tez tozauwazyli
                          a tobie chodzi tylko o nakrecenie atmosfery aby kogos zmieszac z błotem bo lubisz emocje i nie do konca te pozytwne - tez nie moja opinia
                          ja to co chcialam uzyskac moim watekim uzyskałam
                          skontaktowały sie ze mna osoby ktore korzytsłay z usług tej wrozki
                          a wykasowały mi sie adrey wiec nie miałam jak do nich napisac
                          • babowa Re: awanturka 02.06.13, 21:12
                            aska, ty na forum opisujesz prywatne ocene forum przez admina?
                            nie czujesz ze to niestosowne?
                            myslisz , ze tu zachowalas zasady kultury i obycia?
                          • algaria Re: awanturka 02.06.13, 21:23
                            Zarzucasz mi że, ja się wypowiadam w imieniu innych, a sama to robisz.
                            Pokaż mi tych innych i pokaż mi gdzie nakręcam atmosferę skoro to jest mój chyba 4 post w tym wątku liczącym 38 postów.
                            Skoro chciałaś kontaktu z konkretnymi osobami to czemu w skasowanym wątku zachęcałaś do dyskusji? Trzeba było utworzyć post do tych osób zaczynając - Dziewczyny które polecały mi wróżkę proszę o kontakt, a nie napisałaś elaborat o tym jak rzuciłaś karty i jak wróżka polecona z gabinetem oszukała Twoją koleżankę i jak jej nie zapłaciłyście, a teraz dostajecie pogróżki przez smsy i prosiłaś o opinię. Moje nie była taką jaką chciałaś usłyszeć to się mnie czepiłaś . Zarzuciłaś mi wulgarne zachowanie i nienawiść w stosunku do Ciebie, a nawet że Ci wypomniałam Taroteke a to nie ja ... Chciałam prosić byś mi pokazała w którym poście tak bardzo Cię nienawidzę - niestety wątek zamieciony i po sprawie.
                            Pisałaś do mnie w tamtym wątku jeszcze długo po tym jak zamilkłam i kto tu nakręcał atmosferę i kto teraz to robi...
                            • asia.33 Re: awanturka 02.06.13, 21:28
                              tak zachecalam do kontaku ze mna miedzy innymi
                              napisałam wyraznie tam prosze o kontakt osoby ktore skorzytsły
                              i nie bede sie tłumaczyc z tego jak buduje zdania tobie ani jakiego słownictwa uzywam , wybacz ale nie jestes tutaj alfa i oega by sie tobie tłumaczyc gdyby tak było pewnie byłabys przynajmniej adminka lub nawet wlascicielka forum
                              • babowa Re: awanturka 02.06.13, 21:34
                                asia, oddyuchaj
                                jestem wlascicielem forum !!
                                i byłam adminka !!
                                big_grin
                                czy teraz moge uchodzic za alfe i omege?
                                twoj tok rozumowania jest rozbrajajacybig_grin
                                • asia.33 Re: awanturka 02.06.13, 21:38
                                  babowa fajnie ze jestes czy byłas gratuluje smile
                                  cos jeszcze , moze napisz cos ciekwszego
                                  tylko bijesz piane i to lubie najbardzij rozmowy o niczym by pokazac kto tu trzesie forumsmile
                                  • asia.33 Re: awanturka 02.06.13, 21:42
                                    babowa fajnie ze jestes czy byłas gratuluje smile - a jakie to forum było bo ja cie tutaj nie kojarze jako adminki czy wlascicielki
                                    cos jeszcze , moze napisz cos ciekwszego
                                    tylko bijesz piane i to lubisz najbardziej rozmowy o niczym by pokazac kto tu trzesie forumsmile
                                    w "kupie siła " smile

to lubisz najbardziej (miało byc)*

bład moj nie wiem jaki ale chyba stylistyczny - nie znam sie ale szybko poprawiam smile
                                    • ja-tekla Re: awanturka 02.06.13, 21:48
                                      kobieto, cztery języki znasz, a nie wiesz, co to błąd stylistyczny?
                                      naprawde, ogarnij się, bo wstyd, by ktos inteligentny pisał tak niechlujnie!
                                      i przestan atakowac algarie! ona ma takt i klasę, jesli rozumiesz, co to znaczy!
                                      a ty zachowujesz się jak przekupa i to z magla!
                                  • babowa Re: awanturka 02.06.13, 21:44
                                    ze ja trzese?
                                    tak sadzisz?
                                    cudowne masz spostrzezeniabig_grin
                                    cała asia, rezolutna i wesoła jak zawsze

i ty masz te ponad 40 lat?
                                    nigdy bym sie nie domysliła
                                    • asia.33 Re: awanturka 02.06.13, 21:48
                                      nie bierz tego powaznie prosze wink
                                      odczytaj odpowiednio moja ironie do ciebie
                                      nie mam pnad 40 ? zle kochana policzylas wink
                                      a wesołym dobrze jest byc babowa - polecam szczesliwi zyja dłuzej smile
                                      mnie nawet nie obchodzi ile masz lat kochana - miej ile tylko chcesz

• asia.33 Re: do adminek 02.06.13, 20:43
                    wiec moze nie czytaj prosze moich watków bo zamierzam tutaj pisac smile
                    i bez polskich znaków i nie bede sie pytac nikogo czy tak wolno

a ja do ciebie nie zwroce sie anka czy anula bo nie wiem ile masz lat i szacunek mi nie pozwoli na to chyba ze ...ze poznamy sie blizej smile

nie bardzo mnie interesuje taka wymiana zdan smile bo nic nie wnosi a ma na ceu tylko krytyke
                    ale jesli lubisz to prosze pokrytykuj - dam rade zapewniam smile
                    przejmuje sie krytyka osob ktore cos znacza w moim zyciu , ktore znam i szanuje za cos
                    ja ciebie nie znam i pierwszy raz widze/czytam
                    natomisat jakis to dorobek mam swoj bo 4 lata bycia tutaj to nie jest nagłe pojawienie
                    pozwol ze nie odpowiem juz bo sianie zametu i kłotnie to nie powód dla ktorego tu jestem
                    nie intersuje mnie jak piszesz, jaki masz styl czyi jakie robisz błedy
                    • ja-tekla Re: do asia33 02.06.13, 20:52
                      To nie o brak polskich znakow chodzi, tylko o brak logiki w twoich wypowiedziach, asia.33...
                      Czytam rózne wątki i jesli ktos pyta o cos - to staram sie w miare swoich mozliwosci odpowiadac...jesli to ci nie pasuje, asia.33, to zaznacz wyraznie kto moze, a to nie moze odpowiadac w twoich postach i będzie po kłopocie...
                      Poza tym, nie bardzo rozumiem dlaczego usunięto tamten post, poruszał ciekawe sprawy, m.in. oplat za wrozbe...jaki byl powod usunięcia, ktos wie?
                        • leda-is-one Re: do asia33 02.06.13, 21:30
                          napisała asia33'''
                          'a w usunietym watku tez było widac kto kogo obraza i nadal tak jest - nic sie nie zmieniło """"'

Właśnie.cały dzień nie mogłam tu zajrzeć, tam mnie asia oskarżyła o kłamstwa ktore miałam zamiar dzisiaj wyjaśnić.Były zarzuty nie tylko pod moim adresem i co widzę?????usunięto watek...czyżby z powodu treści które asia szerzyć chciała/ze tarot nie dziala i w niego nie wierzy i nie tylko ona..../???bo chyba nie z powodu naszych wypowiedzi opartych na logice i prawdzie.

Dziewczyny,ciężarnej należy wybaczyć..bo i widać ze dziewczyna zestresowana..ma hotel i barana na głowie...a jeszcze postanowiła nas prostować, to nie dziw ze jej nie wychodzi i nerwy puszczają..
                          Wczoraj karty odrzucała jako nieprzydatne..dzisiaj już o wróżbę prosi i może adminką zechce zostać...
                          BabowawinkAlgariawink Teklawink miejmy cierpliwość i miejmy nadzieje ze adminki watek przywrócą/odpowiemy na zarzuty/Poza tym ,wątek mógłby być podstawą do naszych dyskusji z powodu tematów które się urodziły za przyczyna koleżanki asi.leda

Wida
                          • asia.33 Re: do asia33 02.06.13, 21:34
                            kochana zycze tobie takich nerow jakie ja mam smile
                            a pozyjesz dłuuuuugo smile
                            mysisz ze nie ma sie czym stresowac tylko twoimi wpisami tutaj ?
                            jakiez ubogie jest twoje zycie zatem smile
                            • leda-is-one Re: do asia33 02.06.13, 21:47
                              ....asiu ja "zatem" i "przedtem" na ubogość mojego życia nie narzekałam i nie narzekam ...mamusią bym Twoja być mogła ale nerwy mam w lepszym stanie...mówiłam Ci wczoraj .z bogiem....
                              • asia.33 Re: do asia33 02.06.13, 21:50
                                ledo" z Bogiem" tak to najwazniejsze jest smile
                                czy ty mnie dokas odsyalasz?
                                bo nie sadze abys miala takie tu mozliwosci aby mnie stad wyganiac
                                nie ty o tym decydujesz smile
                                • ja-tekla Re: do asia33 02.06.13, 21:57
                                  a kysz, a kysz!!
                                  jak ciebie, asa, tu nie ma, to i awantur nie ma...spokojnie czytamy, douczamy sie, piszemy...wpadasz i zaczyna się jazda!
                                  jestes rozchwiana emocjonalnie, jak rozchwiana jest twoja pisanina!
                                  jak dorosla kobieta moze pisac z takim brakiem logiki i z taką agresją?!
                                  a kysz, a kysz!!
                                  • asia.33 Re: do asia33 02.06.13, 21:59
                                    awantury sa gdy ktos ma inne zdanie od algarii i ledy oraz babowej i mialam okazje przekonac sie ile osob zostało tak samo pottraktowanych i odeszło gdy mnie nie było !!!!
                                    a ja bede tu pisac ile tylko zechce
                                    • ja-tekla Re: do asia33 02.06.13, 22:04
                                      a pisz, pisz...i tak ciebie zrozumiec się nie da....pisz na zdrowie...
                                      i pewnie wiesz więcej o przekupkach niz ja, rozumiem, nie sprzeczam sie z ekspertem!
                                      • asia.33 Re: do asia33 02.06.13, 22:14
                                        nie jestem ekspertem ale nie gardze nawet paniami z bazarku czy magla
                                        szanuje nawet sprzataczki i kucharki - bez nich nie wyobrazam sobie mojego dnia codziennego
                                        pracuja u mnie i sa zadowolone a i ja im wdzieczna i doceniam ich prace nie uwazam aby były kims gorszym
                                        wyobraz sobie cenie nawet ludzi uprawiajacych ziemie zwyklych ronikw gdyz dzieki nim mamy co jesc , ty zatem zapewne jestes baronową i masz jakies posiadłosci a ludzi tratujesz jak podnozki
                                        • ja-tekla Re: do asia33 02.06.13, 22:18
                                          jak zwykle pani asia ma problem ze zrozumieniem...
                                          a gdzie ja o pogardzie dla jakiegos zawodu, czy zajecia napisala????
                                          jak zwykle nadinterpretacja, hihi
                                        • leda-is-one Re: do asia33 02.06.13, 22:28
                                          oj asiu to te panie z bazarku muszą byc szczęśliwe ze Ty nimi nie gardzisz....a tak do rzeczy... gdzie ja Cię odsyłałam??? Dobranoc Ci po prostu powiedziałam ..jak i wczoraj...miało to inny wydźwięk jeżeli pamiętasz i kojarzysz...
                                          Poza tym ja i nie tylko ja odesłała bym Cie w jedno miejsce dla poratowania nerwów a potem jak słusznie sugeruje 966ania mogłabyś sobie bloga pisać i opowieści o swoim fantastycznym życiu i byciu.Tu naprawdę jest Szkółka.Wątku nie założę bo po mistrzowsku zakładasz Ty i nie jestem Cie w stanie powielić.O Tarotece ja Ci przypomniałam nie algaria i nie istniała ona 3 dni a ponad 2 miesiące....to tak w kwestii formalnej.daruj,wiecej się nie odzywam.leda
                                          • asia.33 Re: do asia33 02.06.13, 22:42
                                            i co z tego ze istanial taroteka???
                                            byłam tutaj ponad 4 lata i napislam juz po zikwidowaniu taroteki wszystko co istotne i nie zamierzam sie tłumaczyc
                                            nie ma takiego punktu w regulaminie ktory by mi zakazal zakladac swoje fora oraz je likwidowac
                                            mało tego moge pisac gdzie tylko chce bo forum to nie tylko wy czyli kilka osob zawierajacych tu głos
                                            tak sie składa ze szkólka to wiecej osob a z tego co wiem sporo odeszło wiec jak to wytłumaczysz? czemu tyle fantastcznych osob , ktore latami tu pisało nagle po jakiejs aferze tutaj z udziałem tych samych osob odchodzi?
                                            napislam o swoim zyciu - nienarzekam jestem zadowolona a wolalabys abym była nieszczesiwa ? zfrustrowana i zagubiona?
                                            tak - zgadzam sie i nawet prosze NIE POWIELAJ MNIE
                                            wątki bede pisac jakie tylko chce nie musisz brac w tym udziału naprawde smile
                                            z nerwami u mnie wszytsko ok , siedze w ciepelku na tarasie i nad oceanem , słyszsze jego szum .. czy uwazasz ze mozna sie w takiej scenerii czyms denerwowac? za duza dziewczynka jestem by sie denerwowac byle czym smile denerwuje a raczej przejmuje istotnymi sprawami , tak widzisz jakos mam smile
                                  • asia.33 Re: do asia33 02.06.13, 22:07
                                    teklo
                                    ja agresywna?
                                    w ktorym momencie , jesli ktos odpowiada a nie ucika z płaczem to wg ciebie jest aresywny? w ktorym momencie jestem agresywna?
                                    jesli mnie ktos nazywa przekupa z magla to ja grzecznie odpowiadam
                                    emocjonalnie rozchwiana ... nonie wiem usmiecham sie cały czas :0 nie plakalam i nie popadam w skrajne stany- gdzie wiec mam te emocje rozchwiane?
                                    bede wdzieczna - pjde do lekarza choc wiesz kobiecie w tak zaawansowanej ciazy wolno miec takie stany - hormony wink choc ja ich nie mam i jestem zupełnie sokojna chyba ze ty masz no ale to juz nie moj problem
                      • asia.33 Re: do asia33 02.06.13, 21:02
                        dlaczego usunieto tamten post?
                        juz odpowiadam

usunieto gdyz owszem ciekawe sprawy poruszał (o dziwo odczytałas tenmat własciwie choc tak pisałam ze nie dało sie go zrozumiecwink )
                        watek byl ciewy a raczej temat ale zostal wykorzytsany do rozgrywek osobistej wojenki
                        obrazania, krytkowania i raczyły to zauwazyc inne osoby smile
                        bo ktos obietywny gdy wszedl i przeczytał zauwazył ze nie o temat chodzi a o wrogosc sama w sobie - tu mianowicie o mnie smile chodziło o to by mnie móc za zasona watku zaatakwac i wesprzec sie kilkoma fikcyjnymi nickami , ktore sa uzywane na czas takich dziecinnych atakow
                        i to wiedza juz wszyscy - wiec tym bardziej żałosne to
                        nie chodziło o temat to był przykrywka by móc kontynuowac spór i osobiste rozgrywki - bo wam sie nudzi?
                        temat mozesz poruszyc w nowym watku sama jak był taki ciekawy ja pozwol ze bede miała swoje zdanie na temt nieuczciwych wrozek ktore biora pieniazki od ludzi w trudej sytaucji i nie robiac wpgole wrozby daja jakies rady - bo tak było w tamtym przypadku
                        a ze poszkodowana była osoba która tutaj pznałam osmieliłam sie napisac
                        otrzymałam odpowiedzi na priv o ososbch ktore tez korzytsłay i jak sie okazuje tez im sie wrozby nie sprawdziły
                        wiem i to mi wystrczy wymeniłysmy zdania i uwagi prywatnie
                        napusłam tamten watek gdyz nie mam zadnych adersow - zginely mi po załadowaniu nowej wersji poczty - to wszytsko
                        wykorzytsanie mojego watku do tego aby sie na mnie odegrac lub tylko skrytykowac było bardziej dziecinne niz myslisz

piszcie juz sobie tutaj same do siebie w tym watku, ja to co chialam wiedzoec wiem i znam zdanie innych
                    • 966ania Re: do adminek 02.06.13, 21:46
                      asia.33 napisała:

> wiec moze nie czytaj prosze moich watków bo zamierzam tutaj pisac smile
                      > i bez polskich znaków i nie bede sie pytac nikogo czy tak wolno
                      >
                      > a ja do ciebie nie zwroce sie anka czy anula bo nie wiem ile masz lat i szacune
                      > k mi nie pozwoli na to chyba ze ...ze poznamy sie blizej smile
                      >
                      > nie bardzo mnie interesuje taka wymiana zdan smile bo nic nie wnosi a ma na ceu
                      > tylko krytyke

> ale jesli lubisz to prosze pokrytykuj - dam rade zapewniam smile
                      > przejmuje sie krytyka osob ktore cos znacza w moim zyciu , ktore znam i szanuje
                      > za cos
                      > ja ciebie nie znam i pierwszy raz widze/czytam
                      > natomisat jakis to dorobek mam swoj bo 4 lata bycia tutaj to nie jest nagłe poj
                      > awienie
                      > pozwol ze nie odpowiem juz bo sianie zametu i kłotnie to nie powód dla ktorego
                      > tu jestem
                      > nie intersuje mnie jak piszesz, jaki masz styl czyi jakie robisz błedy

Oczywiście, że nie bądę czytać twoich tekstów, bo nie dość, że są chaotycznie napisane (plus ewidentny brak logiki)i to w dodatku poprzekręcanymi wyrazami, także na pewno merytorycznie uboższa się nie stanę - nie sposób zrozumieć chaos... a poza tym są inne wątki, które mają uzasadnioną obecność na tym forum bez potrzeby stosowania "dekoderu" aby zrozumieć czytany tekst.

Nie jesteś tu po to, aby nie siać zamętu??? - jakoś inaczej ten fakt został odebrany...i to nie tylko przeze mnie...

Krytyka? Nie da się skrytykować czegoś co jest pozbawione sensu.

Dlaczego się tłumaczysz czym się przejmujesz, a czym nie? - wogóle mnie to nie obchodzi, mało tego, żadna to informacja. Chcesz opisywać swe odczucia emocjonalne, to załóż bloga i tam się wyrażaj; bo absolutnie tutaj tego typu informacje mają się tyle do tematu co piernik do wiatraka.

Dla mnie temat jest zamknięty!
                      • j.julia Re: do adminek 03.06.13, 14:01
                        Przebrnęłam przez cały wątek. To jest szkółka tarota - wybaczcie, ale uważam, że dogadywanie sobie, obrażanie się nawzajem, wytykanie sobie różnych spraw- nie ma nic wspólnego z tematem forum.
                        Wieczorem kasuję ten wątek, nie sądzę, by był przydatny komuś, kto szuka tu porad w kwestiach związanych z kartami.
                        • algaria do julii 03.06.13, 16:04
                          A co z poprzednim wątkiem? Czemu go skasowano?

Ja bym ten zostawiła ( tak jak inne podobne, które były i same z siebie spadły) - zostawiła ku potomności. Z tego można się wiele nauczyć, zwłaszcza o ludziach.
                          • j.julia Re: do julii 03.06.13, 16:27
                            Na temat skasowania poprzedniego nie będę się wypowiadać - nie moje to dzieło, poza tym przejrzałam go pobieżnie i też.... hm... niewiele wnosi, jeśli chodzi o tarota.
                            Jeżeli ten zostanie, to znając życie, będzie puchł i wyzwalał złe emocje. Po co? Nie dokarmiajmy złego w sobie i w innych.
                            Zniknął wątek o bezrobociu, w którym sobie pogadałyśmy i pobiadałyśmy, uważam, że powinien zniknąć i ten.
                            • algaria Re: do julii 03.06.13, 16:45
                              To się mylisz bo tamten wątek poruszał wiele tematów dotyczących tarota
                              Widać że przeczytałaś go pobieżnie.
                              Nikt nie kazał kasować wątku o bezrobociu - choć on rzeczywiście z tych wszystkich miał najmniej wspólnego z tarotem.
                              Wasza rola jako adminów będzie polegała tylko na kasowaniu? Czemu się nie skonsultowałyście się przed skasowaniem tamtego? Czemu to była decyzja jednej, młodej nieświadomej? Może teraz warto poczekać na opinie innych i wtedy zadecydować wspólnie co zrobić?
                              A gdzie Magda - skasowała i uciekła - nie ma czasu odpowiedzieć na kilka pytań? Bohaterka zza pleców? Nawet nie przedstawiła swojego zdania ....

• leda-is-one Re: do julii 03.06.13, 17:36
                                julio-tamten wątek powinien być przywrócony.Chyba że rozumieć trzeba że asia 33 "kazała" komuś go skasować bo dużo nagadała a jeszcze więcej zaprzeczyła..????Tak to rozumiemy/zresztą sama mówiła ze kazała...Potem przeskoczyła do tego wątku już w innym nastroju i na innych treściach bazując jako ważne i z calych sił zaprzecząc temu co pisała w poprzednim wątku..Czy ubliżanie??Gdzie ???Jaki pan taki kram..a tu asia zapanowała..myśmy się tylko broniły nie mogąc w tamtym wątku tego zrobić no i niestety trzeba było na poziome Asi...
                                Wątek był rozpoczęty pytaniem do was-adminek,ster przejęła asia..
                                więc ja już więcej pytań nie mam..
                                ..tylko mnie dziwi czemu nas kilka bierzecie za wichrzycieli???Tak się złożyło ze akurat my..ale skoro milczy reszta szkółki to chyba nie znaczy to dezaprobaty???leda
                            • krakuskaa Re: do julii 03.06.13, 17:52
                              do admina Juliismile
                              tak się zastanawiam jako stała i czteroletnia czytelniczka forum co Julio wnosisz od siebie do tego forum? Obserwując widzę, że nie masz żadnej wiedzy o kartach i funkcję admina "załapałaś" korzystając na "jednej z takich burz", a teraz wpadasz i robisz cenzurę,,no jak tak można? smile, tutaj na formu są dziewczyny z wiedzą na temat tarota, a ty wśród nich wypadasz nijako, no sorry ale tak to widzę,
                              nawet mnie spokojnego obserwatora to irytuje,,,

dawne adminki wracajciesmilesmile gdzie jest ma ewa?????pozdrawiam ciepło
                              • asia.33 Re: do julii 03.06.13, 19:14
                                krakuskaa
                                Maewa to kobieta o złotym sercu i to kazdy pamieta ja rowniez
                                ale przestała Adminowac własnie z powodow takich akcji , wtedy została tez zaatakowana przez te same osoby i zrezygnowała
                                przeczytaj wątki ze stycznia 2013
                                ja wlasnie wczoraj miałam okazje wrocic do tych watków i je przeczytac gdyz nie było mnie od listopada 2012 i nie wiedziałam cos sie dzieje
                                uwazam ze Maewa zrobila ogromnie duzo dobrego dla Szkólki i powinna zostac przynajmniej przeproszona - byam w szoku czytajac te wątki i słowne znowu przepychanki
                                i osobiste rozgrywki
                                tyle poswiecenia , pracy, zrozumienia co Ona tu pozostawiła chyba zadna osoba takiego tutaj dorobku nie ma
                                takie jest moje zdanie
    • wygoogluj_paruzja.info Re: do adminek 29.10.13, 18:33
      Kochane Dziewczyny, przeczytajcie to ostrzeżenie poniżej. Karty, wróżbiarstwo, tarot, reiki, wstępujący aniołowie i inne tego typu rzeczy pochodzą od szatana. Bardzo trudno się z tego wyplątać. Uciekajcie, póki możecie.

03.06.2013, 21:50 - Wasze pogańskie praktyki zawiodą was do Piekła
      Jezus Chrystus: "Moja szczerze umiłowana córko, biczowanie, którego doznaję w tym czasie, nie jest tylko z powodu zbliżającej się zdrady Mnie w Moim Własnym Kościele, lecz także z powodu fałszywych, pogańskich bożków, którzy zastępują Mnie w dzisiejszym świecie.
      Pogaństwo rozwija się bardzo szybko i jest przyjmowane, jako nowa, powszechna kultura, alternatywna do wiary w Jedynego Prawdziwego Boga. Przyjmuje ono wiele form. Co najważniejsze, będzie ono przedstawione, jako nieszkodliwa zabawa dla tych, którzy zajmują się praktykami New Age, jako ważna część osobistego rozwoju - forma humanizmu i miłości własnej.
      To powszechne pogaństwo zostało przepowiedziane na czasy ostateczne i wielu ludzi nie widzi go takim, jakie ono jest. To jest miłość siebie samego i fałszywych bożków, bo wielu wierzy, że mają one do zaoferowania tak zwane magiczne dobrodziejstwa.
      Wielu, którzy szukają rozrywek, aby wypełnić pustkę w swoich duszach, czy to poprzez oddawanie czci posążkom Buddy, które stają się centrum ich życia, ich domów i miejsc pracy. Są oni zwiedzeni poczuciem duchowego spokoju, gdy praktykują pogaństwo New Age, takie jak joga, reiki i tak zwane medytacje. Wkrótce zostaną oni przyciągnięci do głębokiej tęsknoty i nadal będą wierzyć we wszystkie fałszywe obietnice złożone przez tych, którzy praktykują tę obrzydliwość. Ponieważ jest to tym czym jest - formą okultyzmu, która zaślepia wiele milionów dusz na Bożą Prawdę.
      Gdy jakakolwiek doktryna, New Age lub inna, obiecuje wam wielkie duchowe pocieszenie, a która jest zaplanowana, aby wzmocnić w was egoistyczne możliwości, wiedzcie, że nie może ona pochodzić od Boga. Każdej doktryny, która narzuca oddawanie czci takim posągom, które nie należą do Boga lub wymaga uczestnictwa w praktykach związanych z okultyzmem, musicie unikać za wszelką cenę. Czyż nie wiecie, co te rzeczy robią z waszymi duszami, umysłami i ciałami. One je niszczą.
      Tak wiele dusz jest opanowanych przez te praktyki, które otwierają drzwi waszych dusz i pozwalają szatanowi i jego demonom was pochłaniać. Są one - i nie miejcie co do tego złudzeń - potężnymi praktykami, które przyciągają złe duchy. Stosowanie kart tarota, joga, reiki i pewnych rodzajów medytacji, które obejmują pogańskie praktyki, zatrują was. Z czasem staniecie się chorzy i pełni czarnej rozpaczy, gdy złe duchy wejdą do waszego życia, od czego prawie nie ma ucieczki.
      Są to oznaki szatańskich wpływów na świecie i wiele demonów przychodzi w przebraniu aniołów światła. Dlatego ci, którzy mają obsesję na punkcie kart anielskich i którzy przyjmują tak zwanych wstępujących mistrzów z tą anielską kulturą, przyjmują ducha zła, przedstawianego jako nieszkodliwa zabawa.
      Inna forma pogaństwa tkwi w praktykowaniu ateizmu. Wy, którzy jesteście dumni ze swojego ateizmu i którzy prowadzicie dobre życie, w którym jesteście mili, kochający innych i traktujecie swoich sąsiadów z szacunkiem, wiedzcie, że Królestwo Niebieskie do was nie należy. Nigdy nie będę mógł was przyjąć do Mojego Królestwa, gdy będziecie brali swój ostatni oddech, bez względu na to, jak bardzo będzie to łamać moje serce. Jeśli nie będziecie Mnie prosić przed śmiercią, abym was przyjął, nie będę mógł wam pomóc, gdyż nie mogę interweniować w waszą wolną wolę. Każdy, kto mówi wam, że ateizm nie ma znaczenia, jest kłamcą. Prawda jest taka, że tylko ci, którzy Mnie przyjmują i którzy uznają Boga, mogą wejść do Mojego Królestwa.
      Tak wielu z was, którzy żyją tak pogmatwanym życiem i wierzą, że wszystko będzie dobrze, musicie wiele się nauczyć. To dlatego Mój Ojciec pozwolił, aby miało miejsce Ostrzeżenie, ponieważ bez niego wiele dusz wpadłoby prosto do ognia piekielnego.
      Bądźcie wdzięczni, że Prawda jest wam przekazywana, gdyż bardzo niewielu Moich wyznaczonych sług głosi o niebezpieczeństwach grzesznego życia, jakie dziś prowadzicie i o straszliwych skutkach, do których one doprowadzają.
      Wasze pogańskie praktyki zawiodą was do Piekła. Wasz ateizm oddzieli was ode Mnie. Tylko skrucha możne was uratować. Posłuchajcie i przyjmijcie Prawdę, choć może się okazać dla was nieprzyjemna, a będziecie mieli Dar Życia Wiecznego - życia, którego teraz pragniecie, ale nigdy nie będzie ono wasze, jeśli nadal będziecie czcili fałszywych bogów i odrzucicie Mnie, Jezusa Chrystusa. Wybór należy tylko do was. Nikt inny nie może tego zrobić, gdyż Bóg dał wam wolną wolę do dokonywania wyborów między dobrem a złem i On nigdy wam jej nie zabierze, nawet jeśli wybierzecie złą drogę.
      Wasz Jezus

więcej orędzi na www.paruzja.info
      • jola.wp Re: do adminek 31.10.13, 15:17
        Jestem przeciwna wszelkim ewangelizacjom na forach, które nie są wyznaniowe, czy religijne. Więc zabierajcie swoje zabawki i do siebie szybciutko zmykajcie. Pa, pa.
        Udanego Halloween wink !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka