Gość: Jarocha IP: *.enformatic.pl 25.04.04, 19:48 Cały Rzeszów cieszy się z awansu.Mam nadzieję,że znajdą się sponsorzy i męska siatkówka w najlepszym wydaniu zagości u nas na stałe.Kibice napewno dopiszą i Hala na Podpromiu będzie pękać w szwach!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: michu Re: Sukces siatkarzy Resovii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.04, 21:25 Triumf widzieli nieliczni ? Co ten facet pisze ? Przecież niedzielny mecz na żywo pokazywała TV Rzeszów. Gośc nie był na meczu ? Kamer nie widział ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman JakovleV Re: Sukces siatkarzy Resovii IP: *.man.rsk.pl 25.04.04, 23:37 Ty chyba byles jednym z tych wielu biernych kibicow, ktorzy grzali tylki w fotelu przed telewizorem i sluchali komentarza Miro Pecaka. Rozumie, jezeli bylby to mecz z Radlina, to mozna bylo wybrac relacje w TV, ale skoro meczyk byl w Rzeszowie, to co z Ciebie kolego za kibic? Postawiles na TV, a nie na super atmosferke na ROSIRZE. Drugi raz juz czegos takiego nie przezyjesz! O to chyba kolesiowi ktory pisal ten tekst chodzilo. 1100 luda na Rosirze vs 4500 na Podpromiu. I o to sie tu rozchodzi, ze tylko niliczni widzeli to na zywo. No ale d nowego sezonu, tego problemu na juz nie byc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic 1949 Re: Sukces siatkarzy Resovii i opinia żony(mojej) IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 25.04.04, 21:38 Jeszcze tylko brakuje Gościniaka z żoną do tercetu trenerów jako gościa co ma układy w centrali co aby w Lidze nie grano z nami przy zielonym stoliku.Moja żona powiedziała po oglądnięciu dwóch setów w telewizji,że trochę w składzie jest za mało mlodych zawodników.A że z żoną zgadzać się trzeba tak jej przyznałem rację.trzeba pomyśleć o zawodnikach mlodszych a z tym sobie tacy trenerzy jak ten tercet dadzą sobie radę w Lidze. Odpowiedz Link Zgłoś
robinhood13 Re: Sukces siatkarzy Resovii 25.04.04, 21:47 Gartuluję siatkarzom Resovii i ludziom, którzy pomogli w dostaniu się do serii A Oby teraz nie przydarzyła się historia tak jak z rzeszowkską koszykówką... napewno wiecie o czym mówię... Ale mam nadzieję, że wreszcie coś się zacznie dziać w tym Rzeszowie!!! ...z chęcią pójdę na meczyk na Podpromie pooglądać dobrą siatkę...:) <już nie moge sie doczekać...:)> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zio Re: Sukces siatkarzy Resovii IP: *.man.rsk.pl 25.04.04, 22:54 www.aks.resovia.prv.pl ===> strona i forum aks resovii zapraszamy ;) Piekne zwycięstwo. warto było pojśc 3 godizny przed meczem i zając miejsce, bo takiej fety niegdy nie zapomne. Gratuluje siatkarzom diząłaczom i nam kibicom. Brawo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bERDO RESOVIO KOCHAMY CIĘ IP: *.enformatic.pl 26.04.04, 07:48 RESOVIA STARY POLSKI KLUB POTĘŻNY I WSPANIAŁY BIAŁO CZERWONE BARWY MA A W HERBIE JEST KRZYŻ BIAŁY............. GRATULACJE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrew Re: Sukces siatkarzy Resovii IP: 195.136.31.* 26.04.04, 08:08 Wielkie brawa dla Resovii!!! Pamiętam, jak przed laty Jan Such całował piłkę przed meczbolem w meczu o mistrzostwo Polski. To były piękne chwile... Na ten sukces czekało całe miasto, w dodatku mamy julileusz 650-lecia Rzeszowa. Teraz przed kierownictwem Resovii stoja wielkie wyzwania - trudno było awansować do ekstraklasy, ale jeszcze trudniej będzie zajać w niej dobre miejsce. Już od zaraz trzeba myśleć o wzmocnieniach zespołu, o silnych i stabilnych sponsorach ... Zyczę siatkarzom Resovii wielu sukcesow a fanom siaktowki w Rzeszowie dużo miłych przezyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic 1979 Re: Sukces siatkarzy Resovii IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 26.04.04, 08:59 Gratuluje Resovii!!! To było piękne przeżycie. Podziękowania dla Górnika Radlin za walkę.Będę trzymał kciuki aby Radlinianie weszli w przyszłym roku.Należy im się gra wśród najlepszych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzuku To ich oglądnę z Politechniką W-wa IP: 5.3.1R* / 162.70.233.* 26.04.04, 10:08 Cieszę się bardzo! Niestety mieszkając w Warszawie, nie miałem możliwości ich oglądać. Byłem tylko na meczu w Wołominie, a w następnym sezonie będę miał bliżej, bo zagrają przecież z Politechniką W-wa. Już zbieram ekipę, rzeszowiaków w Wa-wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: To ich oglądnę z Politechniką W-wa IP: *.dnet.pl / 217.153.102.* 26.04.04, 12:10 JUŻ NIEBAWEM PODPROMIE BĘDZIE W BIAŁO - CZERWONE PASY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milciu Re: Sukces siatkarzy Resovii IP: *.glogow-malopolski.sdi.tpnet.pl 26.04.04, 12:30 czekaliśmy na tę chwile od 15 lat my kibice siatkówki w Rzeszowie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inka Re: Sukces siatkarzy Resovii IP: *.tnt1.greenville.sc.da.uu.net 26.04.04, 14:28 Prosze o zamieszczenie zdjec z sobotniego i niedzielnego meczu Resovii w dziale Fotografie,gazety wyborczej.Przeciez Awans do PLS to chyba wielkie wydarzenie dla Rzeszowa,zaslugujace na troche wiecej uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś