Dodaj do ulubionych

Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ?

    • Gość: iza Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.13, 21:08
      waszej kliniki nie polecam nikomu z porodem czekaci do końca nawet jak dziecko słabo sie rusza i słabe tętno a mimo tego trzeba rodzic normalnie nie zależy że dziecko morze się zadusić bo moje po urodzeniu btło 3dni na ojomie
      • Gość: zawiedziona Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.ostnet.pl 12.10.13, 22:54
        potwierdzam! u mnie też było o włos od tragedii. pozniej sie wygadali, ze byla panika, bo na ktg tetno juz zanikalo, a dziecko utknelo w kanale (wczesniej uparto sie na porod naturalny, choc od poczatku szlo zle)
        • jedrus78 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 06.12.13, 12:25
          Witam wszystkich,
          moja żona jest w ciąży i chciała by pójść na wizytę do lekarza w Pro-familii na NFZ.
          Obecnie przyjmują 3 lekarki;
          lek.med. KATARZYNA CIEŚLAK
          lek.med. JOLANTA JANCZURA-FRYŹLEWICZ
          lek.med. CHMIELOWIEC MONIKA
          Jeśli ktoś miał styczność z którąś z Pań ginekolog to bardzo proszę o opinie/wypowiedzi.
          Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam.
          • Gość: Claudia Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.e-gco.pl 06.01.14, 14:09
            Jestem pacjentką Dr Katarzyny Cieślak. Jest to młoda, bardzo miła i sympatyczna lekarka. Prowadzi moją ciąże od początku a jestem juz w 27tygodniu. Pani Doktor przykłada się do swojej pracy i dba o mnie i dzidziusia. Raz nawet zadzwoniła prywatnie i poprosiła o wizytę bo na usg coś mi wyszło, na szczęście to nie było nic takiego ale widac ,że zależy jej na tym co robi. Tak więc polecam z czystym sumieniem! :)
        • Gość: zawiedziona Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.tktelekom.pl 20.01.14, 01:13
          Fatalny szpital moze na poczatku otwarcia sie starali a teraz to taka fuszerka moje dziecko przez tych niewyedukowanych lekarzy a dokladnie cebulak krzysztof jest wczesniakiem bo nie umial uczciwie diqnozy postawic i na nic im te pokoje i tv czy internet najwazniejsze sa ludzie a tam pracuja lekarze ktorzy w wiekszosci wylecieli z innych szpitali moja noga w profamili nigddy nigdy nie postanie juz lepiej w domu rodzic niż z tego szpitala korzystac nadrabiaja swoj brak wiedzy personelu tymi pokojami i nieprawda ze sa dwu osobowe pokoje bo ja w sali bylam co bylo 4 pacjentki wiec porazka
    • Gość: Anrzelica Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.rzeszow.vectranet.pl 29.10.13, 10:34
      Prywatnie je drogo,wolę Poliklinike w Leśnej Górze.
      • Gość: Baśka, 25 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.cheeloo.net 04.12.13, 21:32
        Jestem w 9 miesiącu ciąży. Od lat borykam się z kamicą nerkową. To moja 2 ciąża. 1 bez żadnych dolegliwości zaś obecna daje się we znaki pod względem urologicznym niestety, ale już 3 razy byłam na oddziale patologii ciąży w pro familia ( jestem pacjentką lekarza który tam pracuje). Muszę stwierdzić, że opieka, szpital i funkcjonowanie szpitala na naprawdę wysokim poziomie. Szczerze? wyleżałam się po wielu szpitalach w swoim życiu i w żadnym nie było tylu udogodnień. Na izbie każdy miły, panie położne również, lekarze. Wiadomo, że każdy ma czasem zły dzień, ale uwierzcie 1 dziecko rodziłam w Dębicy i to była porażka...:-(
        Ile ludzi tyle opinii moim zdaniem. Będą zadowoleni i niezadowoleni jak zawsze i wszędzie.
        Ja polecam jak najbardziej. Można czuć się jak w domu. Będąc tam czułam, ze jestem pod dobra opieką. Że nie zostałam z tym sama. Czekamy na poród z mężem który ma się odbyć w pro famili...wierzę, że będzie dobrze. Naprawdę polecam.
    • Gość: hipi Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.ostnet.pl 21.01.14, 10:11
      witam ja rodziłam naturalnie ale było to 2011roku w czerwcu więc na początku prawie,byłam zadowolona wszystko było ok ja polecam szczerze
      • Gość: Normalny Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.14, 10:55
        Teraz lepiej tam sie nie wybierać, bo jakiś pseudolekarz dorabiajacy na mordowaniu nienarodzonych , uzna że jest chore i trza zamordować...
        • Gość: happy mum Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.ostnet.pl 21.01.14, 23:20
          nie przesadzajcie z tymi negatywami i oczernianiem- zabili Ci dziecko że się tak unosisz??? Lekarze są dobrzy a na pewno nie gorsi niż gdzie indziej więc nie opowiadajcie bajek że ich powywalali z innych szpitali tylko po prostu skompletowali sobie wykwalifikowaną ekipę ( no bo co z kosmosu mieli ich ściągnąć) a komu tam tak źle to proszę bardzo- publiczne szpitale czekają z otwartymi ramionami- w PF na brak chętnych na pewno nie będą narzekać i tak w związku z czym dostaną się tam inni którzy tak jak ja docenią standard i pomoc w tym najważniejszym życiowym momencie :)
          • Gość: Normalny Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.14, 09:54
            nie zabili ale mogą, przecie prawo uchwalone przez bolszewicki motłoch dopuszcza taka możliwość.

            w tym szpitalu nie potrzebują pielęgniarek, u potrzebują pomocników kata!
          • ewel2604 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 21.03.14, 12:43
            Zgadzam się z opinią happy mum w 100%
    • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.14, 09:52
      uwaga, tam w ramach badań prenatalnych głupi konował morze orzec że trzeba dziecko zamordować....
      • Gość: Miki Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.rzeszow.vectranet.pl 23.01.14, 00:33
        Moja droga Pani, jeśli piszesz o zabijaniu dzieci w Profamili, to podaj fakty, a nie oczerniaj lekarzy!!
        • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.14, 09:15
          a kto podpisał kontrakt z funduszem ?
          szef schroniska dla psów czy naczelny profamilii?
          trzeba innych faktów?
          • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.14, 09:21
            a tu coś do poczytania:

            wpolityce.pl/wydarzenia/71792-rzeszowskie-pielegniarki-odmowily-asystowania-przy-zabiegach-aborcji
            • prawdziwy_olo Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 23.01.14, 15:31
              Antyaborcyjnym, którzy sami nie wiedzą co wypisują pajacom polecam komentarz w dzisiejszych "Nowinach" :-)
              • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.14, 16:11
                bolszewicki pajacu a czytaj se co chcesz i uważaj sie za mundrego bo cosik eś wyczytoł w nowinach
      • Gość: Tomy Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.90-94-b.business.telecomitalia.it 23.01.14, 20:43
        Ty Pajacu taki masz swiatopoglad jak ortografie widziałeś kiedyś 8 klasę mniej wiecej tacy ludzie pikietują .....
        • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.14, 09:15
          z wielgim bulem muszę ci przypomnieć debilku że w Polsce obowiązuje poziom wykształcenia prezydenckieg, pozostając w nadzieji że topojmiesz składam ci wyrazy współczucia.
    • wolna_polska Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 23.01.14, 10:50
      NARAZIE IM ROBIA ZŁĄ OPINIE - PRZYNAJMNIEJ W DZISIJSZYCH SUPER NOWOSCIACH - TRANSPARENTY PRZECIW LEGALNEJ ABORCJI ITP I JESZCZE JAKAS 1 SPRAWA. POCZYTAJCIE TO GÓW....O
      • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.14, 10:54
        ano, w Polsce można legalnie zamordować.....
    • Gość: Sklepmięsny Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.opera-mini.net 23.01.14, 20:49
      Wprawdzie nie rodziłem, tym bardziej w Pro Familii, ale i tak nie lubię anarchistycznych pikiet. Jestem zwolennikiem państwa prawa, niestety!
      PS. Czy ta wystawa to reklama sklepu mięsnego p. JK?
      • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.14, 09:17
        w państwie prawa byle konował wydaje wyroki śmierci?

        masz jakieś skrzywione bolszewickie pjęcie o państwie prawa...

        wyrazy współczucia...
        • prawdziwy_olo Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 24.01.14, 11:10
          Jak mowa o wyrokach śmierci to pewnie zgłosiłeś już sprawę do prokuratury ? :-)
          • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.14, 11:30
            prawdziwy głupek z ciebie, głupie prawo ustanowiiono po to aby można było zamordować takiego co sie nie broni, bo dorosły mógłby oddać...
            a wyrok wydaje konował....
            • prawdziwy_olo Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 24.01.14, 11:31
              Jako prawy obywatel masz obowiązek zgłosić przestępstwo, a morderstwo jest przestępstwem najcięższym. Więc zgłosiłeś je do prokuratury ? :-)
              • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.14, 11:52
                ten dalej swoje jak to przygłup. Ja jako obywatel mam prawo ustosunkować sie do obowiązującego prawa i określić czy to prawo jest mądre czy głupie...
                ale bolszewik ma klapki na oczach i patrzy tylko do przodu, a z boku mze mu ktoś dać w łeb....
                panimajesz tawariszcz?
                • prawdziwy_olo Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 24.01.14, 12:11
                  Morderstwo to morderstwo, sprawa morderstwa jest dosyć jasno określona w kk i jasne są obowiązki obywatela w kwestii konieczności zgłaszania przestępstw :-) Więc zgłosiłeś przestępstwo do prokuratury?
                  • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.14, 12:48
                    w kk można określić nawet że morderstwo zasługuje na nagrode a ci co nie chca mordować to nienormalni, tak jak to było za bolszewickiego peerelku.
                    ale trzeba myśleć a nie chwalić prawo powielone od komuchów i faszystów, sczególnire ci ostatni lubili mordować niepełnosprawne dzieci ...
                    • prawdziwy_olo Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 24.01.14, 15:21
                      Ale przecież prl się skończył, a w kk nie ma wpisów o których mówisz :-) Więc pytam ponownie, złożyłeś do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu morderstwa? :-)
                      • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.14, 15:50
                        mam prawo ocenić co to jest morderstwo i kto to robi, a że prawo wzorowane na prawie nazistowskim i bolszewickim dopuszcza takie rzeczy więc durniu nie pytaj sie o prokuratora.
                • Gość: happy mum Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.ostnet.pl 24.01.14, 12:20
                  Nie przerzucajcie się tu w oczernianiu.... w tym wszystkim chodzi tylko o przerywanie ciąż podwyższonego ryzyka tzn gdy zagrożone jest życie matki bądź uszkodzony jest płód i dziecko może mieć trwałe, nieuleczalne, śmiertelne wady rozwojowe.... ale tu i tak decyzja należy głównie do matki... Jeśli jakaś durna suka zechce usunąć zdrowe dziecko tylko na swoje "widzimisię" to i tak to zrobi i Pro-familia wcale nie będzie jej do tego potrzebna. Przeczytajcie sobie oświadczenie dyrektora www.pro-familia.pl/aktualnosci/art,1049,oswiadczenie.html a dopiero potem oskarżajcie!!!! to że w jednym czy drugim głupawym pismaku coś nabazgrają to nie znaczy że macie w to święcie wierzyć- sensacja musi gonić sensację bo inaczej czytalność gazety spadnie. Ja osobiście tam rodziłam, chodziłam do lekarza w czasie ciąży i nie zamierzam dalej z tego rezygnować... Opieka jest na wysokim poziomie a jeśli kogoś rażą "złote klamki" to oznacza tylko tyle że nie jest w stanie uwierzyć że w Polsce może być normalnie, że godzi się na biedotę Polskich szpitali gdzie na sali porodowej są po 4 łóżka nie mówiąc już o salach dla świeżo upieczonych mam. Pro-Familia podniosła wysoko poprzeczkę innym szpitalom dlatego ma tylu "wrogów" bo po pierwsze nie każdy może tam pracować a po drugie nie każdy się tam dostanie (jeśli jest przepełnienie) Wiec prosze nie robcie zamieszania tam gdzie nie potrzeba
                  • Gość: . Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.14, 12:58
                    czy "tzw. przerywanie ciąży " nie jest pozbawieniem życia poczętego dziecka?

                    mamy bandytów którzy są ludźmi podwyższonego ryzyka , ale o tych zboczeńców prawo dba, przygotowując im w więzieniach cieplarniane warunki, a poczęte dziecko?
                    najlepiej zamordować i nazwać to zwykłym przerwaniem ciąży.
                    a co doświadczenia naczalstwo szpitala gdie pisze się o prawdopodobieństwie uszkodzenia płodu, czyli nie ma pewności czy dziecko urodzi sie chore czy zdrowe, ale bolszewiki uważaja że trza kogoś zamordować bo to w ich zwyczaju, więc ustanowili bolszewickie prawo które pzwala zamordować poczęte dziecko, bo wtedy maja pewność że nie odda katowi.....
                    i taki szpital nazywa sie profamilijny.... brrrrrrrrrrrrrr....
        • Gość: Byleklecha Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? IP: *.opera-mini.net 24.01.14, 20:41
          A Ty masz "pjęcie"?
          Wyrazy współczucia...
      • iliy Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 06.03.15, 08:06
        Witam,
        Czy ktoś może polecić, którego ginekologa wybrać w Pro Familii? Szczególnie zależy mi na lekarzu, który dobrze poprowadzi moją ciążę bliźniaczą. Zastanawiam się nad trzema: Łoziński, Janeczko i Magoń. Który najlepszy?
    • babaaaaaaa profamilia 29.01.14, 22:48
      ja rodzilam w profamili i na prawde dziewczyny polecam z calego sreca. wahalam sie jeszcze miedzy szopena ale podjelam dobra decyzje. Wszyscy z personelu mili, cokolwiek chce sie wiedziec to nie zbywaja czlowieka tylko odpowiadaja. Pelna kultura inne szpitale powinny brac przyklad jak odnosic sie do drugiego czlowieka.
      • ewel2604 Re: profamilia 21.03.14, 12:54
        Ja również polecam. Rodziłam w Pro-familii w 2011 roku. Na prawdę bardzo wysoki poziom, bardzo miłe położne. Co prawda moja ciąża przebiegała bezproblemowo, w związku z czym nie mam porównania. Byłam pacjentką dr. Łozińskiego, którego bardzo polecam. Świetny lekarz, odbierałał ode mnie telefony, nawet gdy był na urlopie a ja już po porodzie. Nie było Go na dyżurze w momencie mojego przyjazdu do szpitala, ale zaraz rano przyszedł zapytać jak się czuję. Miałam rodzić naturalnie ze znieczuleniem i za to zapłaciłam. Jednak później okazało się, że muszę mieć cesarkę i pieniążki za znieczulenie zostały mi zwrócone. W chwili obecnej planuję 2-gą ciążę i na pewno udam się do dr Łozińskiego, którego raz jeszcze z czystym sumieniem polecam!!
        • mundi555cras Re: profamilia 29.03.14, 20:06
          czy w tym szpitalu pro-familia nadal zabijają chore dzieci?? Pisze już o tym cała Polska a nawet w USA:
          www.niedziela.pl/index/8573/
          www.lifenews.com/2014/03/21/poland-midwife-ordered-to-pay-17000-after-opposing-abortions-at-her-hospital/
          Jeśli to prawda , to radzę wam omijać ten szpital z daleka!
    • kenzoo3 czy Pro-Familia nie popełnia przestępstwa 27.04.14, 16:51
      jeśli dla wywołania aborcji podają oni kobietom środek na wrzody CYTOTEC ??? !!!!!! czy nie powinna zając się nimi prokuratura!
      • agas1szanel Re: czy Pro-Familia nie popełnia przestępstwa 25.12.14, 04:43
        podano mi lek na poronienie cytotec bo powiedzieli lekarze ze płód martwy po 2 dniach stwierdzono ze ciąża żyję i urodziłam niepełnosprawne dziecko
    • wislocki12 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 25.12.14, 20:49
      Zapytajcie Jacka Kotulę! On wie wszystko! ;-))
    • wislocki12 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 29.12.14, 21:26
      Wszystko jest w porządku, ale za często pojawia się tam niejaki J. Kotula! ;-))
    • majner25 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 31.12.14, 19:39
      wszystko fajnie do momentu jak wasze dziecko trafi na oiom, bo tam to już sie cyrki dzieją, bakterie coli ktoś tam rozsiewa, a ordynator każdemu wciska ze to zakażenie w trakcie ciąży!!! dziecko na darmo w dodatku było na antybiotyku przez 4 dni bo im sie wycewnikować nie chce "bo to inwazyjne badanie" a ja pytam czy z tego powodu tygodniowy niemowlak ma mieć kasowaną odporność antybiotykiem? w odpowiedzi argument ze jak bym studiował medycynę tyle lat co ordynator to mógłbym dyskutować. szczerze nie polecam tego szpitala pod warunkiem ze jest lepszy bo niestety mimo wszystko chyba nie ma lepszego na podkarpaciu :(
      • wislocki12 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 01.01.15, 01:32
        No tak - "chyba nie ma lepszego na Podkarpaciu". Żeby jeszcze tego Kotulę wzięli, np. do Sejmiku! ;-))
      • iliy Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 06.03.15, 08:07
        Czy ktoś może polecić, którego ginekologa wybrać w Pro Familii? Szczególnie zależy mi na lekarzu, który dobrze poprowadzi moją ciążę bliźniaczą. Zastanawiam się nad trzema: Łoziński, Janeczko i Magoń. Który najlepszy?
        • arv.ena Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 21.06.15, 11:19
          Witam serdecznie,
          Czy spotkałyście się z sytuacją, że pacjentka prywatna (poradni) Pro-Famili nie została przyjęta na oddział bo nie było wolnych miejsc???
          Jeśli ktoś ze szpitala to przeczyta to proszę także o odpowiedź.
          Jestem Waszą pacjentką, moją ciąże prowadzi dr Ulman , przychodzę a prywatne wizyty, co m-c. Oprócz tego robiłam (prywatnie) badania prenatalne (dr Pruchniak) i USG połówkowe (dr Ulman) i chodziłam do szkoły rodzenia.
          Czy jeżeli przyjadę do was do poródu może się zdarzyć, że nie zostanę przyjęta, mimo iż całą ciążę do was przychodziłam. ? Czy któraś z dziewczyn została odesłana, mimo, że była prywatą pacjentką? Czy może być tak, że zostanie przyjęta jakaś kobieta, która do was nie chodziła (np. z innego miasta) a ja nie??
          Zależy mi na tym by rodzić u was, ponieważ chciałaby wykupić sobie prywatną opiekę położnej (którą znam i pracuje i was) oraz pobrać krew pępowinową maluszka.
          boję się, jednak że nie będzie miejsca w tym dniu. Czy może dojść do takiej sytuacji?
    • aagaatta Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 09.05.16, 14:11
      Witam.
      Bardzo proszę o wiadomość, jeśli ktoś z Was był w podobnej
      sytuacji. Chciałabym rodzić w Profamilii, w Rzeszowie. Chodzę do
      lekarza z tego szpitala. Termin porodu mam na początek czerwca,
      strasznie boję się porodu naturalnego, byłam z tymi swoimi obawami u
      psychiatry, psychoterapeuty. Od psychiatry otrzymałam zaświadczenie,
      że mam zaburzenia lękowe i zaleca cesarskie cięcie. Mój lekarz z
      Profamilii powiedział mi na wizycie, że szanuje to i wskazania
      psychologiczne są przez niego respektowane. Czy za poród przez
      cesarskie cięcie ze wskazań psychologicznych (potwierdzone przez
      psychiatrę) będę musiała zapłacić?
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
      Pozdrawiam
      • chris1970 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 09.05.16, 15:00
        Dlaczego nie zapytałaś się lekarza na wizycie? Kto z internautów zna lepiej cennik w tym szpitalu niż sam personel?
      • omnikona Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 10.02.20, 21:18
        Ten szpital Profamilia to jest jakaś jedna wielka porażka - nie polecam nikomu. U mojej partnerki w tym szpitalu stwierdzili depresję poporodową i przenieśli ją do innego szpitala na oddział psychiatryczny, a dziecko zostawili bez matki u siebie w Profamilia. My z partnerką teraz podejmiemy wszystkie możliwe kroki - prawne itp. również skontaktujemy się ze wszystkimi możliwymi organizacjami i fundacjami, aby Profamilia poniosła jakieś konsekwencje prawne.
    • sloneczko1234567 Re: Szpital Pro Familia - jakie macie opinie ? 22.05.16, 19:21
      Czy można rodzić w Pro Familii jeśli nie jest się pacjentka? I czy trzeba wcześniej zadzwonić i umówić się na przybliżony poród i czy sa ewentualne koszty za pobyt? Bardzo proszę o odpowiedź! :)
    • patrycjapatrycja123 Szpital Pro Familia - ??? 14.07.23, 09:28
      Witam . Rodziłam dwa razy w Pro Familii naturalnie nie mogę się do niczego przyczepić . Podczas tych ciąż chodziłam do lekarza pracującego w tym szpitalu . Aktualnie jestem w ciąży ale nie chodzę do lekarza tam pracującego jednak że chała bym rodzić w Pro Familii .
      Czy któraś z Pań rodziła tam nie chodząc do lekarza z tego szpitala ? Jakie jest wasze zdanie ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka