Gość: sieciech
IP: *.gw.intertele.pl
24.06.04, 11:17
Net u nich to wielka porażka. Kto z was korzysta z ich usług niech się
wypowie. Ja powoli wymiękam. Admin nie odpowiada na maile. Transfer z
zawrotną prędkością 3 kB/s i cały czas przerwy. Wpisanie tego postu zajęło mi
4 minuty.