IP: *.gw.intertele.pl 24.06.04, 11:17
Net u nich to wielka porażka. Kto z was korzysta z ich usług niech się
wypowie. Ja powoli wymiękam. Admin nie odpowiada na maile. Transfer z
zawrotną prędkością 3 kB/s i cały czas przerwy. Wpisanie tego postu zajęło mi
4 minuty.
Obserwuj wątek
    • aga857 Re: Ceto 24.06.04, 11:50
      Ja mam u nich net od początku, działa bez przerw, szybko. Admin odpowiada na
      moje maile :) Zastrzeżeń żadnych mieć nie mogę.
      Mam porównanie z inną firmą kilak lat temu- to była jedna wielka przerwa w
      działaniu ..
      A wpisanie tego maila zajęło mi pół minuty ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka