lechujarek13
15.11.13, 18:09
Chciałbym wziąć udział w odsłonięciu pomnika www.strefaimprez.pl/rzeszow/100-rocznica-urodzin-plk-lukasza-cieplinskiego-182281
Niestety jestem wyznawcą penisizmu ,a moja wiara nie pozwala brać udziału w uroczystościach religijnych innych sekt. A tutaj widzę : najpierw msza a potem poświęcenie. Czy ktoś wie kiedy odbędzie się jakieś świeckie odsłonięcie pomnika ?