Dodaj do ulubionych

Sakiewicz a Gibraltar

10.04.14, 20:15
Tomasz Sakiewicz (Niezależna, 10. 12.) pisze:
"Podczas wojny tragedia smoleńska nie byłaby możliwa. Po prostu w czasach wojennej zawieruchy obowiązują wyższe środki bezpieczeństwa. Nie lata się nieuzbrojonym samolotem na terytorium przeciwnika, nie umieszcza się ważnych ludzi w jednym miejscu, nie informuje się wszystkich o trasie i godzinach lotu."
No tak, Sikorski nie miał prawa zginąć w katastrofie lotniczej! ;-))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka