wislocki12
27.10.14, 22:15
"Dzieło Ducha Świętego" - Nasz Dziennik, 27 października:
Komunikat o. Tadeusza Rydzyka CSsR w związku z XXIII rocznicą Radia Maryja
"(...)
Prosimy także o systematyczną pomoc w utrzymaniu Radia Maryja i Telewizji Trwam, a dzieła te kosztują miliony każdego miesiąca. Dla milionów słuchaczy i widzów jest to jednak możliwe. Byłoby trudne, a nawet niemożliwe dla grupy ludzi, nawet tysięcy. Dla milionów to tylko kwestia, by każdy chciał pomóc choć trochę. Choćby równowartość, jak często powtarzam, paczki papierosów każdego miesiąca. (...)
Zapraszamy więc na dziękczynienie do Torunia, w sobotę (29 listopada). (...) Na miejscu będzie można coś zjeść: jakąś kanapkę, kawałek kiełbasy, gorącą zupę, herbatę czy kawę. Będą też punkty z bezpłatnymi materiałami o Radiu Maryja i dziełach ewangelizacyjnych przy nim powstałych. Będą punkty z piernikami, książkami, pamiątkami."
I nie zapomnijcie o portmonetkach!