Dodaj do ulubionych

Kariera IT - 23.05.2015

18.05.15, 11:57
23 maja w Hotelu Rzeszów w Rzeszowie odbędzie się BEZPŁATNE wydarzenie "Kariera IT" adresowane do wszystkich specjalistów IT, ale także absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków informatycznych w województwie podkarpackim!

Chcesz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy? Interesuje Cię praca w takich firmach jak m.in.: G2A, Capgemini, Pracuj.pl, PGS Software, Connectis, Voice-net lub SoftSystem? Zatem zamiast biegać na rozmowy kwalifikacyjne zapewniamy Ci możliwość bezpośredniego kontaktu z reprezentantami wszystkich tych firm i to w jednym miejscu i czasie! Omówisz możliwości i warunki zatrudnienia a także będziesz miał okazję wziąć udział we wstępnej rekrutacji i zdobyć wymarzoną pracę!

Co więcej gwarantujemy branżowe prelekcje poświęcone zarówno problemom technologicznym, jak i zagadnieniom związanym z aplikowaniem na stanowiska IT, a także dodatkowe atrakcje m.in. strefa regeneracji i pokazy ciekawych rozwiązań technologicznych takich jak: druk 3D, roboty, gogle Oculus, drony, aplikacje mobilne i gry.

Przykładowe tematy prelekcji:
- Testowanie oprogramowania w procesie tworzenia (Miron Wojnowski)
- Dlaczego agile działa? (Mirosław Dąbrowski)
- Drony i chmura, czy ma to przyszłość? (Vadym Melnyk)
- Technologia CUDA, czyli jak ze zwykłego PC-ta zrobić superkomputer (Marek Jaszuk)
- IPv6 w twojej firmie (Janusz Korniak)
- CVnarium (Iza Wojtaszek)
* Certyfikowany warsztat: Praktyczne użycie chmury obliczeniowej – pierwsze 3 kroki (Ryszard Dałkowski)

Pod koniec wydarzenia będziemy losować nagrody! Do wygrania m.in. powerbanki, vouchery do kina, teatru, na gokarty i zjazd tyrolski, wejściówki do pokoju zagadek i parku trampolin i inne.

Więcej informacji i darmowa rejestracja na stronie wydarzenia: careercon.pl/konferencja/kariera-it-rzeszow-23-05-2015/
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka