Dodaj do ulubionych

Czujność klasowa

27.03.17, 23:11
"Rozpoczęło się sprawdzanie samorządowców.
- Chcemy sprawdzić, którzy z samorządowców reprezentujących PiS oraz sprawujących swój mandat dzięki poparciu naszej partii dobrze wywiązali się ze swoich obowiązków - mówią posłowie PiS z Podkarpacia. Weryfikacja samorządowców oraz kandydatów na wójtów, burmistrzów, prezydentów już się rozpoczęła."
Podobno p. Wróblewska historię studiowała w mrocznych czasach komuny, niestety! Może stąd ta czujność klasowa? :-((

rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,21554641,pis-szykuje-sie-do-wyborow-rozpoczelo-sie-sprawdzanie-samorzadowcow.html
Obserwuj wątek
    • szwob Re: Czujność klasowa 28.03.17, 19:18
      Cos mi wyglada na to, ze dziadek Ferenc pojdzie do lamusa.
      • wislocki12 Tylko miejski Rzeszów jest liberalny 28.03.17, 22:38
        Może i masz rację... Ferenc, podobnie, zresztą, jak PiS w Warszawie, poszerza miasto o sąsiednie gminy, zapominając, że to tylko miejski Rzeszów jest światopoglądowo liberalny... :-((
        • szwob Re: Tylko miejski Rzeszów jest liberalny 29.03.17, 01:11
          Sory ale czegos tu nie rozumiem. Apliukujac o prace na lince (na produkcji) dostaniesz 1400 zl na reke. Ale to nie przeszkadza magistratowi w budowaniu kladek za 12 000 000 , rozpie...nia calkiem nowiutkiej ul. Paniagi i qrwa granity podgrzewane , itd itp etc. Czyli jak to sie mowi zastaw sie a postaw sie. Nie ma co do garnka wlozyc ale bedziem miec granity podgrzewane i przystanki ogrzewane. Ale bida jak chhuyj. Ferenc dobrze robi, ze miasto powieksza ale qrwa zapomina o zwyklych ludziach i w tym przypomina Miedwiedwiewa.
          • wislocki12 Wbrew 29.03.17, 12:37
            I tym razem nie przekonałeś mnie, że Ferenc nie robi sobie wbrew! :-(
      • wislocki12 Kandydatka? 29.03.17, 12:39
        Przyjdzie Wróblewska i wszystko zaora? :-(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka