Dodaj do ulubionych

Nowy pas na Lisa Kuli

IP: *.osk.enformatic.pl 17.10.04, 12:06
Fajnie pracują ci goście co ulicę poszerzają. Każdego dnia idę przez park do
pracy i przechodząc przez ulicę żeby sobie butów nie zabrudzić musiałbym brać
chyba kalosze. Co by nie robili - kładli nowy asfalt, sypali piasek czy
cokolwiek - nic nie zrobią by piesi przechodząc przez przejście dla pieszych
sie nie pobrudzili. Jak deszcz popada to trzeba wleźć w błoto bo za trudno im
jakąś głupią deskę położyć.
Obserwuj wątek
    • Gość: Macpherson Re: Nowy pas na Lisa Kuli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.04, 13:57
      Jak można kłaść deski na drodze? Samochody by się nieco zniszczyły...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka