Dodaj do ulubionych

Będzie autostrada i nowy terminal

23.11.04, 20:15
oby te terminy były realne.
Obserwuj wątek
    • Gość: mieszkaniec Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 22:41
      Macie moje poparcie !!! :-)
    • Gość: drogi Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.dnet.pl / 80.48.0.* 23.11.04, 23:39
      Myślę ze jest to optymistyczna wiadomość szczególnie w zakresie autostrady.Oby
      nie były to tylko obietnice pojawiające sie w cyklach czteroletnich po to aby
      Dyrektorzy GDDKiA utrzymali swoje stołki.
    • Gość: fpx Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 09:21
      Jak czytam wypowiedzi typu:" Chcielibyśmy aby ....." to przypomina mi się mój
      dziadek, który całe życie grał w toto-lotka i chciał trafić szóstkę. Niestety
      nie doczekał. Cześć Jego Pamięci !
      • Gość: starałupa Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.mtnet.com.pl / *.mt.pl 24.11.04, 10:19
        Nareszcia jakaś informacja.
        Dotychczas, bowiem, słyszało się o budowie autostrady, ale tylko do granic Podkarpacia, teraz, okazuje się, że Podkarpacie znowu przyłaczono do Polski, pytanie, czyja to zasługa?
        • Gość: jo jo Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 10:48
          Człowieku po co autostrada do nikąd ?? Po co miała by się kończyć w polu ??
          Jaki byłby jej sens ?? Autostrada nie jest potrzebna żeby ludzie z Rzeszowa
          mogli spokojnie dojechac do Krakowa czy do Niemic ale po to żeby TIRY mogły
          spokojnie przejechać na Ukraine !! Jeżeli w Warszawie się nie dogadają to A4
          będzie jedyną autostradą łączącą zachód z wschodem w Polsce i właśnie tędy
          wszyscy bedą jeździć. :) POZDRAWIAM
          • Gość: starałupa Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.mtnet.com.pl / *.mt.pl 24.11.04, 10:56
            To wszystko jasne, mnie chodziło o to, że ktoś w Warszawie kapnął się, że Podkarpacie nie należy do Ukrainy tylko, przynajmniej teoretycznie, do Polski.
            A, że tiry będa teędy jeździły, to chwała tirom!
            W końcu autostrada jest po to , aby coś nią jeździło.
          • eminencja.szara Re: Będzie autostrada i nowy terminal 24.11.04, 18:03
            Gość portalu: jo jo napisał(a):

            > Autostrada nie jest potrzebna żeby ludzie z Rzeszowa
            > mogli spokojnie dojechac do Krakowa czy do Niemic ale po to żeby TIRY mogły
            > spokojnie przejechać na Ukraine

            No co za banialuki piszesz !!! Nie wiem czy to jest cecha wlasciwa niektorych
            osob ze sa pozbawione elementarych mechanizmow myslowych? Nie mam pojecia.
            Twoerdzisz, ze ludziom z rzeszowa nie ejst ona potrzebna bo i tak dojada do
            krakowa spokojnie SIC ! to ty chyba nigdy nie jechales autem do Krakowa z
            Rzeszowa ze mowisz ze jest to spokojna jazda. Proponuje teraz sie przewiezc a
            pogadamy. Po drugie A4 buduja po to aby po niej cos jezdzilo. Aby wlasnie te
            TIRY jechaly po niej a nie blokowaly zwykle drogi lokalne. Jest to wskazane
            zarowno od strony uciazliwosci spolecznej jak i ochrony srodowiska i
            ekonomicznej. Po autostradzie sie taniej jedzie i ekologoczniej a i samozrady
            mniej wydaja na naprawy drog a mieszkancy mniej narzekaja na uciazliwosci
            zwiazane z ruchem TIR. Poza tym na Ukraine beda jechaly tak czy inaczej -
            przeciez teraz tez jada a nie fruwaja nad podkarpaciem. Chyba Ci faktycznie sie
            pomieszało, ze piszesz takie rzeczy. A jesli ktos by zamierzał negowac kwestie
            taniosci ruchu po autostradach i pisac ze przeciez sa one plate to chce
            uprzedzic i powiedziec ze dla ciezarowek nie bedzie oplat za autostrady bo one
            juz plaaca za przejazd po drogach wykupujac winiety. Wiec bedzie taniej i
            zdrowiej a i komfortowo - zamiast jechac 2,5-3 godziny do Krakowa pojedziesz z
            1,5 :) chyba jest o co walczyc no nie?
            • Gość: Iron Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.krak.tke.pl 30.11.04, 18:27
              Zawsze podziwiałem takich pistoletów, który zanim pomyśli to wystrzeli.
              Polecam sprawdzenie definicji słowa "IRONIA" ewentualnie szyderstwo to może
              łatwiej Ci będzie zrozumieć wypowiedź, którą skomentowałeś/aś.
              Nie pozdrawiam bo nie muszę.
            • Gość: Automaniak Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.man.rsk.pl 21.01.05, 22:53
              Wszędzie to co piszesz rozumieją, a u nas nie chcą.
      • eminencja.szara Re: Będzie autostrada i nowy terminal 24.11.04, 18:04
        moze wnuczkowi sie uda :)
    • Gość: podkarpacki Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 20:18
      Skoro zdają sobie sprawę ze znaczenia tej inwestycji dla Podkarpacia to
      dlaczego nie zaczną budowy od wschodniej granicy? Tak się robi w biedniejszych
      regionach UE, żeby ożywić gospodarkę. Poza tym kto zagwarantuje, że nowa ekipa
      rządząca nie zmieni tych planów?
      • eminencja.szara Re: Będzie autostrada i nowy terminal 24.11.04, 21:41
        Gość portalu: podkarpacki napisał(a):

        > Skoro zdają sobie sprawę ze znaczenia tej inwestycji dla Podkarpacia to
        > dlaczego nie zaczną budowy od wschodniej granicy?

        Powinno sie budowac rownoczesnie od wschodu i zachodu. A w ten sposob nasze
        panstwo - nasz rzad pokazal ze bardzoej mu zalezy na polaczeniu z Niemcami i
        Unia niz na polaczeniu ze wschodem. Poza tym Autostrada laczy tereny juz
        rowiniete a to chyba bylo wg rzadu bardziej strategiczne rozwiazanie niz budowa
        na terenach o niewlekim uprzemysłowieniu. Na podkarpacie przyjdzie kolej teraz
        i wiem ze pomogloby to w rozwoju regionu i napewno pomoze. Poza tym chetnie bym
        ise przewiozł autostrada na ukraine ale... no coz realia sa inne.
    • Gość: DODO Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: 81.15.189.* 24.11.04, 23:42
      OBY TERMINÓW DOTRZYMANO !!
      • spectator1 Re: Będzie autostrada i nowy terminal 25.11.04, 18:57
        Propozycja budowy autostrady także od Korczowej jest sensowna, bo to by
        przyspieszyło ostateczny termin jej oddania do użytku. Mam tylko pytanie do
        fachowców. W jakiej fazie są decyzje administracyje dotyczące odcinka
        PRzeworsk - Korczowa?
        • Gość: ble ble ble Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 18:12
          Jest taki kawałek Kazika z refrenem "czy wierzysz w słowa te - nie wierze q-m
          jak psom"
    • Gość: zalamka zamiast nowego terminala bedzie rozbudowa kurnika IP: *.159.221.231.Dial1.Chicago1.Level3.net 26.11.04, 15:56
      to tak jest jak po-pgr-owskie wiesniactwo zabiera sie za lotnictwo i decyduje o
      wielkich inwestycjach i przyszlosci regionu. To sa ludzie prosci i bez
      wyobrazni. Nadal mtysla malymi prostymi kategoriami. Jaka ropzbudowa terminalu
      w Jasionce? Jaki to terminal jest? Pare metrow kwadratowych i pani bufetowa w
      okienku? Na maly samolocik do warszawy jak ludzie czekaja to jest tlum ajak na
      targu. 10 bagazy da sie na tasme (wielkosci auta) to juz nie mozna przejsc. Jak
      mozna ROZBUDOWAC taki wychodek? Terminal jak kurnik czy wychodek, za to
      biurowiec lotniska 10 razy wiekszy. Stare wiesniackie malutkie knajpiane
      myslenie ludzi bez wyobrazni. Znowu walna kurnik terminal na dzis. Jak zaczna
      samoloty latac z USA na Jasionke i wysiadzie 300 pasazerow plus 600 bagazy plus
      1200 witajacych - to bedzie jak w ataku klientow do supermnarketu na promocje.
      Trzeba nowy terminal a nie ten kurnik wymyslony przez bylego dyrektora od swin
      w PGRze. Pan Ciesielski probowal zrobic wszystko dla regionu to go lokalna
      prostacka cholota caly czas niszczy. Jedyny czlowiek z wyobraznia i myslenie
      przyszlosciowym - to go rzeszowskie katolskie tepe prostactwo od furmanek musi
      niszczyc. ZALAMKA. A pan prezydent FERENC - taki wspanialy i z wyobraznia
      czlowiek z przyszlosciowym mysleniem - to go tez prostactwo katolskie tepi caly
      czas. Takie tepe z rubiezy podkarpackie prostactwo zaklamane i oportunistyczne
      jest - ostatni sie przylaczyli do SOLIDARNOSCI i protestow wypatrujac kto tu
      wygra - cwaniacy - a tearz nagle najwiecej katolskich tepych bojownikow o radio
      maryja i wartosci chrzescijanskie z podkarpackkiego sie znalazlo. Te wszystkie
      Adwenty, Giertychy i Krzaklewskie gdzie byly w 1980? Okrakiem na plocie.
      Podkarpackie to zacofane spoleczenstwo tchorzy jest i oportunistow. I to widac
      w mysleniu strategicznym - czyli kurnik na dzis dla choloty pasazerskiej a nie
      zadne lotnisko. Jak sie w PGRze swinie apslo, to i chlewiki dla ludzis ie
      planuje.
      • Gość: Telewidz Re: Za jakie pieniądze? IP: *.man.rsk.pl 27.11.04, 21:35
        W Aktualnościach TV Rzeszów usłyszałem, że na rozbudowę lotniska nie ma w
        budżecie 2005 roku pieniędzy. To za co będą je rozbudowywać?
      • Gość: gate Re: zamiast nowego terminala bedzie rozbudowa kur IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 27.11.04, 22:23
        Juz mam dosc takich kretynow piszacych o sprawach o ktorych nie maja pojecia -
        rozumiem, mozna miec rozne poglady (jesli o mnie chodzi np, jak slysze nazwisko
        Ciesielskiego to mnie ciarki przechodza-uwazam ze to czlowiek pokroju
        Aleksandra Lukaszenki), ale prosze nie narzucac ich innym i nie obrazac
        wszystkich dookola.
        • Gość: ten sam Re: zamiast nowego terminala bedzie rozbudowa kur IP: *.159.221.3.Dial1.Chicago1.Level3.net 28.11.04, 14:44
          napisalem prawde - obrazic na to moze sie i obruszyc tym - jedynie giertychowo-
          endecko-dmochowski wiesniak z pgru od projektowania kurnikow i pograzania
          Polski w syfie sredniowiecza - jak ty - nozece sie odezwaly, nie. Wypi...alaj,
          prostaku.
          • Gość: Kierowca Re: Autostrada - kiedy IP: *.man.rsk.pl 28.11.04, 16:37
            Autostrady oddaje się odcinkami, tak by ich zakończenie nie prowadziło w pole.
            Prezydent Rzeszowa planuje oddanie odcinka autostrady koło lotniska, by
            połączyć drogę na Sokołów z drogą na Kolbuszową na południe od lotniska i
            zrobić jakby północną obwodnicę Rzeszowa. W planach marszałka jest z kolei
            podobna droga ale po północnej stronie lotniska. Planów dużo - ale kiedy
            konkretne budowa?
            • Gość: drogi Re: Autostrada - kiedy IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 28.11.04, 17:05
              I to jest konkretne pytanie.My tu gadu gadu a gdzie terminy rozpoczęcia.
              • Gość: Kierowca Re: Autostrada - kiedy IP: *.man.rsk.pl 29.11.04, 11:00
                I jeszcze jedno. Czy remonty dróg muszą zaczynac się tak późno? Przecież to co
                teraz jest remontowane szybko się posypie. Dlaczego pieniądze unijne na remonty
                są dzielone tak późno?
                • Gość: zalamka dlaczego tak pozno sie remonty zaczynaja? IP: *.159.216.187.Dial1.Chicago1.Level3.net 29.11.04, 13:50
                  Bo kazdy nasz katol swiety jak i komuch nadety co przy korytku jest czy to w
                  Rzeszowie czy to w Warszawie, musi dostac w lape przy kazdej
                  sprawie. .......................................................................
                  ........................Jak koles jeden z drugim nie uszczknie to uwaza sie za
                  niespelnionego w zyciu i ze poniosl kleske. Prostactwo to ma we krwi i Polske
                  ma w dupie, tylko geby maja jedni pelne swietych frazesow a drudzy to wyniesli
                  od tatusi z PZPRu. Trzeba wszystko tak skomplikowac i utrudnic i nastekac sie i
                  powykrzywiac ryja, zeby nie bylo wyjscia i trzeba bylo dac w lape. Tylko frajer
                  nie bierze - czyli witamy w kraju oportunistow, drobnych zlodziejaszkow i malo-
                  mozgowych prostych jak cepy i pazernych na mamone i latajacych do kosciola
                  chlopkow-roztropkow co sie tera politykami zwa a przedtem swin pilnowali.
                  Prostactwo. Ponoc jest nowa "dyrekcyja" w Jasionce co ma miec pojecie. Takie
                  sluchy chodza. Ma zmienic Kurnik-Jasionke na prawdziwy Miedzynarodowy Port
                  Lotniczy. Oby wyobrazni starczylo na 50 lat wprzod, a nie tylko na jutro.
                  • Gość: NiktWażny Re: dlaczego tak pozno sie remonty zaczynaja? IP: *.feedback.pl / *.crowley.pl 29.11.04, 18:16
                    Skoro jesteś takim cwaniakiem, i wiesz co dla regionu jest najlepsze, to czego
                    spie..leś do Chicago?? Teraz tam na rancho mustangi posuwasz?? To co piszesz
                    to każdy glupi wie, chyba, że jest takim debilem o których piszesz, ale to
                    można w subtelniejszy sposób wyrazić!! Jak masz jakiś pomysl oprócz ogólnego
                    katolo-holocaustu to może opisz, a nie pie..o jakiś kurnikach, bo chyba sam
                    masz z nimi problem!!
                    • Gość: zalamka co ma bycie w chicago do dobra regionu, polglowku IP: *.159.219.116.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.11.04, 15:06
                      Nie miales sie do czego, prostaczku, przywalic, tos sie przywalil do Chicago i
                      ze stamtad pisze. Typowa reakcja prowincjonalnego zawistnego prostactwa z
                      kompleksami wielkiego swiata. Zazdroscisz mi, pustaku? I co ty z tymi
                      mustangami i seksualnymi wstawkami zoofilicznymi? Lubisz zwierzatka posuwac, ze
                      na to zmieniles temat od razu? Co jeszcze wymyslisz, ze co ja tu moge robic i
                      posuwac? Mustangi tylko? A moze malych chlopczykow w kosciele, co? Nie pasuje
                      ci? Moze mam sutanne? Widac, pornusie, co ci we lbie lata caly czas, ty obronco
                      religii zasrany i antyzydzie w domu na kutafona wychowany. Tylko we lbie
                      posuwanie zwierzatek ci siedzi, ty glupi cwoku. Holocaust se wymyslil od
                      razu...co jeszcze dodasz do tematu, co? Jak juz tak nie na temat walisz, to wal
                      smialo. Jakim tu trzeba byc cwaniakiem, zeby wiedziec, iz cale podkarpackie
                      bedzie i cala Ukraina bedzie latac do Rzeszowa z USA? Miliony dla regionu,
                      bucu, zebys ty mogl chlac wode. I zeby to wiedzec, to koniecznie trzeba byc w
                      Rzeszowie, nie, dupku? Bo jak to wiesz w Chicago to jestes cwaniakiem, nie?
                      ZAWISC. ZAWISC. ZAWISC. Do spowiedzi idz. Ja jestem klientem tej trasy i ciesze
                      sie ze bede mial bezposredni lot do mamy do Rzeszowa z Chicago i czesc mojej
                      kasy bedzie zostawala wlasnie tam. A ty co? Prostaczku. Pyszczyc potrafisz.
                      Bronisz kolesi z PGRu? Wyleciales z tymi mustangami jak filip z konopii - musi
                      swinie pasales albo konskie gowna sprzatales, jesli Chicago kojarzy ci sie z
                      jakimis zwierzetami co sie je posuwa, zoofilu z Podpromia - zboczencu. Jaki tu
                      mozna miec pomysl? Budowanie wiekszych rzeczy na przyszlosc a nie kurnikow na
                      dzis, debilu, tom wymmaga strasznego pomyslu? Chyba dla tepego prostactwa jak
                      ty. Do tego to trzeba miec straszny, q..wa, pomysl, nie?. To jest normalny
                      zdrowy rozsadek, zawistny o Chicago tepy dupku. Mustangi mu sie kojarza z
                      Chicago!!! I to jeszcze w kontekscie seksu z konmi. Sypnij ze jeszcze swoja
                      wiedza o usa tutaj, smialo, tepy mule z falszywa poboznoscia. Jak nie masz co
                      napisac na temat, to oczywiscie trzeba sie przywalic do tego gdzie goisc
                      mieszka i gdzie UCIEKL. Tacy jak ja wlasnie beda pakowac kase w region. Ja
                      latam dwa razy w roku. Jak ci moja forma pisania nie odpowiada zawistny
                      prostaku, to zamknij ryja, bo ja wiecej daje Polsce niz ty, pusty dupku. Tak,
                      tak, jak piszesz "kazdy glupi o tym wie" - i na tym sie walsnie konczy ze kupa
                      glupich, jak ich sam nazywasz - siebie tez - tchorzy - jak ty - o tym wie, i
                      poza piepprzeniem o tym madralinsko u cioci na imieninach - na tym sie konczy i
                      dalej co budowa w Polsce to kurnik jakis sie wystawia. O, przepraszam, oprocz
                      Lichenia. Tam to z wizja na przyszlosc wystawione jest nie? Takie prostactwo
                      jak ty zawsze do tematy wpakuje Zydow i holocaust - popalilo by sie Zydow, co?
                      Prostak jestes z PGRu - ja wiecej robie finansowo dla Polski z Chicago niz ty
                      tam na miejscu w Rzeszowie, moczymordo. Znam takich jak ty pyszczacych bez
                      wyobrazni madrali, falszywie pobozych swin na kazdym kroku, bez polotu i
                      pomyslu, ciezko zakutych lbach - matka boska w klapie, komora w kieszeni a w
                      glowie "posuwanie mustangow" i zoofilia i zawisc zawisc zawisc. Nadal nie
                      rozumiem co ma bycie w chicago wspolnego z "cwaniactwem z powodu UCIECZKI do
                      chicago" i dlaczego jak jestem w chicago to ucieklem od razu (jak setki tysiecy
                      rodakow z tego regionu Polski, ktorym ty najwyrazniej zazdroscisz - lewusie
                      falszywy katolu), wiec nie moge sie wyrazac na temmat regionu do ktorego
                      nawiozlem tyle kasy, zes ty w zyciu nie widzial, kaczy bucu, bo tylko ciagniesz
                      do siebie. Znamy takich jak ty bardzo dobrze, jestes klasyk zacofanego
                      polglowka sciagajacego Polske na dno. I co ty zrobiles dla sprawy lotniska i
                      regionu, no co? Napisales chociaz gdzies list na ten temat? Guzik, tak jak
                      wiekszosc potrafisz tylko pyszczyc, glupi katolu. Nie mylic KATOLA z
                      katolikami, jak moja mama czy tata czy rodzina. Na nieszcescie tez mam w
                      rodzinie tepych katoli, wiec rozpoznaje takich nawet przez ocean - jak ciebie,
                      protaku.
                      • Gość: res Re: co ma bycie w chicago do dobra regionu, polgl IP: 82.177.98.* 30.11.04, 17:40
                        nie przesadzasz troche z forma wypowiedzi!!!!!!!!!! fakt faktem ze zawsze
                        najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzy mieszkaja po za Polska :), nikt nie
                        wnika ile robisz dla Polski to ze kase slesz to dobrze ale troche kultury to by
                        Ci sie przydalo, wiedz ze Chicago to tez nie pepek swiata, a krytykowanie tego
                        co sie dzieje na lotnisku do niczego nie prowadi, niesteyty nikt w kraju nie ma
                        tyle kasy zeby sobie szczelic drugie ORD, czy nawet Midway tak wiec wyluzuj
                        troche i cierpliwosci jest juz fajny projekt terminalu z dwoma rekawami i mysle
                        ze w najbizszych 2 latach uda sie go zrealizowac. pozdrowienia dla windy city.
                        • Gość: Podróżny Re: Sprawa lotniska IP: *.man.rsk.pl 01.12.04, 11:59
                          Dyskutujecie o wielkich sprawach, a przecież najważniejsze są pieniądze.
                          Sprzecznie wypowiadają sie na ten temat posłowie, opozycja mówi, że nie ma
                          pieniędzy na dalszą przebudowę lotniska, koalicja że są. I bądź tu mądry.
                          • regionalista Re: Sprawa lotniska 01.12.04, 19:46
                            Dostępność komunikacyjna regionu to ważny element przy decyzji o inwestowaniu w
                            nim.Opóźnianie budowy autostrady trasy szybkiego ruchu z Suwałk do Barwinka
                            powoduje w konsekwencji degradację ekonomiczną Podkarpacia.
                            • Gość: Podróżny Re: Sprawa lotniska IP: *.man.rsk.pl 02.12.04, 20:22
                              Lotnisko jest ważne. Przecież to ostatni port lotniczy przed lotem na wschód.
                              Najłatwiej i najszybciej stąd byłoby lecieć nawet do Lwowa.
                        • Gość: zalamka to fakt, moje wypowiedzi sa chamskie IP: *.158.213.185.Dial1.Chicago1.Level3.net 05.12.04, 15:31
                          a argumenty mam tak mocne i taki zasob slow polskich, ze nie powinienem sie
                          wspierac wulgarnoscia, ale jesli od lat 20 piszesz to samo w kolko a durna
                          gawiedz dalej swoje, to emocje biora gore i pisze do protakow po prostacku -=
                          zaczynam bluzgac. Mam nadzieje ze tresc sie liczy a nie forma. Przepraszam.
                      • Gość: NiktWazny Re: co ma bycie w chicago do dobra regionu, polgl IP: *.feedback.pl / *.crowley.pl 04.12.04, 10:55
                        do pana zalamik: hmmmmm no ladnie sobie polecialeś po mnie, tylko jest pewna
                        subtelna różnica między nami, ja wiem, że nie wszyscy ludzie to prostacy!! A
                        Tobie najwyraźniej się w pustym lbie poprzewracalo!! Nie bede się wdawal z Tobą
                        w bezcelową dyskusjię o niczym (bo mam poziom), ale po tym co piszesz można
                        skwitować to tylko jednym: To ty jesteś prostakiem, któremu się wydaje, że
                        pozjadal wszytskie rozumy, to Ty masz problemy ze sobą i pewnie jesteś osobą,
                        która placi znajomym (jeśli takich wogóle masz) za to żeby przyjaźnili się z
                        Tobą. Widzisz nawet piszę z dużej litery, bo mam jeszcze jakiś szacunek do
                        Ciebie. A Twoje pieniądze mnie gó.. obchodzę, a czy zrobileś więcej dla
                        podkarpacia - napewno!! Tak dla Twojej świadomości rozmawiasz z 19 letnim
                        studentem, który nie ma prawa pamiętać PGRów, nie jest katolem (jak piszesz), a
                        co gorsze nie pakuje się w politykę, a spolecznie też dziala!! Więc czy to nie
                        poniżające, być upominany o dobre zachowanie przez zakladam kilkunaście lat
                        mlodszego czlowieka?? i jeszcze taka dygresja na koniec, zalóżmy że studiuje
                        informatykę i jestem z niej zajebisty i potrafię wiele, mam wielu znajomych na
                        świecie, i kilku tak się sklada mieszka w Chicago, znam Twoje IP, i tak jak
                        mówilem mogę wiele!! Więc teoretycznie nie zdziw się jak Ci kiedyś ktoś blotem
                        mordę oklepie, bo to co piszesz jest hamstwem (niezależnie z której strony na
                        to popatrzeć) i prędzej czy później ktoś Ci w ten lub inny sposób zwróci uwagę
                        na to. Pozdrawiam serdecznie z Krakowa!!
                        • Gość: zalamka twoje ip tez mozna znalezc - bohaterze IP: *.158.213.185.Dial1.Chicago1.Level3.net 05.12.04, 15:39
                          od grozenia kryminalnego komus przemoca przez internet, gowniarzu. Juz
                          zglosilem. Tak, trylu strasznie madrych informatykow w Polsce jest, ale jak
                          narazie to jedynie potrafia krasc numery kart kredytowych i robic inne
                          przekrety. W Polsce jest pelno madrali z informatyli, tylko ze niczego nie
                          stworzyli. Ja jestem programista od 15 lat, gnojku, jak ty srales w pory
                          jeszcze. Znalazl sie znawca informatyki od paru kodow w wielu 19 lat. W Polsce
                          kazdy gnojek z komputerem to sie madry wydaje sam sobie - tylko co z tego -
                          pokaz mijakies wyniki waszego informatyzmu, baranie - okrasc kogos, podrobic
                          karty telefoniczne i grozic przez internet jak kogut - typowy polski gnojek.
                          Mozesz mi skoczyc na sam kant wiesz czego. Ale jak mowie, groziles mi przemoca
                          przez internet - zglosilem. Swoim.
                          • Gość: jaro zalamka, cieciu z jackowa IP: *.aster.pl 05.12.04, 16:16
                            idz gdzie indziej kompleksy leczyc, robotniku ze stacji Shella przy Milwaukee
                            ave.
                            • Gość: drogi Re: wracamy do tematu IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 05.12.04, 17:16
                              Z przykrościa czytam tą dyskusję która tak w znaczny sposób odbiega od
                              zasadniczego tematu.Moim zdaniem co powtarzam już nie pierwszy raz ważne jest
                              aby z Rzeszowa latały samoloty za ocean jak również i tanie linie lotnicze. z
                              tego co wyczytałem z prasy i co widziałem na lotnisku jestem przekonany że
                              Rzeszów Jasionka będzie miał pas startowy umożliwiający starty i lądowania
                              największych samolotów.Również nowy terminal będzie mógł przyjąc w dobrych
                              warunkach pasażerów.Wedle mojej wiedzy obecne kierownictwo robi wszystko aby
                              tak się stało.Ale(właśnie ) nie od razu Kraków zbudowano.Do tego potrzeba
                              trochę cierpliwości.Tak samo jak do budowy autostrady w okolicach Rzeszowa czy
                              raczej do Rzeszowa.Pozdrawiam.
                            • Gość: zalamka no i ta wasza prostacka pogarda dla robotnika IP: *.158.186.249.Dial1.Chicago1.Level3.net 11.12.04, 15:39
                              niejeden obecnie bogaty Polak w Chiucago, ktoremu mozesz prostaku, buty
                              czyscic, zaczynal na tej stacji Shella, ty durny leniu z Polski co wyzej sra
                              niz widzi.
                            • Gość: zalamka jaro, kompleksy to masz ty IP: *.158.186.249.Dial1.Chicago1.Level3.net 11.12.04, 15:45
                              skoro przytaczasz shella i pogarde dla ludzi tam stojacych - jak juz ktory
                              przestanie shingle bic i malowac i uda mu sie pojsc do gory, tom juz pogarda
                              dla poprzedniego zajecia. Prostaku szpanerski. Chocbys nawet byl i artysta
                              komputerowym, to i tak zostanie w tobie ten pogardliwy prostak.
                          • Gość: NiktWazny Re: twoje ip tez mozna znalezc - bohaterze IP: *.crowley.pl 05.12.04, 21:18
                            muszę powiedzieć Panie załamka, że zwracanie uwagi na brak kultury i grożenie
                            tym, że prędziej czy później, może to panu zaszkodzić nie jest groźbą!! A tym
                            samym żadnym przestępstwem. Buuuuu, a może studiuje także i prawo?? Przypomnę
                            Panu, bo pewnie dawno Pan szkołe kończył, w taki sposób się np. zwracają
                            nauczyciele do przeklinającego małego chlopca, który rzuca wulgaryzmy na
                            kolegów!! No chyba, że szuka mnie już Interpol, albo FBI. W takim wypaku mam
                            przekichane!! Pozdrawiam..........:D
                            • Gość: Podróżny Re: Lotnisko ważne dla Rzeszowa IP: *.man.rsk.pl 06.12.04, 09:15
                              Po przedłużeniu pasa startowego konieczna będzie budowa nowej hali odpraw. To
                              oczywiste. Ale dla inwestora ważna jest liczba pasażerów odlatujących z
                              Rzeszowa. I tu wpadamy w łędne koło: mało jest połączeń - mało pasażerów -
                              niechęć do inwestowania bo lotnisko przynosi straty. Ktoś to musi przerwać.
                              • regionalista Re: Lotnisko ważne dla Rzeszowa 07.12.04, 20:14
                                Z Rzeszowa musza być regularne połączenia do tych miast UE, do których teraz
                                najczęściej autobusami jeżdżą pasażerowie. Wtedy wzrośnie liczba pasażerów. I
                                konieczne są loty transoceaniczne.
                                • styro Re: Lotnisko ważne dla Rzeszowa 08.12.04, 20:29
                                  I niezapominajcie o ogromnym potencjale, ktorym moze poszczycic sie Podkarpacie
                                  a jest nim Polonia. Mnostwo jest osob, ktore wyemigrowaly z Podkarpacia do
                                  Niemiec, Francji, Anglii czy Hiszpanii. No - ale jak juz ktos powiedzial - nie
                                  od razu Krakow zbudowano.
                        • Gość: zalamka sam, prostaczku z Krakowka zaczales napad na mnie IP: *.158.186.249.Dial1.Chicago1.Level3.net 11.12.04, 15:42
                          wiec sie tu nie oburzaj, ze ci dosralem po chamsku - jakbym nie znal tego
                          przemadrzalego polskiego szpanerstwa co to mysli, ze jak jak fure, kompa i
                          komore - to juz jest na topie swiata. Buciki w szpic, koszulka bez rekawkow,
                          zeby bylo bicepsy widac i strasznie wszyscy zachodnio-europejscy sa.
                          • Gość: drogi Re: sam, prostaczku z Krakowka zaczales napad na IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 11.12.04, 17:28
                            Mam pytanie do zalamka. Na jakiej podstwie twierdzisz że Lotniskiem w Jasionce
                            kieruje ktoś kto był w PGR-e. Z tego co widziałem w telewizji facet co obecnie
                            jest Dyrektorem jest osobą znającą sie na rzeczy i myślącą
                            perespektywicznie.Pozdrawiam.
                            • Gość: Szofer Re: Potrzebna autostrada IP: *.man.rsk.pl 12.12.04, 21:59
                              Wracałem z Krakowa. Aż się marzy autostrada, bo przejazd przez miasteczka po
                              drodze to makabra.
                              • Gość: drogi Re: Potrzebna autostrada IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 12.12.04, 23:58
                                Narazie dyrektorzy oddziałów GDDKiA obiecuja że powstanie do końca 2009 czyli
                                do końca kadencji następnych rządów.A wszysko po to aby utrzymac sie na
                                stołkach.Tak już jest od lat.Tylko efektów nie ma a same skandale z przetargami
                                w zakresie kosztów.To taki taniec chocholi.Lub jak kto woli dreptanie w miejscu.
                                • Gość: Szofer Re: Potrzebna autostrada IP: *.man.rsk.pl 13.12.04, 20:56
                                  Niestety, podzielam twoją opinię. Pamiętam, że autostrada miała być najpierw do
                                  2005 roku za Cimoszewicza, do 2015 za Buzka, teraz za Belki obiecują, że do
                                  2009. Watpię.
                                  • eminencja.szara Re: Potrzebna autostrada 13.12.04, 23:09
                                    Autostrada bedzie do 2013 roku. Taka jest oficjalna wersja na stronie
                                    Ministerstwa Infrastruktury. Do ok 2008 roku maja autostrade doprowadzic do
                                    Tarnowa. tak wiec te terminy tez sie przeciagna. Niestety...
                                    A swoja droga kogo bedzie stac na przejazd ta autostrada. Stalexport ju chcial
                                    podniesc oplaty o 1 zł w jedna strone. narazie GDDA sie nie zgodzila ale jak
                                    długo? jedynie sam ciezarowe beda jezdzily bezpłatnie wiec dla nich to jest cos
                                    wspanialego. A reszta... bedzie sie tłukła przez wsie i miasteczka jak
                                    dotychczas...
                                    • regionalista Re: Pieniądze na lotnisko zostają 15.12.04, 20:43
                                      45 mln zł na remont lotniska przeniesiono do wydatków niewygasających w 2005
                                      roku, więc będą mogły być wykorzystane do czerwca następnego roku.
                                      • regionalista Re: Autostrada - terminy 29.12.04, 16:11
                                        Według informacji Ministerstwa Infrastruktury i Generalnej Dyrekcji Dróg
                                        Krajowych i Autostrad terminy związane z budową autostrady A - 4 są następujące
                                        dla odcinka Tarnów - Korczowa:
                                        - prace koncepcyjne do IV kwartału 2008.
                                        - realizacja inwestycji - 2010 - 2013.
                                        Tak pryskają zapewnienia o przyspieszeniu budowy autostrady na naszym terenie.
                                        • Gość: drogi Re: Autostrada - terminy IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 30.12.04, 01:00
                                          Nie pierwszy raz wypowiadam się na ten temat.Nadal uważam że pod przewodnictwem
                                          takiego kierownictwa Oddziału GDDKiA nic więcej nie da się zrobić.Również
                                          politycy tak z prawej i lewej strony nic nie robią w tej sprawie poza gadaniem
                                          i obiecywaniem szczególnie przed wyborami do sejmu czy senatu.Brak u nas
                                          poltyków którzy mają przebicie w Warszawie i na szczytach władzy.No może poza
                                          Panem Martensem z SLD który o tym otwarcie mówi.Jesteśmy zajęci lokalnymi
                                          gierkami politycznymi i tu należy winić np radnych prawicy w Radzie Miasta
                                          Rzeszów.To nie przyczynia się do tworzenia dobrego wizerunku Miasta i całego
                                          Podkarpacia.Kupą mości panowie naczele z z warchołem..tak jak kiedyś
                                          szlachta.Tak radni sejmiku jak i radni poszczególnych miast nie przyczyniają
                                          się do poprawy wizeruku regiony.
                                          • styro Re: Autostrada - terminy 30.12.04, 01:11
                                            Niestety masz racje Drogi. Politycy z Podkatrpacia niezaleznie od partii
                                            powinni utworzyc silne lobby promujace sprawy podkarpacia w warszawie. I tak
                                            samo lotnisko jak i drogi. Na razie jest to warcholstwo, pieniactwo i
                                            zascianek - niestety..... Szczesliwego Nowego Roku dla wszystkich!
                                            • Gość: Czytacz Re: Autostrada - terminy IP: *.man.rsk.pl 30.12.04, 06:45
                                              Edward Gajerski, dyrektor odpowiadający za drogi krajowe i autostrady, dziwi
                                              sie w wywiadzie dla "Nowin", ze między zakończeniem budowy odcinka autostrady
                                              Kraków - Tarnów, a rozpoczeciem budowy odcinka Tarnów - Korczowa, jest
                                              dwuletnia przerwa.
                                              Panie dyrektorze, a kto ją zaplanował? Nie firma którą Pan kieruje?
                                            • Gość: drogi Re: Autostrada - terminy IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 30.12.04, 18:40
                                              Miło mi że zgadzasz się z moim poglądem na ten temat.Z drugiej strony chciałbym
                                              kiedys w tym temacie napisać,że wszystko idzie dobrze no powiedzmy prawie
                                              dobrze.Np.jest juz wykonany projekt budowlany,działki są wykupione że jest
                                              dobry wykonawca i tak dalej.Tego życzył bym w Nowym Roku ludziom
                                              odpowiedzialnym za te sprawy.Życzył bym również aby samolot z Teneryfy mógł
                                              lądować w Jasionce i odwrotnie( tylko za niewielkie pienądze).I jeszcze jednego
                                              aby było jak najmniej pieniactwa,warcholstwa i tych innych zaściakowych
                                              zagrywek.Do siego roku.
                                              • Gość: Czytacz Re: Autostrada - terminy IP: *.man.rsk.pl 31.12.04, 07:29
                                                Wszyscy chcielibyśbmy jeździć autostradą szybciej niż w roku 2014. Ale muszą
                                                sie obudzic podkarpaccy posłowie, marszałek Deptuła bardziej dbać o Podkarpacie
                                                niż wyjazdy zagraniczne, a wojewoda Kurp odważyc się być ofensywnym, a nie
                                                przyjmować postawy przyszłego emeryta.
                                                Do siego roku!
                                                • spectator1 Re: Autostrada - terminy 03.01.05, 09:11
                                                  Wracamy na ziemię, po której trzeba twardo stąpać. Widać wyraźnie, że inne
                                                  regiony mają większą siłę przebicia niz Podkarpacie.
                                                  • Gość: drogi Re: Autostrada - terminy IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 04.01.05, 20:43
                                                    Słuszcnie .Wracając na ziemię.Wystarczy przeglądnąc plan robót 2005 na terenie
                                                    działania oddziału GDDKiA w Rzeszowie w porównaniu do innych na terenie Polski
                                                    i doskonale widać że tutejszy oddział nie zabiega skutecznie o wprowadzenie
                                                    poważnych inwestycji na podkarpaciu.Jest ten oddział prawie na szarym końcu.To
                                                    samo dotyczy dróg wojewódzkich ale tu jest problem środków własnych województwa
                                                    jakie ma do dyspozycji Marszałek.
                                                  • regionalista Re: Trasy szybkiego ruchu 04.01.05, 21:12
                                                    Koncentrujemy się na autostradzie, a przecież potrzebne są remonty (odcinkami
                                                    pewnie i budowa - niech specjaliści uzupełnią) trasy szybkiego ruchu, które
                                                    teraz nazywają sie drogami ekspresowymi.Nas interesują drogi nr 9 i 19.
                                                  • Gość: drogi Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 05.01.05, 19:18
                                                    Słusznie i o nich nie można zapominać o czym niejednokrotnie pisałem.Ale tutaj
                                                    widać poprawę szczególnie na odcimku w kierunku Radomia.
                                                  • Gość: bulb Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.osk.enformatic.pl 05.01.05, 21:12
                                                    a tak btw na www.autostrady.com znajduje sie link opisujacy planowane
                                                    inwestycje drogowe na podkarpaciu, do poczytania dla zainteresowanych
                                                    pozdrawiam
                                                  • Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 05.01.05, 21:54
                                                    Dzielimy skórę na niedźwiedziu. Do roku 2010 do czasu budowy autostrady u nas
                                                    zmieni sie dwa razy parlament i rząd.
                                                  • Gość: Herman Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.intertele.pl / *.tyczyn.intertele.pl 07.01.05, 11:48
                                                    Zanim to wszystko się wybuduje, może marszałek i prezydent Ferenc pomyślą o
                                                    poszerzeniu wylotu z Rzeszowa na Tyczyn. W godzinach ruchu nie można się
                                                    tamtędy przebić. Myślimy o autostradzie za 5 lat, a popatrzmy co można już
                                                    zrobić.
                                                  • Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 07.01.05, 18:31
                                                    Połączenie 9 z 19 koło lotniska nie odciąży Rzeszowa. Tymi drogami jadą tiry na
                                                    Barwinek. Przydałaby się zachodnia obwodnica Rzeszowa.
                                                  • spectator1 Re: Trasy szybkiego ruchu 07.01.05, 18:51
                                                    Zdaje się, że ta obwodnica jest w fazie koncepcji.Rożne warianty jej przebiegu
                                                    były oprotestowywane przez samorządy.
                                                  • rkoston Re: Trasy szybkiego ruchu 08.01.05, 00:21
                                                    Co do trasy na Tyczyn.Przecież Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w roku 2003
                                                    zakończył przebudowę trasy na Tyczyn a raczej drogi wojewódzkiej.Poniósl koszty
                                                    ale moim zdaniem nie tak winna wyglądac ta przebudowa.Równiez przebudowa nowego
                                                    mostu za Tyczynem nie usprawniła ruchu.Tam droga przebiegać innym sladem.Dziwę
                                                    sie ze tak krótkowzrocznie patrzy na to Urząd Marszalkowski wraz ze swoimy
                                                    służbami drogowymi.Coś tu chyba nie gra.
                                                  • Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 08.01.05, 19:00
                                                    Buduje się obwodnicę Głogowa, ale ona wraca na stary szlak drogi do
                                                    Rzeszowa.Tymczasem trasa ekspresowa mogłaby biec w kierunku na Boguchwałę i
                                                    ominąć zatłoczony Rzeszów.
                                                  • Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 08.01.05, 19:05
                                                    Bulb, chciałem wejść na stronę, której adres podajesz, ale wyskakuje jakiś
                                                    blaster 1 - doradztwo internetowe.
                                                  • Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 08.01.05, 20:38
                                                    Na stronie internetowej GDDKiA w Rzeszowie są informacje o trasach ekspresowych
                                                    wokól Rzeszowa, ale mało pocieszające. Budowa to lata 2007- 2008 i po 2008.
                                                    Czyli nie ma nadziei na rozładowanie korków w Rzeszowie, gdyż dalej będą przez
                                                    niego jeździć tiry do Barwinka.
                                                  • Gość: bulb Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.osk.enformatic.pl 09.01.05, 11:02
                                                    www.autostrady.com/a4/gallery/kor/a4gallery_010.htm - u mnie wszystko oki
                                                    pozdraw
                                                  • Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 09.01.05, 11:26
                                                    Dzięki za adres.
                                                    Pozdrawiam!
                                                  • Gość: MAG Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.server.ntli.net 09.01.05, 14:41
                                                    Wiecej szczegolow takze na www.autostrady.com ale na innej podstronie. Podje link:

                                                    www.autostrady.com/articles/as_005.htm
                                                    Artykuly (czyt. prezentacje) na dole strony.

                                                    Pozdrawiam - MAG
                                                  • Gość: Szofer Re: Opłacalne autostrady IP: *.man.rsk.pl 09.01.05, 22:21
                                                    Niemcy zarabiają na przejeździe tirów przez autostrady grube miliony. Dlaczego
                                                    by nie przyspieszyć budowy u nas i też zarabiać.
                                                  • Gość: Herman Re: Opłacalne autostrady IP: *.intertele.pl / *.tyczyn.intertele.pl 11.01.05, 11:07
                                                    Chodzi mi o odcinek za zwężeniem jezdni czteropasmowej do dwupasmowej w ciągu
                                                    al. Sikorskiego. Kiedy się wraca z Rzeszowa to drogę na Tyczyn blokują
                                                    samochody skręcające w lewo. Gdyby dobudować dodatkowe pasy, udrożniłoby to
                                                    ruch między al. Sikorskiego a rozgałęzieniem dróg przed mostkiem.
                                                  • spectator1 Re: Opłacalne autostrady 11.01.05, 20:17
                                                    Szofer pisze o planach rządu, który za parę miesięcy odejdzie. Przyjdzie nowy i
                                                    zmieni plany. Oby na lepsze dla Podkarpacia.
                                                  • spectator1 Re: Autostrada później. 17.01.05, 06:43
                                                    Rząd sie jeszcze nie zmienił, ale plany tak. Na gorsze dla Podkarpacia. W
                                                    projekcie Narodowego Planu Rozwoju do roku 2013 w strategii budowy nowych
                                                    autostrad nie ma Podkarpacia. Do tego czasu rząd planuje budowę autostrady
                                                    tylko do Tarnowa.
                                                  • Gość: Rzeszowianka Re: Autostrada później. IP: *.man.rsk.pl 17.01.05, 07:15
                                                    Marszałek jeździ po świecie, to nie ma czasu zajmować sie Podkarpacie.
                                                    Autostrada nie idzie przez Mielec, więc tym bardziej nie ma motywacji.
                                                    Wojewoda trzyma się stołka, to nie zaprotestuje.
                                                    A parlamentarzyści się żrą o lustrację, więc gdzie im autostrada w głowie.
                                                  • Gość: podkarpacki Re: Opłacalne autostrady IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 14:14
                                                    Mam nadzieję, że masz rację bo obecny lewicowy rząd sprawia wrażenie jakby
                                                    mścił sie za zbyt duże poparcie dla prawicy na Podkarpaciu. Inna sprawa, że
                                                    politycy z naszego regionu niewiele robią żeby tę sytuację zmienić.
                                                  • Gość: Ignacy Re: Opłacalne autostrady IP: 62.93.43.* 17.01.05, 16:39
                                                    Politykom pieniądze w głowie, a nie sprawy Podkarpacia. Kombinują, gdzie się
                                                    załapać, żeby znowu być przy korycie.
                                                  • Gość: xyz obiecanki-cacanki a... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 17:55
                                                    głupiemu radość - co politycy naplotą pismakom to oni... sru na papier.
                                                    I ani jedni ani drudzy nie biorą żadnej odpowiedzialność za prawdziwośćtych
                                                    bajek.
                                                    Gorzej jesli za pewnik podają oni kolejne wersje wniosków- które prędzej czy
                                                    później zostają odrzucone albo przesunięte w czasie...dość znacznym...
                                                    Ale dziennikarze mają zapełnione szpalty - politycy /z reguły do odstrzału na
                                                    najblizszycg wyborach/ mają swoje pięc minut obiecanek... i wszyscy są happy no
                                                    nie :-)
                                                  • Gość: Szofer Re: obiecanki-cacanki a... IP: *.man.rsk.pl 18.01.05, 17:37
                                                    No nie bardzo. Wolałbym jednak żeby VIP-y razem z posłami zadbali o drogi w
                                                    naszym zakątku Polski, bo odstajemy od innych i jak tak dalej pójdzie, bedziemy
                                                    coraz bardziej odstawać.Nawet Ukraińcy szybciej wybudują autostradę po swojej
                                                    stronie niż my.
                                                  • spectator1 Re: obiecanki-cacanki a... 18.01.05, 21:19
                                                    To wtedy trzeba będzie przypomnieć sobie słowa: Polak przed szkodą i po
                                                    szkodzie głupi.
                                                  • Gość: Szofer Re: obiecanki-cacanki a... IP: *.man.rsk.pl 18.01.05, 21:29
                                                    Jeżdżę po drogach i w politykę się nie bawię. Jak nie będzie pożądnych dróg na
                                                    Podkarpaciu, to ruch tirów pójdzie trasami południowymi na Ukrainę przez
                                                    Słowację i ominie nas. A na tym stracimy.
                                                  • styro Re: obiecanki-cacanki a... 19.01.05, 20:56
                                                    Powinniscie sie zebrac i zastrajkowac, jak kilkuset kierowcoe przyblokuje E4 to
                                                    i moze "politycy" przypomna sobie ze to wyborcy ich wybrali...
                                                  • Gość: Podróżnik Re: Nowe połączenia lotnicze IP: *.man.rsk.pl 20.01.05, 13:40
                                                    Dyrektor portu lotniczego w Rzeszowie - Jasionce zapowiada wiele nowych
                                                    połączeń po zakończeniu remontu pasa startowego. Rzeszów otworzy sie na
                                                    angielskie, hiszpańskie i włoskie niebo.A kiedy amerykańskie?
                                                  • spectator1 Re: Nowe połączenia lotnicze 20.01.05, 13:52
                                                    Po remoncie na płycie lotniska moga lądować także samoloty najcięższe. Pytanie
                                                    czy zbierze się tylu pasażerów, by opłacało się tu startować samolotom do USA.
                                                  • Gość: res Re: Nowe połączenia lotnicze IP: 82.177.98.* 20.01.05, 14:17
                                                    pas to nie wszystko i nic sie nie zmieni musi byc wybudowany nowy terminal bo
                                                    linie nie widza mozliwosci kozystania z obecnego.
                                                  • Gość: Podróżnik Re: Nowe połączenia lotnicze IP: *.man.rsk.pl 20.01.05, 22:43
                                                    Racja. Ale wczoraj w TV Rzeszów dyrektor Straż zapowiadał budowę nowego
                                                    terminalu. Chyba jednak nie podał terminu jego ukonczenia.
                                                  • regionalista Re: Nowe połączenia lotnicze 21.01.05, 22:57
                                                    Rachunek ekonomiczny wskazuje, że jak się zainwestuje kilkadziesiąt milionów
                                                    złotych w remont płyty lotniska, to w kolejnym etapie powinno się rozbudować
                                                    pawilon odpraw.
                                                  • Gość: Podróżnik Re: Nowe połączenia lotnicze IP: *.man.rsk.pl 21.01.05, 23:13
                                                    Okazuje się, że na ten rok pieniędzy na terminal nie ma.
                                                  • Gość: Pracownik Re: Nowy terminal IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.05, 07:35
                                                    Będzie remontowany i rozbudowywany stary terminal. Nowy może być zaczęty już w
                                                    tym roku, jak będą pieniądze.
                                                  • Gość: Złośliwiec Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 22.01.05, 08:10
                                                    W jednej z gazet wyczytałem, że dyrektor Portu Lotniczego informuje, jakoby z
                                                    Rzeszowa do Londynu można było polecieć tanimi liniami za 2 euro.Komu się
                                                    popieprzyło - dyrektorowi czy redaktorowi? Chyba za 20 a nie za 2.
                                                  • spectator1 Re: Do Londynu za 2 euro 22.01.05, 12:43
                                                    Dziennikarze ostatnio się sypią. Telewizja Rzeszów też sie sypnęła informująć o
                                                    ilości akcji Zelmeru. To wynika z pośpiechu, bo infoormacje zawsze są
                                                    przygotowywane pod presją czasu.
                                                  • Gość: Złośliwiec Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 22.01.05, 19:29
                                                    Przecież gdyby dziennikarz myślał, to by wiedział, że za 8 sł (2 euro) do
                                                    Londynu się nie poleci samolotem. Partactwo i tyle.
                                                  • regionalista Re: Autostrada po 2013 roku 22.01.05, 22:11
                                                    Taka jest rzeczywistość, wynikająca z Narodowego Planu Rozwoju na lata 2007 -
                                                    2013. Odpowiedzialny za polityke regionalna marszałek Deptuła powinien czym
                                                    prędzej organizowac lobby regionalne, by te zapisy obalic.
                                                  • Gość: res Re: Do Londynu za 2 euro IP: 82.177.98.* 22.01.05, 22:34
                                                    Ale wy sie czepiacie toz to nie ma wiekszego znaczenia. wiadomo ze ceny podaje
                                                    sie czesto a nawet zawsze ostatnio bez oplat lotnisowych, tak wiec skoro Wizz
                                                    air oferował loty za 0 pln plus oplaty to nie widze przeszkod by (jesli
                                                    faktycznie ktos zacznie latac z RZE do STN lub LTN ) ten przlot kosztowal przy
                                                    wczesniejszej rezerwacji 2euro. To nawet jest jak najbardziej sensowne.
                                                  • Gość: Złośliwiec Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 23.01.05, 06:33
                                                    Operujesz fachową terminologią, stąd wniosek, że sie na tym znasz. Wytłumacz
                                                    więc, na jakich warunkach ekonomicznych opiera sie kalkulacja kosztów przelotu
                                                    z Rzeszowa do Londynu za 2 euro - ok. 8 zł. Bo dla przeciętnego czytelnika
                                                    gazety jest to niezrozumiałe.
                                                  • Gość: Pasażer Re: Do Londynu za 2 euro IP: 62.93.43.* 23.01.05, 12:13
                                                    Napiszcie wyraźnie czy chodzi o 2 euro za rezerwację czy za bilet lotniczy.
                                                  • Gość: res Re: Do Londynu za 2 euro IP: 82.177.98.* 23.01.05, 12:24
                                                    zwykle przewoznik zapewnia ograniczona liczbe miejsc w samolocie po
                                                    promocyjnych cenach niestety nie wiem jak sie to rozklada procentowo. Jest to
                                                    po prstu dla linii lotniczej oplacalne. 2 EURO to cena wyjsciowa czyli np zysk
                                                    dla lini nie jest imponujacy ale w momencie gdy w danym okresie ruch jest niski
                                                    przewoznik zapewnia sobie oblozenie miejsc i samolot nie lata pusty. Koszty
                                                    biezace pokrywa z oplat ktore nalezy sobie pokryc kupujac bilet( tzw. opłaty
                                                    lotniskowe wsrod ktorych sa podatki oraz opłaty). Dokladnie oplata zawiera:
                                                    podatek, opłata paliwowa oraz opłatę za obsługę pasażera na lotnisku, która
                                                    linie przelewaja na konto danego portu lotniczego(o ile jaiejs jeszcze nie
                                                    pominalem).Reszta miesjc jest sprzdawana po normalnych cenach i w ten sposob
                                                    przlot jet oplacalny.
                                                    no i oczywiscie to zalezy od oblozenia zeby lot byl oplacalny samolot musi byc
                                                    oblozony chyba gdzies pomiedzy 60-80%.
                                                  • styro Re: Do Londynu za 2 euro 23.01.05, 15:00
                                                    res ma racje, ja kiedys wszedlem na strone ryanair i z kilku malych lotnisk w
                                                    Polsce mozna bylo poleciec wlasnie za 2 euro plus oplaty - to jest normalne u
                                                    tanich linii. Aby kupic bilet za taka cene trzeba jedynie rezerwowac z duzym
                                                    wyprzedzeniem...
                                                  • Gość: Złośliwiec Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 23.01.05, 22:48
                                                    Dzięki. To mnie przekonuje.
                                                  • spectator1 Re: Do Londynu za 2 euro 23.01.05, 23:24
                                                    Najważniejsze, żeby znów nie skończyło się na szumnych zapowiedziach.
                                                  • Gość: Chętny Re: Do Londynu za 2 euro IP: 62.93.43.* 24.01.05, 11:28
                                                    Za taką cenę chętnie polecę do Londynu, choćby na wycieczkę.
                                                  • styro Re: Do Londynu za 2 euro 25.01.05, 00:56
                                                    z kilku lotnisk w Hiszpanii mialem na mysli, pomylilem sie , bo myslalem o
                                                    Polsce i napisalem Polska zamiast Hiszpania.
                                                  • Gość: Jan Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 27.01.05, 07:32
                                                    Szansa dla lotniska to tanie linie lotnicze. Może to być firma Rayan Air. Ale
                                                    wtedy trzeba rozbudować terminal, a to będzie kosztowało około 50 mln zł.
                                                    Terminal musi być kilkakrotnie pojemniejszy od dotychczasowego.
                                                  • Gość: Maciek Re: Tanie linie IP: 62.93.43.* 31.01.05, 12:30
                                                    Bilet last minute zawsze jest tani u przewoźników, których określa się jako
                                                    tanie linie. Tyle tylko, że potem cenę odbijają sobie na innych usługach.
    • Gość: res Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: 82.177.98.* 31.01.05, 12:43
      Akurat bilet kupiony w ostatniej chcwili jest najdrozszy. zasada jest im
      wcesniej tym taniej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka