regionalista 23.11.04, 20:15 oby te terminy były realne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mieszkaniec Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 22:41 Macie moje poparcie !!! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.dnet.pl / 80.48.0.* 23.11.04, 23:39 Myślę ze jest to optymistyczna wiadomość szczególnie w zakresie autostrady.Oby nie były to tylko obietnice pojawiające sie w cyklach czteroletnich po to aby Dyrektorzy GDDKiA utrzymali swoje stołki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fpx Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 09:21 Jak czytam wypowiedzi typu:" Chcielibyśmy aby ....." to przypomina mi się mój dziadek, który całe życie grał w toto-lotka i chciał trafić szóstkę. Niestety nie doczekał. Cześć Jego Pamięci ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: starałupa Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.mtnet.com.pl / *.mt.pl 24.11.04, 10:19 Nareszcia jakaś informacja. Dotychczas, bowiem, słyszało się o budowie autostrady, ale tylko do granic Podkarpacia, teraz, okazuje się, że Podkarpacie znowu przyłaczono do Polski, pytanie, czyja to zasługa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo jo Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 10:48 Człowieku po co autostrada do nikąd ?? Po co miała by się kończyć w polu ?? Jaki byłby jej sens ?? Autostrada nie jest potrzebna żeby ludzie z Rzeszowa mogli spokojnie dojechac do Krakowa czy do Niemic ale po to żeby TIRY mogły spokojnie przejechać na Ukraine !! Jeżeli w Warszawie się nie dogadają to A4 będzie jedyną autostradą łączącą zachód z wschodem w Polsce i właśnie tędy wszyscy bedą jeździć. :) POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: starałupa Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.mtnet.com.pl / *.mt.pl 24.11.04, 10:56 To wszystko jasne, mnie chodziło o to, że ktoś w Warszawie kapnął się, że Podkarpacie nie należy do Ukrainy tylko, przynajmniej teoretycznie, do Polski. A, że tiry będa teędy jeździły, to chwała tirom! W końcu autostrada jest po to , aby coś nią jeździło. Odpowiedz Link Zgłoś
eminencja.szara Re: Będzie autostrada i nowy terminal 24.11.04, 18:03 Gość portalu: jo jo napisał(a): > Autostrada nie jest potrzebna żeby ludzie z Rzeszowa > mogli spokojnie dojechac do Krakowa czy do Niemic ale po to żeby TIRY mogły > spokojnie przejechać na Ukraine No co za banialuki piszesz !!! Nie wiem czy to jest cecha wlasciwa niektorych osob ze sa pozbawione elementarych mechanizmow myslowych? Nie mam pojecia. Twoerdzisz, ze ludziom z rzeszowa nie ejst ona potrzebna bo i tak dojada do krakowa spokojnie SIC ! to ty chyba nigdy nie jechales autem do Krakowa z Rzeszowa ze mowisz ze jest to spokojna jazda. Proponuje teraz sie przewiezc a pogadamy. Po drugie A4 buduja po to aby po niej cos jezdzilo. Aby wlasnie te TIRY jechaly po niej a nie blokowaly zwykle drogi lokalne. Jest to wskazane zarowno od strony uciazliwosci spolecznej jak i ochrony srodowiska i ekonomicznej. Po autostradzie sie taniej jedzie i ekologoczniej a i samozrady mniej wydaja na naprawy drog a mieszkancy mniej narzekaja na uciazliwosci zwiazane z ruchem TIR. Poza tym na Ukraine beda jechaly tak czy inaczej - przeciez teraz tez jada a nie fruwaja nad podkarpaciem. Chyba Ci faktycznie sie pomieszało, ze piszesz takie rzeczy. A jesli ktos by zamierzał negowac kwestie taniosci ruchu po autostradach i pisac ze przeciez sa one plate to chce uprzedzic i powiedziec ze dla ciezarowek nie bedzie oplat za autostrady bo one juz plaaca za przejazd po drogach wykupujac winiety. Wiec bedzie taniej i zdrowiej a i komfortowo - zamiast jechac 2,5-3 godziny do Krakowa pojedziesz z 1,5 :) chyba jest o co walczyc no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iron Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.krak.tke.pl 30.11.04, 18:27 Zawsze podziwiałem takich pistoletów, który zanim pomyśli to wystrzeli. Polecam sprawdzenie definicji słowa "IRONIA" ewentualnie szyderstwo to może łatwiej Ci będzie zrozumieć wypowiedź, którą skomentowałeś/aś. Nie pozdrawiam bo nie muszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Automaniak Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.man.rsk.pl 21.01.05, 22:53 Wszędzie to co piszesz rozumieją, a u nas nie chcą. Odpowiedz Link Zgłoś
eminencja.szara Re: Będzie autostrada i nowy terminal 24.11.04, 18:04 moze wnuczkowi sie uda :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podkarpacki Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.04, 20:18 Skoro zdają sobie sprawę ze znaczenia tej inwestycji dla Podkarpacia to dlaczego nie zaczną budowy od wschodniej granicy? Tak się robi w biedniejszych regionach UE, żeby ożywić gospodarkę. Poza tym kto zagwarantuje, że nowa ekipa rządząca nie zmieni tych planów? Odpowiedz Link Zgłoś
eminencja.szara Re: Będzie autostrada i nowy terminal 24.11.04, 21:41 Gość portalu: podkarpacki napisał(a): > Skoro zdają sobie sprawę ze znaczenia tej inwestycji dla Podkarpacia to > dlaczego nie zaczną budowy od wschodniej granicy? Powinno sie budowac rownoczesnie od wschodu i zachodu. A w ten sposob nasze panstwo - nasz rzad pokazal ze bardzoej mu zalezy na polaczeniu z Niemcami i Unia niz na polaczeniu ze wschodem. Poza tym Autostrada laczy tereny juz rowiniete a to chyba bylo wg rzadu bardziej strategiczne rozwiazanie niz budowa na terenach o niewlekim uprzemysłowieniu. Na podkarpacie przyjdzie kolej teraz i wiem ze pomogloby to w rozwoju regionu i napewno pomoze. Poza tym chetnie bym ise przewiozł autostrada na ukraine ale... no coz realia sa inne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DODO Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: 81.15.189.* 24.11.04, 23:42 OBY TERMINÓW DOTRZYMANO !! Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: Będzie autostrada i nowy terminal 25.11.04, 18:57 Propozycja budowy autostrady także od Korczowej jest sensowna, bo to by przyspieszyło ostateczny termin jej oddania do użytku. Mam tylko pytanie do fachowców. W jakiej fazie są decyzje administracyje dotyczące odcinka PRzeworsk - Korczowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble ble ble Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 18:12 Jest taki kawałek Kazika z refrenem "czy wierzysz w słowa te - nie wierze q-m jak psom" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka zamiast nowego terminala bedzie rozbudowa kurnika IP: *.159.221.231.Dial1.Chicago1.Level3.net 26.11.04, 15:56 to tak jest jak po-pgr-owskie wiesniactwo zabiera sie za lotnictwo i decyduje o wielkich inwestycjach i przyszlosci regionu. To sa ludzie prosci i bez wyobrazni. Nadal mtysla malymi prostymi kategoriami. Jaka ropzbudowa terminalu w Jasionce? Jaki to terminal jest? Pare metrow kwadratowych i pani bufetowa w okienku? Na maly samolocik do warszawy jak ludzie czekaja to jest tlum ajak na targu. 10 bagazy da sie na tasme (wielkosci auta) to juz nie mozna przejsc. Jak mozna ROZBUDOWAC taki wychodek? Terminal jak kurnik czy wychodek, za to biurowiec lotniska 10 razy wiekszy. Stare wiesniackie malutkie knajpiane myslenie ludzi bez wyobrazni. Znowu walna kurnik terminal na dzis. Jak zaczna samoloty latac z USA na Jasionke i wysiadzie 300 pasazerow plus 600 bagazy plus 1200 witajacych - to bedzie jak w ataku klientow do supermnarketu na promocje. Trzeba nowy terminal a nie ten kurnik wymyslony przez bylego dyrektora od swin w PGRze. Pan Ciesielski probowal zrobic wszystko dla regionu to go lokalna prostacka cholota caly czas niszczy. Jedyny czlowiek z wyobraznia i myslenie przyszlosciowym - to go rzeszowskie katolskie tepe prostactwo od furmanek musi niszczyc. ZALAMKA. A pan prezydent FERENC - taki wspanialy i z wyobraznia czlowiek z przyszlosciowym mysleniem - to go tez prostactwo katolskie tepi caly czas. Takie tepe z rubiezy podkarpackie prostactwo zaklamane i oportunistyczne jest - ostatni sie przylaczyli do SOLIDARNOSCI i protestow wypatrujac kto tu wygra - cwaniacy - a tearz nagle najwiecej katolskich tepych bojownikow o radio maryja i wartosci chrzescijanskie z podkarpackkiego sie znalazlo. Te wszystkie Adwenty, Giertychy i Krzaklewskie gdzie byly w 1980? Okrakiem na plocie. Podkarpackie to zacofane spoleczenstwo tchorzy jest i oportunistow. I to widac w mysleniu strategicznym - czyli kurnik na dzis dla choloty pasazerskiej a nie zadne lotnisko. Jak sie w PGRze swinie apslo, to i chlewiki dla ludzis ie planuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Telewidz Re: Za jakie pieniądze? IP: *.man.rsk.pl 27.11.04, 21:35 W Aktualnościach TV Rzeszów usłyszałem, że na rozbudowę lotniska nie ma w budżecie 2005 roku pieniędzy. To za co będą je rozbudowywać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gate Re: zamiast nowego terminala bedzie rozbudowa kur IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 27.11.04, 22:23 Juz mam dosc takich kretynow piszacych o sprawach o ktorych nie maja pojecia - rozumiem, mozna miec rozne poglady (jesli o mnie chodzi np, jak slysze nazwisko Ciesielskiego to mnie ciarki przechodza-uwazam ze to czlowiek pokroju Aleksandra Lukaszenki), ale prosze nie narzucac ich innym i nie obrazac wszystkich dookola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten sam Re: zamiast nowego terminala bedzie rozbudowa kur IP: *.159.221.3.Dial1.Chicago1.Level3.net 28.11.04, 14:44 napisalem prawde - obrazic na to moze sie i obruszyc tym - jedynie giertychowo- endecko-dmochowski wiesniak z pgru od projektowania kurnikow i pograzania Polski w syfie sredniowiecza - jak ty - nozece sie odezwaly, nie. Wypi...alaj, prostaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kierowca Re: Autostrada - kiedy IP: *.man.rsk.pl 28.11.04, 16:37 Autostrady oddaje się odcinkami, tak by ich zakończenie nie prowadziło w pole. Prezydent Rzeszowa planuje oddanie odcinka autostrady koło lotniska, by połączyć drogę na Sokołów z drogą na Kolbuszową na południe od lotniska i zrobić jakby północną obwodnicę Rzeszowa. W planach marszałka jest z kolei podobna droga ale po północnej stronie lotniska. Planów dużo - ale kiedy konkretne budowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: Autostrada - kiedy IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 28.11.04, 17:05 I to jest konkretne pytanie.My tu gadu gadu a gdzie terminy rozpoczęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kierowca Re: Autostrada - kiedy IP: *.man.rsk.pl 29.11.04, 11:00 I jeszcze jedno. Czy remonty dróg muszą zaczynac się tak późno? Przecież to co teraz jest remontowane szybko się posypie. Dlaczego pieniądze unijne na remonty są dzielone tak późno? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka dlaczego tak pozno sie remonty zaczynaja? IP: *.159.216.187.Dial1.Chicago1.Level3.net 29.11.04, 13:50 Bo kazdy nasz katol swiety jak i komuch nadety co przy korytku jest czy to w Rzeszowie czy to w Warszawie, musi dostac w lape przy kazdej sprawie. ....................................................................... ........................Jak koles jeden z drugim nie uszczknie to uwaza sie za niespelnionego w zyciu i ze poniosl kleske. Prostactwo to ma we krwi i Polske ma w dupie, tylko geby maja jedni pelne swietych frazesow a drudzy to wyniesli od tatusi z PZPRu. Trzeba wszystko tak skomplikowac i utrudnic i nastekac sie i powykrzywiac ryja, zeby nie bylo wyjscia i trzeba bylo dac w lape. Tylko frajer nie bierze - czyli witamy w kraju oportunistow, drobnych zlodziejaszkow i malo- mozgowych prostych jak cepy i pazernych na mamone i latajacych do kosciola chlopkow-roztropkow co sie tera politykami zwa a przedtem swin pilnowali. Prostactwo. Ponoc jest nowa "dyrekcyja" w Jasionce co ma miec pojecie. Takie sluchy chodza. Ma zmienic Kurnik-Jasionke na prawdziwy Miedzynarodowy Port Lotniczy. Oby wyobrazni starczylo na 50 lat wprzod, a nie tylko na jutro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NiktWażny Re: dlaczego tak pozno sie remonty zaczynaja? IP: *.feedback.pl / *.crowley.pl 29.11.04, 18:16 Skoro jesteś takim cwaniakiem, i wiesz co dla regionu jest najlepsze, to czego spie..leś do Chicago?? Teraz tam na rancho mustangi posuwasz?? To co piszesz to każdy glupi wie, chyba, że jest takim debilem o których piszesz, ale to można w subtelniejszy sposób wyrazić!! Jak masz jakiś pomysl oprócz ogólnego katolo-holocaustu to może opisz, a nie pie..o jakiś kurnikach, bo chyba sam masz z nimi problem!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka co ma bycie w chicago do dobra regionu, polglowku IP: *.159.219.116.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.11.04, 15:06 Nie miales sie do czego, prostaczku, przywalic, tos sie przywalil do Chicago i ze stamtad pisze. Typowa reakcja prowincjonalnego zawistnego prostactwa z kompleksami wielkiego swiata. Zazdroscisz mi, pustaku? I co ty z tymi mustangami i seksualnymi wstawkami zoofilicznymi? Lubisz zwierzatka posuwac, ze na to zmieniles temat od razu? Co jeszcze wymyslisz, ze co ja tu moge robic i posuwac? Mustangi tylko? A moze malych chlopczykow w kosciele, co? Nie pasuje ci? Moze mam sutanne? Widac, pornusie, co ci we lbie lata caly czas, ty obronco religii zasrany i antyzydzie w domu na kutafona wychowany. Tylko we lbie posuwanie zwierzatek ci siedzi, ty glupi cwoku. Holocaust se wymyslil od razu...co jeszcze dodasz do tematu, co? Jak juz tak nie na temat walisz, to wal smialo. Jakim tu trzeba byc cwaniakiem, zeby wiedziec, iz cale podkarpackie bedzie i cala Ukraina bedzie latac do Rzeszowa z USA? Miliony dla regionu, bucu, zebys ty mogl chlac wode. I zeby to wiedzec, to koniecznie trzeba byc w Rzeszowie, nie, dupku? Bo jak to wiesz w Chicago to jestes cwaniakiem, nie? ZAWISC. ZAWISC. ZAWISC. Do spowiedzi idz. Ja jestem klientem tej trasy i ciesze sie ze bede mial bezposredni lot do mamy do Rzeszowa z Chicago i czesc mojej kasy bedzie zostawala wlasnie tam. A ty co? Prostaczku. Pyszczyc potrafisz. Bronisz kolesi z PGRu? Wyleciales z tymi mustangami jak filip z konopii - musi swinie pasales albo konskie gowna sprzatales, jesli Chicago kojarzy ci sie z jakimis zwierzetami co sie je posuwa, zoofilu z Podpromia - zboczencu. Jaki tu mozna miec pomysl? Budowanie wiekszych rzeczy na przyszlosc a nie kurnikow na dzis, debilu, tom wymmaga strasznego pomyslu? Chyba dla tepego prostactwa jak ty. Do tego to trzeba miec straszny, q..wa, pomysl, nie?. To jest normalny zdrowy rozsadek, zawistny o Chicago tepy dupku. Mustangi mu sie kojarza z Chicago!!! I to jeszcze w kontekscie seksu z konmi. Sypnij ze jeszcze swoja wiedza o usa tutaj, smialo, tepy mule z falszywa poboznoscia. Jak nie masz co napisac na temat, to oczywiscie trzeba sie przywalic do tego gdzie goisc mieszka i gdzie UCIEKL. Tacy jak ja wlasnie beda pakowac kase w region. Ja latam dwa razy w roku. Jak ci moja forma pisania nie odpowiada zawistny prostaku, to zamknij ryja, bo ja wiecej daje Polsce niz ty, pusty dupku. Tak, tak, jak piszesz "kazdy glupi o tym wie" - i na tym sie walsnie konczy ze kupa glupich, jak ich sam nazywasz - siebie tez - tchorzy - jak ty - o tym wie, i poza piepprzeniem o tym madralinsko u cioci na imieninach - na tym sie konczy i dalej co budowa w Polsce to kurnik jakis sie wystawia. O, przepraszam, oprocz Lichenia. Tam to z wizja na przyszlosc wystawione jest nie? Takie prostactwo jak ty zawsze do tematy wpakuje Zydow i holocaust - popalilo by sie Zydow, co? Prostak jestes z PGRu - ja wiecej robie finansowo dla Polski z Chicago niz ty tam na miejscu w Rzeszowie, moczymordo. Znam takich jak ty pyszczacych bez wyobrazni madrali, falszywie pobozych swin na kazdym kroku, bez polotu i pomyslu, ciezko zakutych lbach - matka boska w klapie, komora w kieszeni a w glowie "posuwanie mustangow" i zoofilia i zawisc zawisc zawisc. Nadal nie rozumiem co ma bycie w chicago wspolnego z "cwaniactwem z powodu UCIECZKI do chicago" i dlaczego jak jestem w chicago to ucieklem od razu (jak setki tysiecy rodakow z tego regionu Polski, ktorym ty najwyrazniej zazdroscisz - lewusie falszywy katolu), wiec nie moge sie wyrazac na temmat regionu do ktorego nawiozlem tyle kasy, zes ty w zyciu nie widzial, kaczy bucu, bo tylko ciagniesz do siebie. Znamy takich jak ty bardzo dobrze, jestes klasyk zacofanego polglowka sciagajacego Polske na dno. I co ty zrobiles dla sprawy lotniska i regionu, no co? Napisales chociaz gdzies list na ten temat? Guzik, tak jak wiekszosc potrafisz tylko pyszczyc, glupi katolu. Nie mylic KATOLA z katolikami, jak moja mama czy tata czy rodzina. Na nieszcescie tez mam w rodzinie tepych katoli, wiec rozpoznaje takich nawet przez ocean - jak ciebie, protaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: res Re: co ma bycie w chicago do dobra regionu, polgl IP: 82.177.98.* 30.11.04, 17:40 nie przesadzasz troche z forma wypowiedzi!!!!!!!!!! fakt faktem ze zawsze najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzy mieszkaja po za Polska :), nikt nie wnika ile robisz dla Polski to ze kase slesz to dobrze ale troche kultury to by Ci sie przydalo, wiedz ze Chicago to tez nie pepek swiata, a krytykowanie tego co sie dzieje na lotnisku do niczego nie prowadi, niesteyty nikt w kraju nie ma tyle kasy zeby sobie szczelic drugie ORD, czy nawet Midway tak wiec wyluzuj troche i cierpliwosci jest juz fajny projekt terminalu z dwoma rekawami i mysle ze w najbizszych 2 latach uda sie go zrealizowac. pozdrowienia dla windy city. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podróżny Re: Sprawa lotniska IP: *.man.rsk.pl 01.12.04, 11:59 Dyskutujecie o wielkich sprawach, a przecież najważniejsze są pieniądze. Sprzecznie wypowiadają sie na ten temat posłowie, opozycja mówi, że nie ma pieniędzy na dalszą przebudowę lotniska, koalicja że są. I bądź tu mądry. Odpowiedz Link Zgłoś
regionalista Re: Sprawa lotniska 01.12.04, 19:46 Dostępność komunikacyjna regionu to ważny element przy decyzji o inwestowaniu w nim.Opóźnianie budowy autostrady trasy szybkiego ruchu z Suwałk do Barwinka powoduje w konsekwencji degradację ekonomiczną Podkarpacia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podróżny Re: Sprawa lotniska IP: *.man.rsk.pl 02.12.04, 20:22 Lotnisko jest ważne. Przecież to ostatni port lotniczy przed lotem na wschód. Najłatwiej i najszybciej stąd byłoby lecieć nawet do Lwowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka to fakt, moje wypowiedzi sa chamskie IP: *.158.213.185.Dial1.Chicago1.Level3.net 05.12.04, 15:31 a argumenty mam tak mocne i taki zasob slow polskich, ze nie powinienem sie wspierac wulgarnoscia, ale jesli od lat 20 piszesz to samo w kolko a durna gawiedz dalej swoje, to emocje biora gore i pisze do protakow po prostacku -= zaczynam bluzgac. Mam nadzieje ze tresc sie liczy a nie forma. Przepraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NiktWazny Re: co ma bycie w chicago do dobra regionu, polgl IP: *.feedback.pl / *.crowley.pl 04.12.04, 10:55 do pana zalamik: hmmmmm no ladnie sobie polecialeś po mnie, tylko jest pewna subtelna różnica między nami, ja wiem, że nie wszyscy ludzie to prostacy!! A Tobie najwyraźniej się w pustym lbie poprzewracalo!! Nie bede się wdawal z Tobą w bezcelową dyskusjię o niczym (bo mam poziom), ale po tym co piszesz można skwitować to tylko jednym: To ty jesteś prostakiem, któremu się wydaje, że pozjadal wszytskie rozumy, to Ty masz problemy ze sobą i pewnie jesteś osobą, która placi znajomym (jeśli takich wogóle masz) za to żeby przyjaźnili się z Tobą. Widzisz nawet piszę z dużej litery, bo mam jeszcze jakiś szacunek do Ciebie. A Twoje pieniądze mnie gó.. obchodzę, a czy zrobileś więcej dla podkarpacia - napewno!! Tak dla Twojej świadomości rozmawiasz z 19 letnim studentem, który nie ma prawa pamiętać PGRów, nie jest katolem (jak piszesz), a co gorsze nie pakuje się w politykę, a spolecznie też dziala!! Więc czy to nie poniżające, być upominany o dobre zachowanie przez zakladam kilkunaście lat mlodszego czlowieka?? i jeszcze taka dygresja na koniec, zalóżmy że studiuje informatykę i jestem z niej zajebisty i potrafię wiele, mam wielu znajomych na świecie, i kilku tak się sklada mieszka w Chicago, znam Twoje IP, i tak jak mówilem mogę wiele!! Więc teoretycznie nie zdziw się jak Ci kiedyś ktoś blotem mordę oklepie, bo to co piszesz jest hamstwem (niezależnie z której strony na to popatrzeć) i prędzej czy później ktoś Ci w ten lub inny sposób zwróci uwagę na to. Pozdrawiam serdecznie z Krakowa!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka twoje ip tez mozna znalezc - bohaterze IP: *.158.213.185.Dial1.Chicago1.Level3.net 05.12.04, 15:39 od grozenia kryminalnego komus przemoca przez internet, gowniarzu. Juz zglosilem. Tak, trylu strasznie madrych informatykow w Polsce jest, ale jak narazie to jedynie potrafia krasc numery kart kredytowych i robic inne przekrety. W Polsce jest pelno madrali z informatyli, tylko ze niczego nie stworzyli. Ja jestem programista od 15 lat, gnojku, jak ty srales w pory jeszcze. Znalazl sie znawca informatyki od paru kodow w wielu 19 lat. W Polsce kazdy gnojek z komputerem to sie madry wydaje sam sobie - tylko co z tego - pokaz mijakies wyniki waszego informatyzmu, baranie - okrasc kogos, podrobic karty telefoniczne i grozic przez internet jak kogut - typowy polski gnojek. Mozesz mi skoczyc na sam kant wiesz czego. Ale jak mowie, groziles mi przemoca przez internet - zglosilem. Swoim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro zalamka, cieciu z jackowa IP: *.aster.pl 05.12.04, 16:16 idz gdzie indziej kompleksy leczyc, robotniku ze stacji Shella przy Milwaukee ave. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: wracamy do tematu IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 05.12.04, 17:16 Z przykrościa czytam tą dyskusję która tak w znaczny sposób odbiega od zasadniczego tematu.Moim zdaniem co powtarzam już nie pierwszy raz ważne jest aby z Rzeszowa latały samoloty za ocean jak również i tanie linie lotnicze. z tego co wyczytałem z prasy i co widziałem na lotnisku jestem przekonany że Rzeszów Jasionka będzie miał pas startowy umożliwiający starty i lądowania największych samolotów.Również nowy terminal będzie mógł przyjąc w dobrych warunkach pasażerów.Wedle mojej wiedzy obecne kierownictwo robi wszystko aby tak się stało.Ale(właśnie ) nie od razu Kraków zbudowano.Do tego potrzeba trochę cierpliwości.Tak samo jak do budowy autostrady w okolicach Rzeszowa czy raczej do Rzeszowa.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka no i ta wasza prostacka pogarda dla robotnika IP: *.158.186.249.Dial1.Chicago1.Level3.net 11.12.04, 15:39 niejeden obecnie bogaty Polak w Chiucago, ktoremu mozesz prostaku, buty czyscic, zaczynal na tej stacji Shella, ty durny leniu z Polski co wyzej sra niz widzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka jaro, kompleksy to masz ty IP: *.158.186.249.Dial1.Chicago1.Level3.net 11.12.04, 15:45 skoro przytaczasz shella i pogarde dla ludzi tam stojacych - jak juz ktory przestanie shingle bic i malowac i uda mu sie pojsc do gory, tom juz pogarda dla poprzedniego zajecia. Prostaku szpanerski. Chocbys nawet byl i artysta komputerowym, to i tak zostanie w tobie ten pogardliwy prostak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NiktWazny Re: twoje ip tez mozna znalezc - bohaterze IP: *.crowley.pl 05.12.04, 21:18 muszę powiedzieć Panie załamka, że zwracanie uwagi na brak kultury i grożenie tym, że prędziej czy później, może to panu zaszkodzić nie jest groźbą!! A tym samym żadnym przestępstwem. Buuuuu, a może studiuje także i prawo?? Przypomnę Panu, bo pewnie dawno Pan szkołe kończył, w taki sposób się np. zwracają nauczyciele do przeklinającego małego chlopca, który rzuca wulgaryzmy na kolegów!! No chyba, że szuka mnie już Interpol, albo FBI. W takim wypaku mam przekichane!! Pozdrawiam..........:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podróżny Re: Lotnisko ważne dla Rzeszowa IP: *.man.rsk.pl 06.12.04, 09:15 Po przedłużeniu pasa startowego konieczna będzie budowa nowej hali odpraw. To oczywiste. Ale dla inwestora ważna jest liczba pasażerów odlatujących z Rzeszowa. I tu wpadamy w łędne koło: mało jest połączeń - mało pasażerów - niechęć do inwestowania bo lotnisko przynosi straty. Ktoś to musi przerwać. Odpowiedz Link Zgłoś
regionalista Re: Lotnisko ważne dla Rzeszowa 07.12.04, 20:14 Z Rzeszowa musza być regularne połączenia do tych miast UE, do których teraz najczęściej autobusami jeżdżą pasażerowie. Wtedy wzrośnie liczba pasażerów. I konieczne są loty transoceaniczne. Odpowiedz Link Zgłoś
styro Re: Lotnisko ważne dla Rzeszowa 08.12.04, 20:29 I niezapominajcie o ogromnym potencjale, ktorym moze poszczycic sie Podkarpacie a jest nim Polonia. Mnostwo jest osob, ktore wyemigrowaly z Podkarpacia do Niemiec, Francji, Anglii czy Hiszpanii. No - ale jak juz ktos powiedzial - nie od razu Krakow zbudowano. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka sam, prostaczku z Krakowka zaczales napad na mnie IP: *.158.186.249.Dial1.Chicago1.Level3.net 11.12.04, 15:42 wiec sie tu nie oburzaj, ze ci dosralem po chamsku - jakbym nie znal tego przemadrzalego polskiego szpanerstwa co to mysli, ze jak jak fure, kompa i komore - to juz jest na topie swiata. Buciki w szpic, koszulka bez rekawkow, zeby bylo bicepsy widac i strasznie wszyscy zachodnio-europejscy sa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: sam, prostaczku z Krakowka zaczales napad na IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 11.12.04, 17:28 Mam pytanie do zalamka. Na jakiej podstwie twierdzisz że Lotniskiem w Jasionce kieruje ktoś kto był w PGR-e. Z tego co widziałem w telewizji facet co obecnie jest Dyrektorem jest osobą znającą sie na rzeczy i myślącą perespektywicznie.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Potrzebna autostrada IP: *.man.rsk.pl 12.12.04, 21:59 Wracałem z Krakowa. Aż się marzy autostrada, bo przejazd przez miasteczka po drodze to makabra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: Potrzebna autostrada IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 12.12.04, 23:58 Narazie dyrektorzy oddziałów GDDKiA obiecuja że powstanie do końca 2009 czyli do końca kadencji następnych rządów.A wszysko po to aby utrzymac sie na stołkach.Tak już jest od lat.Tylko efektów nie ma a same skandale z przetargami w zakresie kosztów.To taki taniec chocholi.Lub jak kto woli dreptanie w miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Potrzebna autostrada IP: *.man.rsk.pl 13.12.04, 20:56 Niestety, podzielam twoją opinię. Pamiętam, że autostrada miała być najpierw do 2005 roku za Cimoszewicza, do 2015 za Buzka, teraz za Belki obiecują, że do 2009. Watpię. Odpowiedz Link Zgłoś
eminencja.szara Re: Potrzebna autostrada 13.12.04, 23:09 Autostrada bedzie do 2013 roku. Taka jest oficjalna wersja na stronie Ministerstwa Infrastruktury. Do ok 2008 roku maja autostrade doprowadzic do Tarnowa. tak wiec te terminy tez sie przeciagna. Niestety... A swoja droga kogo bedzie stac na przejazd ta autostrada. Stalexport ju chcial podniesc oplaty o 1 zł w jedna strone. narazie GDDA sie nie zgodzila ale jak długo? jedynie sam ciezarowe beda jezdzily bezpłatnie wiec dla nich to jest cos wspanialego. A reszta... bedzie sie tłukła przez wsie i miasteczka jak dotychczas... Odpowiedz Link Zgłoś
regionalista Re: Pieniądze na lotnisko zostają 15.12.04, 20:43 45 mln zł na remont lotniska przeniesiono do wydatków niewygasających w 2005 roku, więc będą mogły być wykorzystane do czerwca następnego roku. Odpowiedz Link Zgłoś
regionalista Re: Autostrada - terminy 29.12.04, 16:11 Według informacji Ministerstwa Infrastruktury i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad terminy związane z budową autostrady A - 4 są następujące dla odcinka Tarnów - Korczowa: - prace koncepcyjne do IV kwartału 2008. - realizacja inwestycji - 2010 - 2013. Tak pryskają zapewnienia o przyspieszeniu budowy autostrady na naszym terenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: Autostrada - terminy IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 30.12.04, 01:00 Nie pierwszy raz wypowiadam się na ten temat.Nadal uważam że pod przewodnictwem takiego kierownictwa Oddziału GDDKiA nic więcej nie da się zrobić.Również politycy tak z prawej i lewej strony nic nie robią w tej sprawie poza gadaniem i obiecywaniem szczególnie przed wyborami do sejmu czy senatu.Brak u nas poltyków którzy mają przebicie w Warszawie i na szczytach władzy.No może poza Panem Martensem z SLD który o tym otwarcie mówi.Jesteśmy zajęci lokalnymi gierkami politycznymi i tu należy winić np radnych prawicy w Radzie Miasta Rzeszów.To nie przyczynia się do tworzenia dobrego wizerunku Miasta i całego Podkarpacia.Kupą mości panowie naczele z z warchołem..tak jak kiedyś szlachta.Tak radni sejmiku jak i radni poszczególnych miast nie przyczyniają się do poprawy wizeruku regiony. Odpowiedz Link Zgłoś
styro Re: Autostrada - terminy 30.12.04, 01:11 Niestety masz racje Drogi. Politycy z Podkatrpacia niezaleznie od partii powinni utworzyc silne lobby promujace sprawy podkarpacia w warszawie. I tak samo lotnisko jak i drogi. Na razie jest to warcholstwo, pieniactwo i zascianek - niestety..... Szczesliwego Nowego Roku dla wszystkich! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytacz Re: Autostrada - terminy IP: *.man.rsk.pl 30.12.04, 06:45 Edward Gajerski, dyrektor odpowiadający za drogi krajowe i autostrady, dziwi sie w wywiadzie dla "Nowin", ze między zakończeniem budowy odcinka autostrady Kraków - Tarnów, a rozpoczeciem budowy odcinka Tarnów - Korczowa, jest dwuletnia przerwa. Panie dyrektorze, a kto ją zaplanował? Nie firma którą Pan kieruje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: Autostrada - terminy IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 30.12.04, 18:40 Miło mi że zgadzasz się z moim poglądem na ten temat.Z drugiej strony chciałbym kiedys w tym temacie napisać,że wszystko idzie dobrze no powiedzmy prawie dobrze.Np.jest juz wykonany projekt budowlany,działki są wykupione że jest dobry wykonawca i tak dalej.Tego życzył bym w Nowym Roku ludziom odpowiedzialnym za te sprawy.Życzył bym również aby samolot z Teneryfy mógł lądować w Jasionce i odwrotnie( tylko za niewielkie pienądze).I jeszcze jednego aby było jak najmniej pieniactwa,warcholstwa i tych innych zaściakowych zagrywek.Do siego roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytacz Re: Autostrada - terminy IP: *.man.rsk.pl 31.12.04, 07:29 Wszyscy chcielibyśbmy jeździć autostradą szybciej niż w roku 2014. Ale muszą sie obudzic podkarpaccy posłowie, marszałek Deptuła bardziej dbać o Podkarpacie niż wyjazdy zagraniczne, a wojewoda Kurp odważyc się być ofensywnym, a nie przyjmować postawy przyszłego emeryta. Do siego roku! Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: Autostrada - terminy 03.01.05, 09:11 Wracamy na ziemię, po której trzeba twardo stąpać. Widać wyraźnie, że inne regiony mają większą siłę przebicia niz Podkarpacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: Autostrada - terminy IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 04.01.05, 20:43 Słuszcnie .Wracając na ziemię.Wystarczy przeglądnąc plan robót 2005 na terenie działania oddziału GDDKiA w Rzeszowie w porównaniu do innych na terenie Polski i doskonale widać że tutejszy oddział nie zabiega skutecznie o wprowadzenie poważnych inwestycji na podkarpaciu.Jest ten oddział prawie na szarym końcu.To samo dotyczy dróg wojewódzkich ale tu jest problem środków własnych województwa jakie ma do dyspozycji Marszałek. Odpowiedz Link Zgłoś
regionalista Re: Trasy szybkiego ruchu 04.01.05, 21:12 Koncentrujemy się na autostradzie, a przecież potrzebne są remonty (odcinkami pewnie i budowa - niech specjaliści uzupełnią) trasy szybkiego ruchu, które teraz nazywają sie drogami ekspresowymi.Nas interesują drogi nr 9 i 19. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogi Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 05.01.05, 19:18 Słusznie i o nich nie można zapominać o czym niejednokrotnie pisałem.Ale tutaj widać poprawę szczególnie na odcimku w kierunku Radomia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bulb Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.osk.enformatic.pl 05.01.05, 21:12 a tak btw na www.autostrady.com znajduje sie link opisujacy planowane inwestycje drogowe na podkarpaciu, do poczytania dla zainteresowanych pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 05.01.05, 21:54 Dzielimy skórę na niedźwiedziu. Do roku 2010 do czasu budowy autostrady u nas zmieni sie dwa razy parlament i rząd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Herman Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.intertele.pl / *.tyczyn.intertele.pl 07.01.05, 11:48 Zanim to wszystko się wybuduje, może marszałek i prezydent Ferenc pomyślą o poszerzeniu wylotu z Rzeszowa na Tyczyn. W godzinach ruchu nie można się tamtędy przebić. Myślimy o autostradzie za 5 lat, a popatrzmy co można już zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 07.01.05, 18:31 Połączenie 9 z 19 koło lotniska nie odciąży Rzeszowa. Tymi drogami jadą tiry na Barwinek. Przydałaby się zachodnia obwodnica Rzeszowa. Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: Trasy szybkiego ruchu 07.01.05, 18:51 Zdaje się, że ta obwodnica jest w fazie koncepcji.Rożne warianty jej przebiegu były oprotestowywane przez samorządy. Odpowiedz Link Zgłoś
rkoston Re: Trasy szybkiego ruchu 08.01.05, 00:21 Co do trasy na Tyczyn.Przecież Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w roku 2003 zakończył przebudowę trasy na Tyczyn a raczej drogi wojewódzkiej.Poniósl koszty ale moim zdaniem nie tak winna wyglądac ta przebudowa.Równiez przebudowa nowego mostu za Tyczynem nie usprawniła ruchu.Tam droga przebiegać innym sladem.Dziwę sie ze tak krótkowzrocznie patrzy na to Urząd Marszalkowski wraz ze swoimy służbami drogowymi.Coś tu chyba nie gra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 08.01.05, 19:00 Buduje się obwodnicę Głogowa, ale ona wraca na stary szlak drogi do Rzeszowa.Tymczasem trasa ekspresowa mogłaby biec w kierunku na Boguchwałę i ominąć zatłoczony Rzeszów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 08.01.05, 19:05 Bulb, chciałem wejść na stronę, której adres podajesz, ale wyskakuje jakiś blaster 1 - doradztwo internetowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 08.01.05, 20:38 Na stronie internetowej GDDKiA w Rzeszowie są informacje o trasach ekspresowych wokól Rzeszowa, ale mało pocieszające. Budowa to lata 2007- 2008 i po 2008. Czyli nie ma nadziei na rozładowanie korków w Rzeszowie, gdyż dalej będą przez niego jeździć tiry do Barwinka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bulb Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.osk.enformatic.pl 09.01.05, 11:02 www.autostrady.com/a4/gallery/kor/a4gallery_010.htm - u mnie wszystko oki pozdraw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.man.rsk.pl 09.01.05, 11:26 Dzięki za adres. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAG Re: Trasy szybkiego ruchu IP: *.server.ntli.net 09.01.05, 14:41 Wiecej szczegolow takze na www.autostrady.com ale na innej podstronie. Podje link: www.autostrady.com/articles/as_005.htm Artykuly (czyt. prezentacje) na dole strony. Pozdrawiam - MAG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: Opłacalne autostrady IP: *.man.rsk.pl 09.01.05, 22:21 Niemcy zarabiają na przejeździe tirów przez autostrady grube miliony. Dlaczego by nie przyspieszyć budowy u nas i też zarabiać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Herman Re: Opłacalne autostrady IP: *.intertele.pl / *.tyczyn.intertele.pl 11.01.05, 11:07 Chodzi mi o odcinek za zwężeniem jezdni czteropasmowej do dwupasmowej w ciągu al. Sikorskiego. Kiedy się wraca z Rzeszowa to drogę na Tyczyn blokują samochody skręcające w lewo. Gdyby dobudować dodatkowe pasy, udrożniłoby to ruch między al. Sikorskiego a rozgałęzieniem dróg przed mostkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: Opłacalne autostrady 11.01.05, 20:17 Szofer pisze o planach rządu, który za parę miesięcy odejdzie. Przyjdzie nowy i zmieni plany. Oby na lepsze dla Podkarpacia. Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: Autostrada później. 17.01.05, 06:43 Rząd sie jeszcze nie zmienił, ale plany tak. Na gorsze dla Podkarpacia. W projekcie Narodowego Planu Rozwoju do roku 2013 w strategii budowy nowych autostrad nie ma Podkarpacia. Do tego czasu rząd planuje budowę autostrady tylko do Tarnowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzeszowianka Re: Autostrada później. IP: *.man.rsk.pl 17.01.05, 07:15 Marszałek jeździ po świecie, to nie ma czasu zajmować sie Podkarpacie. Autostrada nie idzie przez Mielec, więc tym bardziej nie ma motywacji. Wojewoda trzyma się stołka, to nie zaprotestuje. A parlamentarzyści się żrą o lustrację, więc gdzie im autostrada w głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podkarpacki Re: Opłacalne autostrady IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 14:14 Mam nadzieję, że masz rację bo obecny lewicowy rząd sprawia wrażenie jakby mścił sie za zbyt duże poparcie dla prawicy na Podkarpaciu. Inna sprawa, że politycy z naszego regionu niewiele robią żeby tę sytuację zmienić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ignacy Re: Opłacalne autostrady IP: 62.93.43.* 17.01.05, 16:39 Politykom pieniądze w głowie, a nie sprawy Podkarpacia. Kombinują, gdzie się załapać, żeby znowu być przy korycie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz obiecanki-cacanki a... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 17:55 głupiemu radość - co politycy naplotą pismakom to oni... sru na papier. I ani jedni ani drudzy nie biorą żadnej odpowiedzialność za prawdziwośćtych bajek. Gorzej jesli za pewnik podają oni kolejne wersje wniosków- które prędzej czy później zostają odrzucone albo przesunięte w czasie...dość znacznym... Ale dziennikarze mają zapełnione szpalty - politycy /z reguły do odstrzału na najblizszycg wyborach/ mają swoje pięc minut obiecanek... i wszyscy są happy no nie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: obiecanki-cacanki a... IP: *.man.rsk.pl 18.01.05, 17:37 No nie bardzo. Wolałbym jednak żeby VIP-y razem z posłami zadbali o drogi w naszym zakątku Polski, bo odstajemy od innych i jak tak dalej pójdzie, bedziemy coraz bardziej odstawać.Nawet Ukraińcy szybciej wybudują autostradę po swojej stronie niż my. Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: obiecanki-cacanki a... 18.01.05, 21:19 To wtedy trzeba będzie przypomnieć sobie słowa: Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szofer Re: obiecanki-cacanki a... IP: *.man.rsk.pl 18.01.05, 21:29 Jeżdżę po drogach i w politykę się nie bawię. Jak nie będzie pożądnych dróg na Podkarpaciu, to ruch tirów pójdzie trasami południowymi na Ukrainę przez Słowację i ominie nas. A na tym stracimy. Odpowiedz Link Zgłoś
styro Re: obiecanki-cacanki a... 19.01.05, 20:56 Powinniscie sie zebrac i zastrajkowac, jak kilkuset kierowcoe przyblokuje E4 to i moze "politycy" przypomna sobie ze to wyborcy ich wybrali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podróżnik Re: Nowe połączenia lotnicze IP: *.man.rsk.pl 20.01.05, 13:40 Dyrektor portu lotniczego w Rzeszowie - Jasionce zapowiada wiele nowych połączeń po zakończeniu remontu pasa startowego. Rzeszów otworzy sie na angielskie, hiszpańskie i włoskie niebo.A kiedy amerykańskie? Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: Nowe połączenia lotnicze 20.01.05, 13:52 Po remoncie na płycie lotniska moga lądować także samoloty najcięższe. Pytanie czy zbierze się tylu pasażerów, by opłacało się tu startować samolotom do USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: res Re: Nowe połączenia lotnicze IP: 82.177.98.* 20.01.05, 14:17 pas to nie wszystko i nic sie nie zmieni musi byc wybudowany nowy terminal bo linie nie widza mozliwosci kozystania z obecnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podróżnik Re: Nowe połączenia lotnicze IP: *.man.rsk.pl 20.01.05, 22:43 Racja. Ale wczoraj w TV Rzeszów dyrektor Straż zapowiadał budowę nowego terminalu. Chyba jednak nie podał terminu jego ukonczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
regionalista Re: Nowe połączenia lotnicze 21.01.05, 22:57 Rachunek ekonomiczny wskazuje, że jak się zainwestuje kilkadziesiąt milionów złotych w remont płyty lotniska, to w kolejnym etapie powinno się rozbudować pawilon odpraw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podróżnik Re: Nowe połączenia lotnicze IP: *.man.rsk.pl 21.01.05, 23:13 Okazuje się, że na ten rok pieniędzy na terminal nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pracownik Re: Nowy terminal IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.05, 07:35 Będzie remontowany i rozbudowywany stary terminal. Nowy może być zaczęty już w tym roku, jak będą pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Złośliwiec Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 22.01.05, 08:10 W jednej z gazet wyczytałem, że dyrektor Portu Lotniczego informuje, jakoby z Rzeszowa do Londynu można było polecieć tanimi liniami za 2 euro.Komu się popieprzyło - dyrektorowi czy redaktorowi? Chyba za 20 a nie za 2. Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: Do Londynu za 2 euro 22.01.05, 12:43 Dziennikarze ostatnio się sypią. Telewizja Rzeszów też sie sypnęła informująć o ilości akcji Zelmeru. To wynika z pośpiechu, bo infoormacje zawsze są przygotowywane pod presją czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Złośliwiec Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 22.01.05, 19:29 Przecież gdyby dziennikarz myślał, to by wiedział, że za 8 sł (2 euro) do Londynu się nie poleci samolotem. Partactwo i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
regionalista Re: Autostrada po 2013 roku 22.01.05, 22:11 Taka jest rzeczywistość, wynikająca z Narodowego Planu Rozwoju na lata 2007 - 2013. Odpowiedzialny za polityke regionalna marszałek Deptuła powinien czym prędzej organizowac lobby regionalne, by te zapisy obalic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: res Re: Do Londynu za 2 euro IP: 82.177.98.* 22.01.05, 22:34 Ale wy sie czepiacie toz to nie ma wiekszego znaczenia. wiadomo ze ceny podaje sie czesto a nawet zawsze ostatnio bez oplat lotnisowych, tak wiec skoro Wizz air oferował loty za 0 pln plus oplaty to nie widze przeszkod by (jesli faktycznie ktos zacznie latac z RZE do STN lub LTN ) ten przlot kosztowal przy wczesniejszej rezerwacji 2euro. To nawet jest jak najbardziej sensowne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Złośliwiec Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 23.01.05, 06:33 Operujesz fachową terminologią, stąd wniosek, że sie na tym znasz. Wytłumacz więc, na jakich warunkach ekonomicznych opiera sie kalkulacja kosztów przelotu z Rzeszowa do Londynu za 2 euro - ok. 8 zł. Bo dla przeciętnego czytelnika gazety jest to niezrozumiałe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pasażer Re: Do Londynu za 2 euro IP: 62.93.43.* 23.01.05, 12:13 Napiszcie wyraźnie czy chodzi o 2 euro za rezerwację czy za bilet lotniczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: res Re: Do Londynu za 2 euro IP: 82.177.98.* 23.01.05, 12:24 zwykle przewoznik zapewnia ograniczona liczbe miejsc w samolocie po promocyjnych cenach niestety nie wiem jak sie to rozklada procentowo. Jest to po prstu dla linii lotniczej oplacalne. 2 EURO to cena wyjsciowa czyli np zysk dla lini nie jest imponujacy ale w momencie gdy w danym okresie ruch jest niski przewoznik zapewnia sobie oblozenie miejsc i samolot nie lata pusty. Koszty biezace pokrywa z oplat ktore nalezy sobie pokryc kupujac bilet( tzw. opłaty lotniskowe wsrod ktorych sa podatki oraz opłaty). Dokladnie oplata zawiera: podatek, opłata paliwowa oraz opłatę za obsługę pasażera na lotnisku, która linie przelewaja na konto danego portu lotniczego(o ile jaiejs jeszcze nie pominalem).Reszta miesjc jest sprzdawana po normalnych cenach i w ten sposob przlot jet oplacalny. no i oczywiscie to zalezy od oblozenia zeby lot byl oplacalny samolot musi byc oblozony chyba gdzies pomiedzy 60-80%. Odpowiedz Link Zgłoś
styro Re: Do Londynu za 2 euro 23.01.05, 15:00 res ma racje, ja kiedys wszedlem na strone ryanair i z kilku malych lotnisk w Polsce mozna bylo poleciec wlasnie za 2 euro plus oplaty - to jest normalne u tanich linii. Aby kupic bilet za taka cene trzeba jedynie rezerwowac z duzym wyprzedzeniem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Złośliwiec Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 23.01.05, 22:48 Dzięki. To mnie przekonuje. Odpowiedz Link Zgłoś
spectator1 Re: Do Londynu za 2 euro 23.01.05, 23:24 Najważniejsze, żeby znów nie skończyło się na szumnych zapowiedziach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chętny Re: Do Londynu za 2 euro IP: 62.93.43.* 24.01.05, 11:28 Za taką cenę chętnie polecę do Londynu, choćby na wycieczkę. Odpowiedz Link Zgłoś
styro Re: Do Londynu za 2 euro 25.01.05, 00:56 z kilku lotnisk w Hiszpanii mialem na mysli, pomylilem sie , bo myslalem o Polsce i napisalem Polska zamiast Hiszpania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Do Londynu za 2 euro IP: *.man.rsk.pl 27.01.05, 07:32 Szansa dla lotniska to tanie linie lotnicze. Może to być firma Rayan Air. Ale wtedy trzeba rozbudować terminal, a to będzie kosztowało około 50 mln zł. Terminal musi być kilkakrotnie pojemniejszy od dotychczasowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Tanie linie IP: 62.93.43.* 31.01.05, 12:30 Bilet last minute zawsze jest tani u przewoźników, których określa się jako tanie linie. Tyle tylko, że potem cenę odbijają sobie na innych usługach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: res Re: Będzie autostrada i nowy terminal IP: 82.177.98.* 31.01.05, 12:43 Akurat bilet kupiony w ostatniej chcwili jest najdrozszy. zasada jest im wcesniej tym taniej. Odpowiedz Link Zgłoś