vigla 23.04.05, 15:16 A czy ma w programie poprawę niewłaściwych zachowań w środowisku akademickim ? patrz gorący temat -www.nauka-edukacja.p4u.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vigla Re: Włodzimierz Bonusiak 23.04.05, 15:17 www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_050419/kraj/kraj_a_3.html Na Uniwersytecie Rzeszowskim faworytem jest obecny rektor, prof. Włodzimierz Bonusiak....w poprzednich wyborach zataił spowodowanie wypadku po pijanemu. Prof. Bonusiak, autor podręczników z zakresu ideologii marksizmu-leninizmu i biografii Józefa Stalina, był sekretarzem KW PZPR w Rzeszow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roco Re: Włodzimierz Bonusiak IP: *.osk.enformatic.pl 23.04.05, 21:59 jaka uczelnia taki i rektor...:(, smutne ale prawdziwe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pi.. Re: Włodzimierz Bonusiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.05, 22:10 tak jak pisze roco - niestety ... Samooczyszczenia się środowiska bym raczej nie oczekiwał ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juk Re: Włodzimierz Bonusiak IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 23.04.05, 23:52 Mysle ze sprawa jest złozona,Nie ma kogo wybrac? Obecny Rektor jest Menadzerem i potrafi sie znalesc w kazdej sytuacji, a długów narobił specialista Lulek!!! a o tym nic nie pisze i wydaje sie ze wszystko OK!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Saladyn Re: Włodzimierz Bonusiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 00:01 Nie wiem czy jest sprawnym Menadzerem....jaki jest deficyt UR? Czy rzekomy dług "po Lulku" za kadencji W.B. uległ zmniejszeniu?? Na pewno jest sprawny socjotechnicznie i tego nikt nie zaprzeczy. Potrafi tez rozmawiać, przekonywać,.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: Włodzimierz Bonusiak IP: 82.177.97.* 23.04.05, 23:13 "Mając na uwadze umożliwienie pracownikom Uniwersytetu Rzeszowskiego dogodnych warunków wykorzystania urlopów wypoczynkowych w sezonie wakacyjnym oraz działania oszczędnościowe ( np. za telefony, energię elektryczną, ciepłą wodę ) proszę, by planować i wykorzystywać urlopy na rok 2005 w miesiącu sierpniu." To jest wyimek z ostatniego zarządzenia rektora Bonusiaka (ze strony UR). Czyli znaczy to tyle: bardzo pragnę dla was udanych wakacji, wybierzcie sobie najdogodniejszy termin urlopu, ale musi to być sierpień. No jaja. A kierownicy, którzy juz złozyli wykazy z innymi miesiącami MOGĄ dokonać korekty. Rzeczywiście w sierpniu naoszczędza sie ciepłej wody, telefonów i pradu. Po zbóju sie naoszczędza. A my bedziemy moczyć nogi w zimnym Bałtyku. W sierpniu. Niech to szlag. Odpowiedz Link Zgłoś