Dodaj do ulubionych

Air Show Radom

IP: *.radiorekord.pl 13.08.05, 22:15
Witam wszystkich i jednocześnie zapraszam na Air Show w Radomiu OSTATNI
WEEKEND SIERPNIA nie zapomniana imprezka!!! Super!!! Polecam wszystkim to
naprawdę Międzynarodowa Impreza Anglia, Francja, Hiszpania!!! Bomba
Obserwuj wątek
    • Gość: Gođ 1234 Re: Air Show Radom IP: *.radiorekord.pl 13.08.05, 22:27
      Halooooo!!!! Rzeszowiaku Warto na tą imprę jest super!!! Wejdz na Radom mam
      więcej informacji np|: In Grid jest free
      • Gość: klinek Re: Air Show Radom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 16:58
        Jedziemy, jedziemy nie denerwuj się! Tylko nie chce nam się odpisywać na tego
        posta!
    • fire.show Re: Air Show Radom 15.08.05, 17:13
      Może by tak u nas zrobić taki Air Show?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka