georghe
17.02.06, 22:48
Rzygać mi się chce ja czytam w prasie ciągłe utyskiwania podskakiewicza
Ferenca na ceny gazu w naszym województwie na tle cen w innych regionach
kraju. Mami potencjalnych wyborców swoją niesamowią troską o losy mieszkańców
regionu, ale robi to z dzikim uśmiechem na ustach bo pod tym wszystkim ukryty
jest podtekst polityczny: czytaj wyborczy.
Jak się ma sprawa ? Otórz wyjaśniam