Dodaj do ulubionych

ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.06, 20:27
bez przesady ludzi było wiecej niz 7000- tyle było na Barazach o 2 Lige na
Piłce z ruchem Chorzów . a dzis było wiecej ludzi około 10000 :X
Obserwuj wątek
    • Gość: MM Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.06, 21:55
      Autor artykułu nie wykazał się większą rzetelnością:
      "...Maciej Kuciapa próbował zaatakować trzecią pozycję Chrisa Harrisa.
      Anglikowi niespodziewanie zdefektował motocykl, dlatego jadący tuż za nim
      rzeszowianin aby uniknąć kraksy musiał zrobić uślizg. Co ciekawe Harris
      widząc ..."
      To nie był Harris tylko Denis Gizatulin!!!!!!!

      "W zespole gospodarzy z dobrej strony pokazali się także Tomasz Rempała i Rune
      Holta. Choć ten drugi nadal nie przekonuje dyspozycją."
      Holta przegrał z rywalami tylko 1 bieg!!!!!! I oby tak do końca sezonu.

      ZZ ma rację publiki było więcej niż 7000.

      A panu dziennikarzowi za ten artykuł nie powinni zapłacić.

    • messalinka Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 23.04.06, 22:33
      brawo :D:D:D chlopacy sie postarali, szkoda ze mnie nie bylo i nie moglam
      zobaczyc jak jezdza :(
      • Gość: Godden Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 IP: *.man.rsk.pl 24.04.06, 07:37
        Hehehe, to sie kolesiowi cos pokickalo z tymi defektami, niezly strzal ;)

        Ale co do Holty to w sumie mozna sie zgodzic. Rune troche musial sie nameczyc
        nad zdobyciem swoich punktow. Co jak co, ale na "swoim" torze i z takim rywalem
        jak RKM, to powinien blyszczec. Zreszta, rehabilitacja za wpadke w Tarnowie
        beda dla niego mecze takie jak w Toruniu czy Lesznie.
    • k_mis Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 24.04.06, 21:18
      Nasi żużlowcy pokazali klasę !!! świetnie i nadal tak trzymać !!!
      Gratulacje!
    • Gość: Andrzej Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.04.06, 22:15
      Brawo "Żurawie", jesteście dumą Rzeszowa.
      Tradycja zobowiązuje!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka