Gość: zz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.06, 20:27 bez przesady ludzi było wiecej niz 7000- tyle było na Barazach o 2 Lige na Piłce z ruchem Chorzów . a dzis było wiecej ludzi około 10000 :X Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MM Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.06, 21:55 Autor artykułu nie wykazał się większą rzetelnością: "...Maciej Kuciapa próbował zaatakować trzecią pozycję Chrisa Harrisa. Anglikowi niespodziewanie zdefektował motocykl, dlatego jadący tuż za nim rzeszowianin aby uniknąć kraksy musiał zrobić uślizg. Co ciekawe Harris widząc ..." To nie był Harris tylko Denis Gizatulin!!!!!!! "W zespole gospodarzy z dobrej strony pokazali się także Tomasz Rempała i Rune Holta. Choć ten drugi nadal nie przekonuje dyspozycją." Holta przegrał z rywalami tylko 1 bieg!!!!!! I oby tak do końca sezonu. ZZ ma rację publiki było więcej niż 7000. A panu dziennikarzowi za ten artykuł nie powinni zapłacić. Odpowiedz Link Zgłoś
messalinka Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 23.04.06, 22:33 brawo :D:D:D chlopacy sie postarali, szkoda ze mnie nie bylo i nie moglam zobaczyc jak jezdza :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Godden Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 IP: *.man.rsk.pl 24.04.06, 07:37 Hehehe, to sie kolesiowi cos pokickalo z tymi defektami, niezly strzal ;) Ale co do Holty to w sumie mozna sie zgodzic. Rune troche musial sie nameczyc nad zdobyciem swoich punktow. Co jak co, ale na "swoim" torze i z takim rywalem jak RKM, to powinien blyszczec. Zreszta, rehabilitacja za wpadke w Tarnowie beda dla niego mecze takie jak w Toruniu czy Lesznie. Odpowiedz Link Zgłoś
k_mis Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 24.04.06, 21:18 Nasi żużlowcy pokazali klasę !!! świetnie i nadal tak trzymać !!! Gratulacje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: ŻUŻEL. Marma - RKM 59:31 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.04.06, 22:15 Brawo "Żurawie", jesteście dumą Rzeszowa. Tradycja zobowiązuje! Odpowiedz Link Zgłoś