Gość: maniek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.08.06, 18:31
Dzisiaj na jednej z nowo rozbudowanych ulic widziałem jak w miejscu, gdzie jest wysepka zmieściły się koło siebie TIR i autobus MPK, czy to możliwe, przecież przez te wysepki razem miały przejeżdżać tylko maluchy???????
;P