Dodaj do ulubionych

Po wypadku na al. Powstańców Warszawy - prokura...

IP: *.proxy.aol.com 13.03.03, 20:37
Poza tym ze kierowca omal nie zmasakrowal na smierc dwoch
niewinnych dziewczat to pan prokurator nie widzi razacych
uchybien w kierowaniu pojazdem kilkudziesiecio-tonowym jadacym
przez zatloczone miasto !!!! szkoda ze pan prokurator albo jego
rodzina nie stala wtedy na miejscu ofiar wypadku.
Obserwuj wątek
    • Gość: nocny marek brawo Różycki!!!!! IP: *.dami / 192.168.1.* 14.03.03, 00:17
      ....nie wyobrażam sobie,zeby ten kierowca miał dalej prawo
      jazdy..chociaż rozumiem dramat jego i jego rodziny...
    • Gość: toret Re: Po wypadku na al. Powstańców Warszawy - proku IP: *.rzeszow.mm.pl 14.03.03, 09:22
      topienie kreta to ratunek.Posiadłość oszusta czeka.
    • Gość: Pawlik Re: Po wypadku na al. Powstańców Warszawy - proku IP: 213.158.197.* 14.03.03, 11:02
      Ludzie spokojnie, bo za chwilę zaczniemy linczować każdego
      sprawcę wypadku, nie znamy przecież okoliczności w jakich doszło
      do tej tragedii, strasznie szkoda tych dziewczyn, ale przecież
      to był wypadek. Jeżeli faktycznie kierowca tira rażąco naruszył
      przepisy ruchu drogowego, np. jechał ze zbyt dużą prędkością (o
      czym zadecyduje sąd) to należy rozważyć możliwość zabrania mu
      prawa jazdy choćby na jakiś czas, ale nie decydujmy tu za
      prokuraturę, czy sąd. Jeżeli udowodni mu się winę są inne
      boleśniejsze sposoby ukarania go (np.skierować go na powtórny
      kurs prawa jazdy), po co przy okazji pozbawiać go na stałe
      możliwości zarobkowania i przy okazji karać jego rodzinę.
      Poza tym dopóki nie będzie wyprowadzony ruch ciężarówek z
      miasta, dopóty takie wypadki będą się zdarzać. Al. Powstańców W-
      wy juz dawno przestała spełniać rolę obwodnicy miasta, a władze
      miasta dopiero niedawno wzięły się do budowy obwodnicy
      pólnocnej, choć mówiło się o niej od ładnych parunastu lat
      (zresztą jak o wszystkim w Rzeszowie). Do tego ta obwodnica
      również nie wyprowadzi ruchu z tej części miasta, bo trzebaby ją
      połączyć w wylotówką na Barwinek, a to potrwa pewnie kolejne
      kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat.
      Mam jeszsze jedno spostrzeżenie, a mianowicie faktem jest, że
      kierowcy TIR'ów jeżdzą coraz gorzej, bardzo niebezpiecznie i
      bardzo szybko, mimo, że obowiązuja ich całkiem inne ograniczenia
      prędkości niż kierowców sam. osobowych. Może warto byłoby sie
      zastanowić nad wprowadzeniem obowiązkowych szkoleń kierowców tej
      kategorii. Po ostaniej serii tragicznych wypadków z udziałem
      TIR'ów nasz rząd już dawno powinien podjąć jakieś kroki w celu
      weryfikacji umiejętności polskich kierowców TIRów.
    • Gość: adasieczek Re: Po wypadku na al. Powstańców Warszawy - proku IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.03, 21:04
      Powinno się tam wybudować kładkę - mamy parę niepotrzebnych na zbyciu - ta nad
      Rejtana i ta nad torami na Langiewicza - nikt z nich nie korzysta, tylko
      rdzewieją.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka