Gość: Pieszy
IP: *.proxy.aol.com
13.03.03, 20:37
Poza tym ze kierowca omal nie zmasakrowal na smierc dwoch
niewinnych dziewczat to pan prokurator nie widzi razacych
uchybien w kierowaniu pojazdem kilkudziesiecio-tonowym jadacym
przez zatloczone miasto !!!! szkoda ze pan prokurator albo jego
rodzina nie stala wtedy na miejscu ofiar wypadku.