Gość: ares IP: *.multimo.gtsenergis.pl 01.01.08, 22:30 Gdzie w Rzeszowie można sprobować kuchni chińskiej??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anuska Re: kuchnia chińska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.08, 08:32 kuchni chińskiej w Rzeszowie nie jadałam i chyba nigdy nie zjem u nas nie ma prawdziwej kuchni chińskiej taka jak powinna być wszystko tylko przypomina (czyli wystrój knajpy) że cos tu można zjeść takiego. raz jadałm w Sajgon - knajpka znajduje się po drugiej stronie CUT (Centrum Usług Turystycznych) było nawet niezłe ale to było 2 lata temu więc nie wiem jak tam jest teraz. Druga znajduje się na ul. Hetmańskiej w domku dwa bloki przed przychodnią. ceny średniozaawansowane.Czy ta dalej jest trudno powiedzieć. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Felicjan Dulski Re: Sajgon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.08, 18:53 Na Hetmańskiej byłem kiedyś ze znajomymi. Poooonad 40 minut oczekiwaliśmy na proste rzeczy. W lokalu nie było nikogo! Chyba nie jest odwiedzany, więc przygotowywali od podstaw hehe. Wystrój taki sobie i jedzenie podobnież. Nie ma w Rz.chińszczyzny ciekawej. Na Sobieskiego polecam Sajgonki!!! Odpowiedz Link Zgłoś