Dodaj do ulubionych

III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ceno...

IP: 195.164.255.* 17.08.03, 22:27
Resovia Pany!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: laska z broda Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.03, 22:30
      Taaaaak trzymac chlopaki. Resovia FORZA !!!
    • Gość: S Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.03, 00:16
      Jak zawsze dużo bicia piany - czy kiedyś Resovia nie została
      skrzywdzona przez sędziów? Zastanów się Zieliński bo oczy masz
      przesłonięte "biało czerwoną jaskrą" i tracisz obiektywizm.
    • Gość: resovia Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.proxy.aol.com 18.08.03, 05:29
      a co ci do tego-co jak jestes taki cwany to sie ujawnij a nie
      piszesz na red.zielinskiego ,znam go lepiej i wiem ze jest to
      czlowiek z klasa nie tylko w sporcie znany i lubiany malo kto
      poswiecil sie tak w rzeszowski sport duzo zdrowia red.zielinski
      resovia zawsze z panem
      • Gość: rzeszowski wiarus biało czerwony Rzeszów IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 11:53
        dla takich chwil warto żyć.
        Takich klubów jak Resovia jest w Polsce tylko kilka.
        Kocham ten klub.
      • Gość: S Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.03, 16:18
        Zawsze na Resovii można usłyszeć że sędzia źle sędziował.
        Rozumiem w jednym meczu, w dwóch - różnie bywa. Ale na Boga nie
        w każdym ...
        Redaktor Zieliński jest oprócz tego sędzią piłkarskim i jak on
        się czuje wobec swoich kolegów po fachu?
        Jego artykuły są zawsze nacechowane wielką miłością do Resovii -
        ale czy tak powinno się pisać w gazecie ? Wydaje mi się że w tym
        tonie może pisać do jakiegoś pisma dotyczącego tylko Resovii lub
        na ich stroną internetową.
        PS Sam się podpisałeś "Resovia" i ujawniłeś się !!!
    • Gość: rzeszowianin z krwi i kości od 1905 roku Rzeszów jest nasz IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 11:57
      PIŁKARZE RESOVII NIE MIELI NIGDY SUKCESÓW ALE TĄ DRUZYNĘ KOCHA
      CAŁY RZESZÓW.
      NA RESOVIE SIE POPROSTU CHODZI I JUŻ.
    • Gość: SPOROTWA JESTEŚMY Z TOBĄ KOCHANA RESOVIO IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 12:00
      KOCHAMY TEN KLUB
    • Gość: nowe miasto RESOVIA KLUBIE TY NASZ............ IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 14:15
      JEST W RZESZOWIE JEDEN KLUB RESOVIA SIE ZWIE
      MA WYGRANE WSZYSTKIE MECZE KAŻDY O TYM WIE
      MISTRZEM POLSKI RESOVIA JEST
      I PIERDOLI STAL ZKS
    • Gość: CZOSNKOWA MENTALNO POZDROWIENIA DLA KIBICÓW RESOVII IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 14:16
      RESOVIA BRAWO !!!! BRAWO!!!
    • Gość: 1905 cwks jedna wiara jeden- tylko Malta IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 14:18
      pozdrowienia dla kibiców Resovii przebywajacych w Londynie, Genewie i Nowym
      Jorku
    • Gość: kendra Resovia tradycja wiara wierność IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 18:48
      POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH RESOVIAKÓW
    • Gość: MACIEK RESOVIO KOCHA CIE CAŁY STARY RZESZÓW IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 19.08.03, 08:20
      JEDEN JEST MISTRZ POLSKI JEDEN WICEMISTRZEM JEST MISTRZEM BĘDZIE SOVI A
      WICEMISTRZEM ŁKS
    • Gość: Blue Monster Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.cpe.mountaincable.net 20.08.03, 01:33
      HUTNIK KRAKOW - jemu wiernosc i chwala !!!
      Bialo blekitno niebiescy rozerwia Resowie na strzepy!!!
      Jedzmy zobaczyc.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka