Gość: warsaw IP: 195.164.255.* 17.08.03, 22:27 Resovia Pany!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: laska z broda Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.03, 22:30 Taaaaak trzymac chlopaki. Resovia FORZA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.03, 00:16 Jak zawsze dużo bicia piany - czy kiedyś Resovia nie została skrzywdzona przez sędziów? Zastanów się Zieliński bo oczy masz przesłonięte "biało czerwoną jaskrą" i tracisz obiektywizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: resovia Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.proxy.aol.com 18.08.03, 05:29 a co ci do tego-co jak jestes taki cwany to sie ujawnij a nie piszesz na red.zielinskiego ,znam go lepiej i wiem ze jest to czlowiek z klasa nie tylko w sporcie znany i lubiany malo kto poswiecil sie tak w rzeszowski sport duzo zdrowia red.zielinski resovia zawsze z panem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzeszowski wiarus biało czerwony Rzeszów IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 11:53 dla takich chwil warto żyć. Takich klubów jak Resovia jest w Polsce tylko kilka. Kocham ten klub. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.03, 16:18 Zawsze na Resovii można usłyszeć że sędzia źle sędziował. Rozumiem w jednym meczu, w dwóch - różnie bywa. Ale na Boga nie w każdym ... Redaktor Zieliński jest oprócz tego sędzią piłkarskim i jak on się czuje wobec swoich kolegów po fachu? Jego artykuły są zawsze nacechowane wielką miłością do Resovii - ale czy tak powinno się pisać w gazecie ? Wydaje mi się że w tym tonie może pisać do jakiegoś pisma dotyczącego tylko Resovii lub na ich stroną internetową. PS Sam się podpisałeś "Resovia" i ujawniłeś się !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzeszowianin z krwi i kości od 1905 roku Rzeszów jest nasz IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 11:57 PIŁKARZE RESOVII NIE MIELI NIGDY SUKCESÓW ALE TĄ DRUZYNĘ KOCHA CAŁY RZESZÓW. NA RESOVIE SIE POPROSTU CHODZI I JUŻ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPOROTWA JESTEŚMY Z TOBĄ KOCHANA RESOVIO IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 12:00 KOCHAMY TEN KLUB Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nowe miasto RESOVIA KLUBIE TY NASZ............ IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 14:15 JEST W RZESZOWIE JEDEN KLUB RESOVIA SIE ZWIE MA WYGRANE WSZYSTKIE MECZE KAŻDY O TYM WIE MISTRZEM POLSKI RESOVIA JEST I PIERDOLI STAL ZKS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CZOSNKOWA MENTALNO POZDROWIENIA DLA KIBICÓW RESOVII IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 14:16 RESOVIA BRAWO !!!! BRAWO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1905 cwks jedna wiara jeden- tylko Malta IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 14:18 pozdrowienia dla kibiców Resovii przebywajacych w Londynie, Genewie i Nowym Jorku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kendra Resovia tradycja wiara wierność IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 18.08.03, 18:48 POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH RESOVIAKÓW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MACIEK RESOVIO KOCHA CIE CAŁY STARY RZESZÓW IP: *.smlw.pl / 10.2.2.* 19.08.03, 08:20 JEDEN JEST MISTRZ POLSKI JEDEN WICEMISTRZEM JEST MISTRZEM BĘDZIE SOVI A WICEMISTRZEM ŁKS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blue Monster Re: III liga piłkarska, Motor Lublin - Resovia Ce IP: *.cpe.mountaincable.net 20.08.03, 01:33 HUTNIK KRAKOW - jemu wiernosc i chwala !!! Bialo blekitno niebiescy rozerwia Resowie na strzepy!!! Jedzmy zobaczyc. Odpowiedz Link Zgłoś