Dodaj do ulubionych

SŁODKI KUPER. Hodowlany almanach miłosny.

12.11.03, 01:18
***
Kurak - pół człek, pół kurka
Codziennie tuż po kolacji
Wybierał sobie z podwórka
Kurę do kopulacji

I taki układ trwał stały
Aż tłusty urósł mu kuper
I w końcu go kury wyśmiały
Gdyż nie wyglądał już super...

I śmiech był na okolicę
Bo chociaż kurak nie przeżył
To tłustą tę odbytnicę
Na smalec stopiono świeży,

I kiedy podskoczy cena
A każdy wyczuje to kretyn
Szybciorem do MacChickena
Z cycków się zrobi filety!

Czas wnioski zebrać do kupy -
A więc do kuraka klęski
Przyczynił się rozmiar dupy
I przerost hormonów żeńskich.
Obserwuj wątek
    • weuen TROCHĘ PTAK, TROCHĘ ROBUL 12.11.03, 01:35
      Podobny się zrobił do kury
      Nasz popularny artysta,
      Ma dziobek i ma pazury
      I kuchnia na nim skorzysta.

      Ot, artystyczna natura!
      A bufet ma dzisiaj w planie,
      Że właśnie pieczona kura
      Umili nam drugie danie.

      Lecz martwi mnie, nie ukrywam
      Choć was to może rozbawi,
      Że kura była złośliwa
      I przez to się można udławić.

      Niech sobie siedzi na grzędzie
      Artysta o kurzej twarzy,
      Na drugie danie zaś będzie
      Smaczna potrawa z warzyw.
      • panidomu LIMERYK O ROBUSI 12.11.03, 16:10
        Tępak z Dębicy rodem
        Wszystkim chwalił się wrzodem
        Ale na świecie był głód
        Przeciął więc Tępak wrzód
        Myląc płyn z wrzoda z miodem.
        • hodu PANA ROBERTA MANIFEST GŁOŚNY 12.11.03, 19:12
          Nie trzeba nam w teatrze tylu różnych osób
          Więc razem z pryncypałem wpadliśmy na sposób
          I trzeba rzec - to świetny pomysł dyrektora
          Zmienić teatr nasz w Teatr Jednego Aktora!

          Sam do teatru ściągnę w każdy wieczór gości
          Monodramami wzbudzę aplauz publiczności
          Bo zagrać mogę wszystko - od króla po ciotę
          Z widownią nić sympatii na trwałe zaplotę

          A Przemuś, Margot, Betty i inni aktorzy
          - Bo każdy z nich niejedną rolę już położył -
          Niech w końcu sobie idą. Od nas krzyż na drogę!
          Ja lubię sam na scenie. Z wami grać nie mogę.


          • tschpiotka IDOL 12.11.03, 23:29
            Każdy go lubi, każdy go kocha -
            Dzisiaj występy Roba Tłuściocha!

            Kwiaty, oklaski, potem pół basa -
            Każdy uwielbia Roba Grubasa!

            Lubią go nawet czarni w kościele -
            Naszą Słoninę, tę Mortadelę!

            Zawsze już będzie chlubą Rzeszowa -
            Robuś Kaszanka i Pasztetowa!

            Lecz niech przestanie uprawiać nierząd
            Bo go zmienimy w pokarm dla zwierząt.
            • przegrocki NIEGDYSIEJSZA MIŁOŚĆ ... 13.11.03, 01:23
              nie wiem co będzie z nami ...
              nie golisz się już pod pachami,
              nogi zarosły ci włosiem!

              i tłusty jesteś jak prosię,
              a ja od lat już, niestety
              pracuję na miano estety ...
              • starka1 Re: NIEGDYSIEJSZA MIŁOŚĆ ... 13.11.03, 15:35
                Wywalił kolegów na ryj
                Bo lubił on tylko siebie
                Strugajmy na niego kij
                Bo nam dyrekcję wyjebie

                Ważny jest tylko on
                Reszta niech zdechnie z głodu
                Na wielkanocny dzwon
                Leszcza zastąpi Wodór




                • Gość: lanos KURZA TWARZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.03, 19:40
                  gdy siedzisz na klopie
                  bulgocze ci w żopie
                  a dużą ją masz
                  kurza twarz!

                  zjedz se wątróbki
                  jak wszystkie głupki
                  bo dzisiaj grasz
                  kurza twarz!

                  schudnij conieco
                  bo grubi wylecą
                  bez względu na staż
                  kurza twarz!


                  • attica KRÓTKO 15.11.03, 15:42
                    Tym razem krótki wierszyk -
                    Odwłok masz coraz szerszy ...!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka