Dodaj do ulubionych

Standardy wg. PiS !!!

IP: *.rzeszow.mm.pl 22.03.09, 17:08
Kida pracował od marca, a nagrodę wziął za cały rok !!! Nawet mu
ręka nie zadrżała ! Szczególny przykład braku honoru,skrajnej obłudy
i chciwości!

"Nagrody zostaną wypłacone z kas WORD-ów. - Z wnioskiem o jej
przyznanie mi, a nawet podwyżki wystąpiły do marszałka związki
zawodowe w moim ośrodku, o czym nie wiedziałem. Ja im niczego nie
sugerowałem - zarzeka się Jan Kida, szef rzeszowskiego WORD-u.
Uważa, że na nagrodę po prostu zasłużył, mimo, że nie przepracował
całego ubiegłego roku, bo dyrektorem jest dopiero od marca ub. r.

- A co to ma do rzeczy? - pyta. Bo dla Kidy liczy się, to, że
ośrodek prężnie działa, że nie trzeba już czekać na egzamin prawa
jazdy już dwa miesiące tylko trzy tygodnie. Że w tamtym roku miał
ponad 600 tys. zł zysku. - Mam się nie cieszyć, że doceniono moją
pracę? - mówi. - Czy rządziła lewica, czy prawica, nagrody
dyrektorom dawano. Ja wiem, wiem... Te 18 tys. zł robi wrażenie, ale
na rękę dostaniemy tylko 12 tys. - zwierza się Jan Kida.

- Tylko?

- No, to też trochę pieniążków, ale ciężko pracuję - odpowiada Kida"

Jeszcze hipokryta mówi,że to związki zawodowe go zmusiły ,żeby
wziął.

Obserwuj wątek
    • Gość: al Re: Standardy wg. PiS !!! IP: *.rzeszow.mm.pl 23.03.09, 09:20
      Kolejne Pisowskie Standardy:

      Ciekawe jaką ma zdawalność firma szkoleniowa z zakresu nauki jazdy,
      w Nowej Sarzynie, prowadzona przez Leszka Kidę, - w WORD Rzeszów,
      gdzie dyrektorem jest Jan Kida , były burmistrz N. Sarzyny.
      Czyli inaczej: "Jaką zdawalność ma Leszek Kida u Jana Kidy ?"
      Czy tu nie zachodzi konflikt interesów,czy wręcz prywata do
      kwadratu?
      Czy to etyczne dla rodziny pisowskiej? Czy tak Pan Bóg przykazał?

      Albo to...
      A czy może być pracownik WORD Rzeszów, jednocześnie insruktorem w
      szkółce nauki jazdy? Na przykład w LOK ? Szefowi LOK to zapewne
      nie "przeszkadza", ale to są zjawiska które generują korupcję, Tak
      na zdrowy rozum:
      Uczniowie syna, zdają u ojca w państwowej firmie, państwowe
      egzaminy ???( To Standardy PiS)
      Albo, uczony kursant w szkółce nauki jazdy przez instruktora, w jego
      miejscu pracy (czyli w WORD) zdaje egzamin. Drodzy Państwo ! Tak się
      rodzi korupcja.
      Gdzie kontrola Urzędu Marszałkowskiego? Acha, nie możliwa, bo
      kierownik w Departamencie Geodezji i Transportu, czyli Departamentu
      sprawującego nadzór nad WORDAMI, jest jednocześnie egzaminatorem w
      WORD Rzeszów??? Czy to nie kpina. Czy ten proceder się zakończy i
      zdymisjonują dyrekcję, która nie panuje nad tym, a Kida wręcz
      toleruje takie zachowania, bo sam w tym bierze udział? Czy starzy
      egzaminatorzy będą mieli wreszcie długo "oczekiwany" przegląd
      kadrowy, połączony z rotacją na etatach funkcyjnych??? Czy funkcja
      egzaminatora nadzorującego i koordnatora, to są funkcje
      dożywotnie??? Bo od początku są to te same osoby ??? Przecież co
      pytanie to kryminał, a egzaminowani płacą , dumają i zachodzą w
      głowę, gdzie jest pies pogrzebany? Tutaj drodzy! Tutaj! A może
      trzeba ruszyć centralę, albo Prawo Europejskie, żeby tą przeżartą,
      układową instytucję (Rzeszowski WORD)doprowadzić do porządku. CDN.
    • Gość: bida Re: Standardy wg. PiS !!! IP: *.rzeszow.mm.pl 09.04.09, 07:35
      Tam nie ma żadnych standardów. To banda wymodlonych hipokrytów. Taki
      Brudziński wyrzucony z Wyższej Szkoły Morskiej za okradanie kolegów,
      ma teraz pełną gębę frazesów.
      A taki Kida, dyrektor pisu w WORD ? Kolaboruje z rodziną w tej samej
      profesji na państwowej posadzie i dobrze.
      Duża większość działaczy partycypuje miłość blizniego -"inaczej" i
      się z tym kryją! Dlaczego ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka