Gość: głos społeczny
IP: *.rzeszow.mm.pl
22.03.09, 17:08
Kida pracował od marca, a nagrodę wziął za cały rok !!! Nawet mu
ręka nie zadrżała ! Szczególny przykład braku honoru,skrajnej obłudy
i chciwości!
"Nagrody zostaną wypłacone z kas WORD-ów. - Z wnioskiem o jej
przyznanie mi, a nawet podwyżki wystąpiły do marszałka związki
zawodowe w moim ośrodku, o czym nie wiedziałem. Ja im niczego nie
sugerowałem - zarzeka się Jan Kida, szef rzeszowskiego WORD-u.
Uważa, że na nagrodę po prostu zasłużył, mimo, że nie przepracował
całego ubiegłego roku, bo dyrektorem jest dopiero od marca ub. r.
- A co to ma do rzeczy? - pyta. Bo dla Kidy liczy się, to, że
ośrodek prężnie działa, że nie trzeba już czekać na egzamin prawa
jazdy już dwa miesiące tylko trzy tygodnie. Że w tamtym roku miał
ponad 600 tys. zł zysku. - Mam się nie cieszyć, że doceniono moją
pracę? - mówi. - Czy rządziła lewica, czy prawica, nagrody
dyrektorom dawano. Ja wiem, wiem... Te 18 tys. zł robi wrażenie, ale
na rękę dostaniemy tylko 12 tys. - zwierza się Jan Kida.
- Tylko?
- No, to też trochę pieniążków, ale ciężko pracuję - odpowiada Kida"
Jeszcze hipokryta mówi,że to związki zawodowe go zmusiły ,żeby
wziął.