Dodaj do ulubionych

Smsy od Ferenca

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.09, 14:47
Otrzymałem dzisiaj sms z informacją że Ferenc głosuje na.... Mam w nosie na
kogo on głosuje. Ciekawe skąd mieli mój numer.
Czy ktoś jeszcze otrzymał takiego smsa? Mam nadzieje, że nikomu do głowy nie
przyszło aby numery telefonów pobrać z bazy, którą tworzą ludzie otrzymujący
smsy od miasta.
Obserwuj wątek
    • Gość: jan Re: Smsy od Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 15:11
      To skandal!!! Nie zagłosuję na ..... jak każe Ferenc, nie zagłosuję na nikogo z
      PO bo ten głos przyczyniłby się do wybrania Krzaka!!! Co żenada panie prezydencie.
      • Gość: tru Re: Smsy od Ferenca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.09, 15:13
        śmiech na sali z tymi smsami- miały być info o mieście a jest agitacja
        wyborcza!!
    • Gość: ja Re: Smsy od Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 15:31
      ciekawe czy wysyłkę esemesów łukacijewska rozliczy w kampanii?? tym powinien się
      zająć sąd!!
      • Gość: Zaskoczony Re: Smsy od Ferenca IP: *.rzeszow.mm.pl 05.06.09, 15:49
        Powiem szczerze, jak lubię Ferenca, tak pojechał po bandzie. Myślę że jak opadną
        emocje ktoś się tym zajmie. Nie w tym celu użyczałem swojego numeru telefonu.
        • Gość: Krzych Re: Smsy od Ferenca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.06.09, 22:56
          Może warto zawiadomić prokuraturę, albo inny własciwy organ w tej sprawie?
    • Gość: xqqq Re: Smsy od Ferenca IP: *.krak.tke.pl 05.06.09, 23:57
      prokuratura i GIODO, panowie do pracy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka