Gość: Krzysiek
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
05.06.09, 14:47
Otrzymałem dzisiaj sms z informacją że Ferenc głosuje na.... Mam w nosie na
kogo on głosuje. Ciekawe skąd mieli mój numer.
Czy ktoś jeszcze otrzymał takiego smsa? Mam nadzieje, że nikomu do głowy nie
przyszło aby numery telefonów pobrać z bazy, którą tworzą ludzie otrzymujący
smsy od miasta.