Dodaj do ulubionych

Sprzątanie biur

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.05, 17:42
Firma porządkowa oferuje swoje usługi na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy
do współpracy.
www.k-and-k.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Majka Re: Sprzątanie biur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.05, 19:03
      A czy szukacie może osób do pracy?
    • anka867 Re: Sprzątanie biur 23.10.14, 12:49
      Hmmm... A ja prowadzę właśnie małą prywatną firmę. Zatrudniam 7 osób. Mieszkanie 2 pokojowe plus łazienka, przedpokój, mała kuchnia. Do tej pory robimy dyżury na sprzątanie - wyrzucanie śmieci, mycie naczyń. Ja z reguły zajmuję się myciem podłogi, okien...nie ukrywam, że jest to czasochłonne, ale nie chcę do tego zmuszac pracowników, no chyba, że będę im dodatkowo płacić :-) Zastanawiam się nad wynajęciem kogoś do sprzątania, ale nie mam z tym doświadczenia. Stąd pytanie:
      1. Czy lepiej zatrudnić firmę, czy osobę prywatną? A może jakąs osobę z agencji sprzątania (jest coś takiego..?)
      2. O osobę prywatną się trochę obawiam, bo nie chcę zatrudniać "na czarno", więc musiałabybyć umowa i wszelkie formalności, a szczerze mówiąc nie chce mi się trochę tym zajmować
      3. Obawiam się też, że moja firma moze być za mała jak na zatrudnienie "specjalistów do sprzatania", co jednocześnie może wyjść drogo....
      Może ktoś mi doradzi?? Jestem z Wrocławia i póki co znalazłam coś takiego: www.czystal.wroclaw.pl/_sprzatanie_biur.html
      • matrax70 Re: Sprzątanie biur 02.03.15, 15:41
        Proszę sprawdzić ofertę firmy Joma Sprzątanie: www.joma-sprzatanie.pl/
      • gustaw64 Re: Sprzątanie biur 04.03.15, 11:58
        Jeśli chodzi o sprzątanie biur to korzystałem z dwóch firm i uważam, że warto je polecić - www.dewa.com.pl/oferta.html oraz www.extra-clean.pl
        • amaagency Re: Sprzątanie biur 10.03.15, 21:45
          Wypróbowaliśmy kilka firm oferujących utrzymanie czystości. Niestety większość zawiodła. Po długim okresie poszukiwania rzetelnej firmy trafiliśmy na Przedsiębiorstwo Usługowe Barczuk Tamiły (clining.pl/). Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usług i z wysokiej jakości środków czystości. Nie dość, że jakość wykonania usług jest o wiele lepsza to jeszcze zmniejszyliśmy koszty prawie o 30% w skali roku. Polecamy firmę za profesjonalizm.

amaagency
        • Gość: Pola Ornicz Re: Sprzątanie biur IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.05.15, 11:04
          Moim zdaniem ciężko jest znaleźć dobrą firmę oferującą usługi sprzątające dla firm. Dobrze wysprzątane open space, umyte okna i łazienki to wyzwanie dla wielu z nich, mi, na szczęście udało się znaleźć zaufaną firmę www.eps.gdansk.pl, z którą współpracuje od dłuższego czasu. I wszystkim właścicielom dużych powierzchni również polecam.
      • amaagency Re: Sprzątanie biur 10.03.15, 21:47
        Wypróbowaliśmy kilka firm oferujących utrzymanie czystości. Niestety większość zawiodła. Po długim okresie poszukiwania rzetelnej firmy trafiliśmy na Przedsiębiorstwo Usługowe Barczuk Tamiły (clining.pl/). Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usług i z wysokiej jakości środków czystości. Nie dość, że jakość wykonania usług jest o wiele lepsza to jeszcze zmniejszyliśmy koszty (prawie o 30% w skali roku). Polecamy firmę za profesjonalizm.

amaagency
    • jarek9092 Re: Sprzątanie biur 02.12.15, 15:21
      A co myślicie o zatrudnieniu pracownika który zajmie sie sprzątaniem biura ? Maszyny sprzątające można wynająć na przykład tu szorowarki24.pl/szorowarki/kablowe także zakup maszyn odpada pytanie czy wyjdzie to taniej a niżeli zatrudnianie firmy sprzątającej ? To pewnie w dużej mierze zależy od regionu.
      • Gość: kaszmir Re: Sprzątanie biur IP: *.centertel.pl 15.11.16, 10:35
        Najlepiej wynając firmę sprzątającą. Może nie będzie taniej, ale masz od razu ubezpieczenie w razie uszkodzenina jakiegoś sprzętu. Zobacz na stronie firmy sprzątającej Moppy.pl we Wrocławiu moppy.pl/sprzatanie-biur

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka