Dodaj do ulubionych

praca dorywcza

19.01.06, 11:43
praca dorywcza, popołudniami i w weekendy!
Obserwuj wątek
    • kropkania Re: praca dorywcza 19.01.06, 13:04
      PROSZE O CV NA kropkania@gazeta.pl
    • jola_wroc a może oriflame ??? 21.01.06, 16:38
      może oriflame?? zaloguj się on-line i podaj numer sponsora 1019361
      www.oriflame.pl/earnMoney/registrationLink.jht
      wszystko wyjaśnie i pomogę. To naprawde proste, nie musisz zamawiać regularnie
      i nie musisz zamawiać na jakąś określoną sumę...
    • zubi.ness Re: praca dorywcza 23.01.06, 14:22
      A moze wypelnianie ankiet przez internet pracujesz ok 30 min codziennie
      zarabiasz ok. 250-300zl Nic nie wkladasz sprobuj moj e-mail:
      zubi.ness@interia.pl skontaktuj sie
    • polubiec Re: praca dorywcza 23.01.06, 16:50
      Chcę i mogę Ci pomóc.Ponieważ B.Gates powiedział;"Internet został stworzony pod
      słowo mówione",a On coś wie na ten temat , proponuję abyśmy spotkali się w W-
      wie w dn.24.01 br.o godz.18.45 w hotelu Gromada przy ul.17 Stycznia 32 na
      spotkaniu informacyjnym na temat " Dzisiejsze możliwości ekonomiczne",w którym
      będzie uczestniczyć ok.300 osób.Nie będę opisywać przedsięwzięcia , bo jego
      efektem są dobre /stałe i dziedziczne /pieniądze i wolny czas , którego
      poszukuje większość.
      Po 1 godz.informacji , porozmawiamy z osobą zarabiającą w tej dziedzinie ok.20
      tys.zł/mies.w celu wyjaśnienia "co robić?".
      Życzę Ci dużo zdrowia i pieniędzy - wiem że możesz to mieć.
      Do zobaczenia.Stanisław P. tel.605 316 614
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka