aleksandra191
19.07.06, 00:00
Jestem tegoroczną absolwentką prawa stacjonarnego na UG i aplikantką
radcowską I roku. Podczas studiów zdobyłam umiejętności praktyczne w
prokuraturze, organach administracji państwowej i samorządowej oraz
uniwersyteckiej klinice prawnej. Poszukuję pracy w kancelarii lub dziale
prawnym firmy. Jestem całkowicie dyspozycyjna, deklaruję chęć pogłębiania
umiejętności, zapewniam o rzetelnym wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Proszę o szansę na podjęcie pracy.