alonuszka_87 24.08.06, 16:28 jestem studentka pedagogiki resocjalizacyjnej. Szukam pracy z dziecmi(niania, wychowawca). Znam Rosyjski(zaawansowany) i Angielski (sredni). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj