Dodaj do ulubionych

szukam pracy

24.08.06, 16:28
jestem studentka pedagogiki resocjalizacyjnej. Szukam
pracy z dziecmi(niania, wychowawca). Znam Rosyjski(zaawansowany) i Angielski
(sredni).
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka