22.10.09, 10:02
Witam,
Moze tutaj ktoś mi podrzuci lazienke zrobioną w drewnie, widzialam
kiedyś taką w jakim casopiśmie o wnętrzach. A i jeszcze poszukuję
dekorów z zatopionymi cząstkami pradziwej pmarańcy iziarenkami
kawy :) też gdzieś widziałam.
Obserwuj wątek
    • ela38 Re: Hmmm???? 22.10.09, 10:38
      Co masz na myśli pisząc "zrobioną w drewnie"? Drewnianą podłogę,
      inne elementy?
      • ksfilipek Re: Hmmm???? 22.10.09, 11:16
        mam na mysli wnne obudowaną drewnem i podłoge, juz znalazlam trozke
        fotek ale nicm i sie nie podoba :(
        • ksfilipek Re: Hmmm???? 22.10.09, 11:17
          kurcze przepraszam za tą pisownię, coś mi klawiatura szwankuje
    • hoow Re: Hmmm???? 24.10.09, 21:53
      Przyznam, że fajnie wygląda podłoga z drewna w łązięce. Moja mama
      zdecydowała się na taką, z drewna egzotycznego. Nie pamiętam już czy
      jest to badi czy meranti. Drewno nie było lakierowane lecz
      woskowane. Na ścianach kafle, oraz jakaś struktura, niestety nigdy
      nie mogłąm zapamiętać nazwy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka