Forum   odbierania

odbierania

(4 wyniki)
  • Witam, moja dziewczyna odbywa staz w Lodzi i musie jezdzic do Sieradza po odbior tej poteznej kwoty (ok. 450zl), ale na autobus traci prawie 30zl. Czy nie jest mozliwe przelewanie naleznosci na konto lub tez odbior w innym terminie (powiedzmy ze w kazdy week jest w domu - okolice Sieradza, ale musi dodatkowo przyjezdzac powiedzmy w srode zeby odebrac kaske, kiedy moglaby przy okazji odwiedzin rodziny)
  • Warto przestudiować Witam Wszystkich, To jest wiadomość, którą przekazala mi moja znajoma pracująca w TP S.A., więc nie sądzę aby byl to przeklamany kit. Jeśli zadzwoni jakiś palant, że wygraleś coś w konkursie (przeważnie ekskluzywną wycieczkę) i w dodatku poprosi o naciśnięcie klawisza 9, żeby potwierdzić wiadomośc i jeśli to zrobisz, to jesteś uwalony po uszy w gó..e. Lączność z tą linią kosztuje 20 funtów za minutę, ponieważ rozmowa przekierowana jest przez Kajmany do sexlin...
  • Mam pytanie , czy wyrejstrowując się z przybytku zwanego urzędem pracy - mogę zabrac cześc dokumentów , a jeśli tak to jakie - np .dyplom ze studiów czy świadectwo pracy , nie chcę by to się tam poniewierało . Napiszcie coś proszę .
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się