Dodaj do ulubionych

meble dla 4 latka capslock

24.05.06, 19:23
Doradzcie proszę czy seledynowo szare meble mogą być np dla 9 letniego
chłopca czy lepiej pomaranczowo szare(mają też kolor niebiesko szary ale nie
jest ciekawy}. W tej chwili synek ma 4 lata ale wiadomo, że nie kupie mu
mebli na 3 lata, tylko na dłużej. Podobają mi się meble capslock firmy brw.
Prosze doradzcie który z ww.kolorów bardziej pasuje dla płci męskiej. Czy
ktoś ma te mebelki, jakie są w użytkowaniu?
Obserwuj wątek
    • kamelia111 Re: meble dla 4 latka capslock 25.05.06, 08:10
      Ale podobają Ci się w reklamie TV/ w necie/ w gazetce itp czy widziałaś na
      żywo? Bo mi się podobały dopóki nie zobaczyłam na żywo. Potem już nie... :( I o
      takich pomarańczowych myślałam dla synka (3 lata), ale mi przeszło...
      • marysia191 Re: meble dla 4 latka capslock 25.05.06, 18:07
        Ja też, po obejrzeniu różnych mebli brw w katalogu, chciałam jakieś kupić. Ale,
        gdy wybrałam się do sklepu, to mi od razu przeszło. Miałam wrażenie, że to
        mebelki dla krasnoludków (a moi synowie mają 12 i 13 lat). Meble tej firmy są
        nawet ładne, ale na pewno niewiele się w nich zmieści; są takie jakieś płytkie,
        nawet miałam wrażenie, że zaraz się same przewrócą... (nie myślę o kencie czy
        bawarii, bo te mają rozmiary dla ludzi).
    • martawno Re: meble dla 4 latka capslock 29.05.06, 09:12
      mi bardzo podobają się te meble, zarówno w katalogu jak i na żywo.Mój 9 letni brat kupił sobie ( a raczej rodzice mu kupili)meble w kolorze pomarańczowym , wg nas najfajniejsze, bo inne kolory nie pasowały by do jasno zielonych ścian.
    • ula.laa kolor 01.06.06, 21:55
      Z tych dwóch kolorów proponowałabym seledynowy.Jezeli meble mają wystarczyć
      dziecku na kilka lat,to lepsze będą szare fronty.Nie znudzą się tak szybko ani
      nie będą męczyć za 2 lub 3 lata.Łatwiej i taniej będzie zmienic kolor ścian na
      taki w którym dziecko będzie się czuło lepiej, niż wymieniać meble.A młody
      mężczyzna nie będzie się czuł jak 'dziecko' za parę lat.
    • joanna775 Re: meble dla 4 latka capslock 02.06.06, 08:49
      Mnie też sie meble podobały...dopóki ich nie zobaczyłam na zywo. Nowość, a już
      stojąc w sklepie "folijka" się odklejała. Jakość mizerna a cena wcale nie mała.
      Obawiam sie, że to meble na bardzo krótko...szczególnie jeśli ma ich używać
      dziecko. A szkoda bo kolorki, liczba elementów i wzornictwo super. Jak dla mnie
      BRW ma tylko stylistyke (niekórych mebli) fajną.
    • sajana Re: meble dla 4 latka capslock 02.06.06, 21:55
      Chyba jest w tym troche racji. Wczoraj byłam jeszcze raz obejrzeć te mebelki
      i rzeczywiście wykończenie mizerne. Doradzcie prosze inne mebelki ale coś z
      nowości, bo nie chce typowego regału z biurkiem. Podobają mi się kolorowe
      meble, jak najbardziej w kolorze niebieskim.
      • sedna2003 Re: meble dla 4 latka capslock 07.06.06, 13:59
        Proponuję zobaczyć mebelki modułowe Forte - rolling są w kolorze atramentu i
        klonu można je różnie zestawiać mają kółeczka z blokadami. Caps lock
        rzeczywiście ładny w katalogu, ale mało pojemny w rzeczywistości dla starszych
        dzieci zbyt bajeczne.
        -----
        • monia420 hulsta 17.06.06, 20:18
          jest taka firma HULSTA, niemiecka zdaje się i mają moim zdaniem bardzo ładne
          meble, rózwnież w systemi modułowym. Oglądałam je w sklepie, bardzo mi sie
          podobały, choć cena zdaje się wysoka.
          Nie kupię kasplocka, choc bardzo mi się podobał (zestawienie szaroseledynowe,
          dla dwóch chłopców)poszukam mebli hulsta.
          Albo inny wariant: łóżko piętrowe, pod ścianą pod oknem długi blat do pracy,
          nauki i zabawy a pod nim miejsce na szafki, szuflady itp.:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka