Dodaj do ulubionych

Za rower pod sąd

IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 07.01.04, 21:11
uwolnić rowerzystów! Byłem na masie krytycznej i ci ludzie nie zachowywali
się jak bandyci których należy karać.
Obserwuj wątek
    • Gość: jeanis Re: Za rower pod sąd IP: *.iplan.pl 07.01.04, 23:01
      mam pytanie ?dlaczego policja nie ściga gwałcicieli,seryjnych
      morderców,pedofilii.dlaczego "wyżywaja się " na
      rowerzystach,studentach,doczepiaja do źle zaparkowanego samochodu. POLSKA
      MIESZKAM W POLSCE MIESZKAM TU TU TU
      • Gość: Łysy Re: Za rower pod sąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.04, 23:49
        Bo nas łatwiej napierdalać i nie będziemy się bronić, my nie jesteśmy bandytami
        i przez to im łatwiej się pokazać. W obecnych czasach policja liczy na
        statystyki, żeby ludzie widzieli na papierze jej skuteczność. Tak samo jest z
        tym łażeniem po chatach i sprawdzaniem oprogramowania... wiadomo, że każdy ma
        lewego Windowsa... My normalni obywatele zawsze będziemy w dupę bici dla
        jakiegoś pieprzonego systemu i zbieraniny głąbów, którym się wydaje, że są
        strażnikami Texasu...
      • Gość: wrocek Re: IP: 138.227.189.* 08.01.04, 16:36
        Powiem Ci. Dlatego, ze na komisariacie na Krzykach siedzi stara klika
        bandziorow jeszcze z czasow komuny. Bywaja tam czesto takie male gnojki-
        bokserzy w mundurach lub w cywilu, ktorzy OD ZAWSZE przepadali wrecz za biciem
        zatrzymanych. Zreszta nie tylko zatrzymanych, lali tez kolejkowiczow
        czekajacych ( jesli jeszcze ktos to pamieta ) na dworze dzien i noc na wydanie
        paszportu. Caly aparat przymusu to podobnie jak resort " sprawiedliwosci",
        postkomunistyczny cuchnacy chlew.
        Zal mi tych nowych policjantow, ktorzy chca parcowac dla spoleczenstwa.
        Niestety nie maja szans na prace w srodowisku nacechowanym praworzadnoscia i
        etyka zawodowa. Najmniejszych szans.
    • wielki_czarownik RADUJE SIĘ SERCE RADUJE SIĘ DUSZA /NT 07.01.04, 23:07


      • Gość: SHP CH.W.WC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.04, 17:52
    • Gość: Qlar Re: Za rower pod sąd IP: *.crowley.pl 07.01.04, 23:46
      Ch.W.D.P -
    • Gość: rado Re: Za rower pod sąd IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 08.01.04, 00:05
      Gazety za mało piszą o bezmyślności urzędasów i policji. Ciekawe czemu nie
      zatrzymują dresa w beemie w rynku, który piszczy oponami w biały dzień??
      • Gość: Rob-35 Spełniane są obietnice... IP: *.eko.wroc.pl 08.01.04, 02:29
        Kiedy jechałem rowerem w Sylwestra we Wrocławiu o godzinie 1:15 w nocy, zostałem
        zatrzymany przez policję. Musiałem czekać na mrozie przy radiowozie przez pół
        godziny, ponieważ panowie policjanci zatrzymali mnie (zamiast kogokolwiek z
        tysięcy pijanych tego wieczora pieszych), jak stwierdzili z tego powodu, że:

        "jechałem pewnie i prosto przed siebie"

        Rozumiem, że skoro nie jechałem "zataczając się, wężykiem i np. do tyłu" musiało
        się to wydać racjonalnie myślącym funkcjonariuszom SZCZEGÓLNIE PODEJRZANE!

        Czy w XXI wieku sam fakt jeżdżenia po Wrocławiu na rowerze ma być koniecznie
        okolicznością wzbudzającą "uzasadnione podejrzenia"?

        Pewnie tak, skoro mimo obietnic składanych wielokrotnie prez władze miasta oraz
        Prezydenta Dutkiewicza w zaplanowanym Budżecie miasta na 2004 rok znalazła się
        tylko symboliczna kwota 100.000 złotych na drogi rowerowe (co wystarczy na ok.
        600 metrów bieżących ścieżki). W roku ubiegłym zbudowano we Wrocławiu
        kilkanaście kilometrów ścieżek. Mamy postęp...

        Tak oto spełniane są obietnice.

        Robert Jezierski
        robert@eko.org.pl
        ZIELONI 2004
        www.zieloni.org.pl
        • Gość: Ewa Re: Spełniane są obietnice... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 09:08
          > w zaplanowanym Budżecie miasta na 2004 rok znalazła się tylko symboliczna
          kwota 100.000 złotych na drogi rowerowe

          Co się dziwisz, pan prezydent ma pilniejsze wydatki - np. na lodowisko
          • Gość: Rob--35 Poluje się na nasze głowy? IP: *.eko.wroc.pl 08.01.04, 10:26
            > Co się dziwisz, pan prezydent ma pilniejsze wydatki - np. na lodowisko

            Ależ ja się nie dziwię wcale :-)

            Na ścieżki rowerowe pieniędzy szkoda, bo są dla tysięcy ludzi
            i zostaną na lata w mieście, mogą wpłynąć na zmianę jakości życia...

            ...a lodowisko jest dobrą platformą dla tysięcy głosów ludowego
            poparcia "słusznej" linii nieomylnych władz miejskich, które ciężko
            pracują na swoje własne sukcesy - ślizgając się na grzbiecie
            Wrocławian.

            Lodowisko to taki sam kaliber triku, jak planowana licytacja fotela
            prezydenckiego podczas finału WOSP: "pan Prezydent nie siedzi leniwie
            w fotelu, tylko ugania się, dwoi się i troi dla dobra Wrocławian"

            A ja tymczasem nie mogę się nadziwić, że największy wzrost (ok 250%)
            w planowanym budżecie miasta na rok 2004 można odnotować w pozycji
            pod doskonale nic nie mówiącą nazwą "różne rozliczenia"...

            Miejmy nadzieję, że to nie kreatywna księgowość...

            Było to płatne ogłoszenie, publikowane niedawno na łamach G.Dolnośląskiej,
            zatem w portalu tego nie znajdziecie (bo tu reklam nie przechowują w bazie)

            Natomiast paromiesięczną (płatną z naszych kieszeni) reklamę-lodowisko
            można zobaczyć na Rynku, podobnie jak już niebawem paroletni fotel
            prezydencki (za który przyjdzie zapłacić naszym zachwytem?)...

            ...wprawdzie nie "fotel bujany" ale za to nieźle "rozbujający emocje".

            Pozdrawiam
            Robert Jezierski
            robert@eko.org.pl
      • Gość: Mam bo dres to Dutkiewicz IP: 62.233.176.* 08.01.04, 09:14
        Nie zatrzynują dresa w beemie bo gość w dresie to Dutkiewicz i jego kumple
    • Gość: wałbrzyski Re: Za rower pod sąd IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.01.04, 05:34
      "Tak zwani przyjaciele ludu z partii socjaldemokratycznych” to;


      rowerzyści to:
      „ zwykłe gnidy i tchórze, które swoją postępową retoryką próbują
      zakryć łajdactwa i zdrady wobec klasy robotniczej. To polityczne
      zera"


      tow Włodzimierz Lenin i pan Policjant
    • Gość: nuh04 Re: Za rower pod sąd IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.04, 09:01
      Dobry glina - martwy glina!
    • Gość: mira Re: Za rower pod sąd IP: 10.40.68.* 08.01.04, 10:19
      pytam co mozemy zrobic aby towszystko wyprostowac

      jestem rowezystką od dziekacka
      odkad mieszkam we wrocławiu czuje sie jak ruchomy cel
      i nie tylko
      w tym miescie wiekszasc na widok rowerzysty reguje przynajmniej wielkim sapnieciem
      w stylu"znowy rowerzysta"
      tak jakbym miała jechac i za kazdym razem przepraszac za to ze jestem rowerzystką
      przepraszam pieszych,kierowców
      czuje sie tu jak wrzód na d...:)

      tak moge opisywac wrazenia bez konca:)
      pozdrawiam rowerzystów
      i na litość boską nie przepraszajcie w kólko
      chyba mamy jakies prawa:)



      • woo-cash Re: Za rower pod sąd 08.01.04, 16:16
        Gość portalu: mira napisał(a):

        > pytam co mozemy zrobic aby towszystko wyprostowac

        Proponuję się przyłączyć do nas. Szczegóły: www.woo.strefa.pl?gl=masa

        Pozdrawiam i życzę odśnieżonych ścieżek :-)
        Woo.
      • uerbe Re: Za rower pod sąd 08.01.04, 17:45
        Gość portalu: mira napisał(a):

        [ciach]
        > i na litość boską nie przepraszajcie w kólko
        > chyba mamy jakies prawa:)

        Dołączam się. Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie sprawy.
    • Gość: lulu :) znam ziemowita z amsterdamu :))) buja się z IP: *.cable.wanadoo.nl 08.01.04, 11:17
      niejakim Sakiem :))).a propos - saku twoja komórka nie działa czy co?
      pzdr z amstelveen.
    • Gość: HOT ROCK Re: Za rower pod sąd IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.01.04, 11:34
      To między innymi dlatego, że w policji ciągle obowiązuje negatywna selekcja.
      Z mojej klasy w podstawówce dwóch kolesi, którzy mieli dwie lewe ręce do
      wszystkiego, a jeden z trudem składał litery, trafiło w szeregi tej wspaniałej
      formacji. Potem takie ciemniaki gotowe są wykonać każdy, nawet najgłupszy
      rozkaz swoich niewiele mądrzejszych przełożonych (albo i głupszych :).
      Pozdr. dla wszystkich rowerzystów których nie przestraszyła zima :)
    • Gość: l WSZYSCY NA ROZPRAWE 13:30 IP: 212.127.95.* 08.01.04, 11:36
      13:30 -> sala 145 ulica Podwale 34
      • Gość: Rob-35 Re: WSZYSCY NA ROZPRAWE 13:30 IP: *.eko.wroc.pl 08.01.04, 11:51
        > 13:30 -> sala 145 ulica Podwale 34

        Dokładnie - PODWALE 30 !!!

        sala 145
        • map4 Re: WSZYSCY NA ROZPRAWE 13:30 08.01.04, 12:41
          Gość portalu: Rob-35 napisał(a):

          > > 13:30 -> sala 145 ulica Podwale 34
          >
          > Dokładnie - PODWALE 30 !!!
          >
          > sala 145

          Czy macie możliwość nagrywania przebiegu rozprawy i wrzucenia
          co ciekawszych kawałków w mp3 do sieci ?
          Niestety, nie wszyscy mogą pojawić się dzisiaja na Podwalu ... choć bardzo by
          chcieli.
    • Gość: HESS JAKI JEST IQ PRZECIETNEGO POLICJANTA??? IP: *.securitas.com.pl 08.01.04, 12:40
      • im13 Re: JAKI JEST IQ PRZECIETNEGO POLICJANTA??? 08.01.04, 13:04
        przysięgłabym, że ujemny, ale wiem, że takiego nie ma.... chociaż??? Badacze
        do badań i kto wie? :) Pozdrawiam rowerzystów!
    • Gość: wkurzony Re: Za rower pod sąd IP: *.waw.cdp.pl / 62.181.171.* 08.01.04, 14:08
      pewnie!tych na 4 lata do pudla,a rywin dostanie 2 w zawieszeniu.rzygac sie
      chce..
      • Gość: Bang! Re: A co z Kwachem oraz Millerem IP: 129.81.192.* 08.01.04, 19:14
        A Kwach, czy Miller jakos nie trafili pod sad
        za bezprawne wyslanie polskich zolnierzy na
        wojne w Iraku oraz pozniejszy udzial
        w okupacji tego kraju!

        Wszystkiemu winni sa cyklisci!!!
    • olecky rozwiazac policje 08.01.04, 15:56
      banda niebezpiecznych darmozjadow. Nie sa w stanie pomoc w najprostszych
      sprawach, ale jesli chodzi o szykanowanie Bogu ducha winnych obywateli, to
      zawsze znajda czas i srodki.
    • woo-cash Źle się stało... 08.01.04, 16:29
      Bardzo źle się stało, że w tej sprawie policja postąpiła tak, jak postąpiła.
      Nistaty, właśnie z takich akcji wynika przeświadczenie wielu ludzi, iż:
      policjanci są głupi, policjanici to darmozjady, policji nie można ufać (a broń
      Boże współpracować).
      Sam, jako uczestnik tej 1. MAsy Krytycznej, od tamtej pory właśnie w ten sposób
      myślę o policji. Jako dziecko byłem wychowywany w szacunku dla prawa i
      funkcjonariuszy, którzy strzegą tego prawa i mają służyć obywatelom swoją
      pomocą. To właśnie działania policji na pierwszej MK i kolejnych masach
      sprawiły, iż moje zdanie na temat tej instytucji uległo diametralnej zmianie.

      Wprawdzie nadal uważam, że bardzo wielu policjantów pełni odpowiedzialnie swoją
      funkcję, że pracują z narażeniem życia i zdrowia, Jestem pełen szacunku dla
      wielu "krawężników", któzy patrolują moją dzielnicę, choć chciałoby się, aby
      robili to częściej, a nie tylko okazjonalnie. Tym niemniej mój stosunek do
      Policji jako organu państwa został skutecznie nadwątlony przez brygady
      antyterrorystyczne, wysyłane na spotkania z masowiczami i nic już tego nie
      zmieni.

      Rowerzyści - przyłączcie się! Nie czekajcie, aż Was rozjadą na drodze:
      www.woo.strefa.pl?gl=masa
      Pozdrawiam,
      Woo.

      PS. Rozprawa okazała się rozprawą wstępną, o czym oskarżeni nie zostali
      poinformowani wcześniej. Z tego co mi wiadomo termin rozprawy zasadniczej
      został wyznaczony na 20 lutego, zaś obrona złożyła wniosek o wezwanie na
      świedków innych uczestników majowej Masy, którzy zostali wówczas spisani przez
      Policję. Będzie tego ze 100 osób, więc jeśli Sąd przychyli się do wniosku
      obrony, sprawa pociągnie się dłuuugo zapewne. ;-)
      • Gość: SHP Re: Źle się stało... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.04, 18:00
        ...a może rozdmuchać to wśród mediów zagranicznych? Jak polski wymiar
        sprawiedliwości nie dostanie mocnego kopa, to nic się nie zmieni...Jak
        rowerzyści nie zostaną oczyszczeni z zarzutów, to może Strasburg?

        POzdro
        Tomek
        • woo-cash Re: Źle się stało... 08.01.04, 18:18
          Gość portalu: SHP napisał(a):
          > ...a może rozdmuchać to wśród mediów zagranicznych? Jak polski wymiar
          > sprawiedliwości nie dostanie mocnego kopa, to nic się nie zmieni...Jak
          > rowerzyści nie zostaną oczyszczeni z zarzutów, to może Strasburg?

          Spokojnie, do Strasbourga to jeszcze droga daleka. Najpierw trzeba wykorzystać
          w pełni dostępne środki odwoławcze w kraju. Nawet nie wiemy, co na to pierwsza
          instancja, póki co, a jeszcze apelacja, kasacja... :-)

          Pozdrawiam,
          Woo.
          • Gość: SHP Re: Źle się stało... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.04, 18:46
            A może posłużyć się cytatem jednego z policjantów: "Jak najbardziej utrudnić im
            życie..." ?

            POzdro
            Tomek
      • Gość: marc Re: Źle się stało... IP: *.knc.pl 08.01.04, 20:29
        niestety, ale wroclawskiej policji nie stac na wiecej ;( a jak im sie
        statystyki poprawily, ze przylapali na goracym uczynku kilkuset zagrazajacych
        bezpieczenstwu miasta terrorystow...
    • Gość: Jagna Re: Za rower pod sąd IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 08.01.04, 20:58
      Jeszcze nikt nie ukarał osiłka parkującego na chodniku, albo na ścieżce
      rowerowej. Policja widać ma większy respekt przed właścicielami samochodów niż
      rowerów.
    • Gość: fietser CZY MACIE FILM Z TEGO WYDARZENIA? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.01.04, 22:17
      Podobno zajście z policją zostało sfilmowane przez kogoś z masy. Przecież taki
      dowód mógłby wiele wyjaśnić w sądzie. Należy zapytać też policję, gdzie podziały
      się ich taśmy...
      • map4 Re: CZY MACIE FILM Z TEGO WYDARZENIA? 09.01.04, 07:43
        Gość portalu: fietser napisał(a):

        > Podobno zajście z policją zostało sfilmowane przez kogoś z masy. Przecież taki
        > dowód mógłby wiele wyjaśnić w sądzie. Należy zapytać też policję, gdzie podział
        > y
        > się ich taśmy...

        ... lub czasopisma.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka