Gość: Brach IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 07.01.04, 21:11 uwolnić rowerzystów! Byłem na masie krytycznej i ci ludzie nie zachowywali się jak bandyci których należy karać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jeanis Re: Za rower pod sąd IP: *.iplan.pl 07.01.04, 23:01 mam pytanie ?dlaczego policja nie ściga gwałcicieli,seryjnych morderców,pedofilii.dlaczego "wyżywaja się " na rowerzystach,studentach,doczepiaja do źle zaparkowanego samochodu. POLSKA MIESZKAM W POLSCE MIESZKAM TU TU TU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy Re: Za rower pod sąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.04, 23:49 Bo nas łatwiej napierdalać i nie będziemy się bronić, my nie jesteśmy bandytami i przez to im łatwiej się pokazać. W obecnych czasach policja liczy na statystyki, żeby ludzie widzieli na papierze jej skuteczność. Tak samo jest z tym łażeniem po chatach i sprawdzaniem oprogramowania... wiadomo, że każdy ma lewego Windowsa... My normalni obywatele zawsze będziemy w dupę bici dla jakiegoś pieprzonego systemu i zbieraniny głąbów, którym się wydaje, że są strażnikami Texasu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrocek Re: IP: 138.227.189.* 08.01.04, 16:36 Powiem Ci. Dlatego, ze na komisariacie na Krzykach siedzi stara klika bandziorow jeszcze z czasow komuny. Bywaja tam czesto takie male gnojki- bokserzy w mundurach lub w cywilu, ktorzy OD ZAWSZE przepadali wrecz za biciem zatrzymanych. Zreszta nie tylko zatrzymanych, lali tez kolejkowiczow czekajacych ( jesli jeszcze ktos to pamieta ) na dworze dzien i noc na wydanie paszportu. Caly aparat przymusu to podobnie jak resort " sprawiedliwosci", postkomunistyczny cuchnacy chlew. Zal mi tych nowych policjantow, ktorzy chca parcowac dla spoleczenstwa. Niestety nie maja szans na prace w srodowisku nacechowanym praworzadnoscia i etyka zawodowa. Najmniejszych szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rado Re: Za rower pod sąd IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 08.01.04, 00:05 Gazety za mało piszą o bezmyślności urzędasów i policji. Ciekawe czemu nie zatrzymują dresa w beemie w rynku, który piszczy oponami w biały dzień?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob-35 Spełniane są obietnice... IP: *.eko.wroc.pl 08.01.04, 02:29 Kiedy jechałem rowerem w Sylwestra we Wrocławiu o godzinie 1:15 w nocy, zostałem zatrzymany przez policję. Musiałem czekać na mrozie przy radiowozie przez pół godziny, ponieważ panowie policjanci zatrzymali mnie (zamiast kogokolwiek z tysięcy pijanych tego wieczora pieszych), jak stwierdzili z tego powodu, że: "jechałem pewnie i prosto przed siebie" Rozumiem, że skoro nie jechałem "zataczając się, wężykiem i np. do tyłu" musiało się to wydać racjonalnie myślącym funkcjonariuszom SZCZEGÓLNIE PODEJRZANE! Czy w XXI wieku sam fakt jeżdżenia po Wrocławiu na rowerze ma być koniecznie okolicznością wzbudzającą "uzasadnione podejrzenia"? Pewnie tak, skoro mimo obietnic składanych wielokrotnie prez władze miasta oraz Prezydenta Dutkiewicza w zaplanowanym Budżecie miasta na 2004 rok znalazła się tylko symboliczna kwota 100.000 złotych na drogi rowerowe (co wystarczy na ok. 600 metrów bieżących ścieżki). W roku ubiegłym zbudowano we Wrocławiu kilkanaście kilometrów ścieżek. Mamy postęp... Tak oto spełniane są obietnice. Robert Jezierski robert@eko.org.pl ZIELONI 2004 www.zieloni.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Spełniane są obietnice... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 09:08 > w zaplanowanym Budżecie miasta na 2004 rok znalazła się tylko symboliczna kwota 100.000 złotych na drogi rowerowe Co się dziwisz, pan prezydent ma pilniejsze wydatki - np. na lodowisko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob--35 Poluje się na nasze głowy? IP: *.eko.wroc.pl 08.01.04, 10:26 > Co się dziwisz, pan prezydent ma pilniejsze wydatki - np. na lodowisko Ależ ja się nie dziwię wcale :-) Na ścieżki rowerowe pieniędzy szkoda, bo są dla tysięcy ludzi i zostaną na lata w mieście, mogą wpłynąć na zmianę jakości życia... ...a lodowisko jest dobrą platformą dla tysięcy głosów ludowego poparcia "słusznej" linii nieomylnych władz miejskich, które ciężko pracują na swoje własne sukcesy - ślizgając się na grzbiecie Wrocławian. Lodowisko to taki sam kaliber triku, jak planowana licytacja fotela prezydenckiego podczas finału WOSP: "pan Prezydent nie siedzi leniwie w fotelu, tylko ugania się, dwoi się i troi dla dobra Wrocławian" A ja tymczasem nie mogę się nadziwić, że największy wzrost (ok 250%) w planowanym budżecie miasta na rok 2004 można odnotować w pozycji pod doskonale nic nie mówiącą nazwą "różne rozliczenia"... Miejmy nadzieję, że to nie kreatywna księgowość... Było to płatne ogłoszenie, publikowane niedawno na łamach G.Dolnośląskiej, zatem w portalu tego nie znajdziecie (bo tu reklam nie przechowują w bazie) Natomiast paromiesięczną (płatną z naszych kieszeni) reklamę-lodowisko można zobaczyć na Rynku, podobnie jak już niebawem paroletni fotel prezydencki (za który przyjdzie zapłacić naszym zachwytem?)... ...wprawdzie nie "fotel bujany" ale za to nieźle "rozbujający emocje". Pozdrawiam Robert Jezierski robert@eko.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mam bo dres to Dutkiewicz IP: 62.233.176.* 08.01.04, 09:14 Nie zatrzynują dresa w beemie bo gość w dresie to Dutkiewicz i jego kumple Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wałbrzyski Re: Za rower pod sąd IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.01.04, 05:34 "Tak zwani przyjaciele ludu z partii socjaldemokratycznych” to; rowerzyści to: „ zwykłe gnidy i tchórze, które swoją postępową retoryką próbują zakryć łajdactwa i zdrady wobec klasy robotniczej. To polityczne zera" tow Włodzimierz Lenin i pan Policjant Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nuh04 Re: Za rower pod sąd IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.04, 09:01 Dobry glina - martwy glina! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mira Re: Za rower pod sąd IP: 10.40.68.* 08.01.04, 10:19 pytam co mozemy zrobic aby towszystko wyprostowac jestem rowezystką od dziekacka odkad mieszkam we wrocławiu czuje sie jak ruchomy cel i nie tylko w tym miescie wiekszasc na widok rowerzysty reguje przynajmniej wielkim sapnieciem w stylu"znowy rowerzysta" tak jakbym miała jechac i za kazdym razem przepraszac za to ze jestem rowerzystką przepraszam pieszych,kierowców czuje sie tu jak wrzód na d...:) tak moge opisywac wrazenia bez konca:) pozdrawiam rowerzystów i na litość boską nie przepraszajcie w kólko chyba mamy jakies prawa:) Odpowiedz Link Zgłoś
woo-cash Re: Za rower pod sąd 08.01.04, 16:16 Gość portalu: mira napisał(a): > pytam co mozemy zrobic aby towszystko wyprostowac Proponuję się przyłączyć do nas. Szczegóły: www.woo.strefa.pl?gl=masa Pozdrawiam i życzę odśnieżonych ścieżek :-) Woo. Odpowiedz Link Zgłoś
uerbe Re: Za rower pod sąd 08.01.04, 17:45 Gość portalu: mira napisał(a): [ciach] > i na litość boską nie przepraszajcie w kólko > chyba mamy jakies prawa:) Dołączam się. Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu :) znam ziemowita z amsterdamu :))) buja się z IP: *.cable.wanadoo.nl 08.01.04, 11:17 niejakim Sakiem :))).a propos - saku twoja komórka nie działa czy co? pzdr z amstelveen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HOT ROCK Re: Za rower pod sąd IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.01.04, 11:34 To między innymi dlatego, że w policji ciągle obowiązuje negatywna selekcja. Z mojej klasy w podstawówce dwóch kolesi, którzy mieli dwie lewe ręce do wszystkiego, a jeden z trudem składał litery, trafiło w szeregi tej wspaniałej formacji. Potem takie ciemniaki gotowe są wykonać każdy, nawet najgłupszy rozkaz swoich niewiele mądrzejszych przełożonych (albo i głupszych :). Pozdr. dla wszystkich rowerzystów których nie przestraszyła zima :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l WSZYSCY NA ROZPRAWE 13:30 IP: 212.127.95.* 08.01.04, 11:36 13:30 -> sala 145 ulica Podwale 34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob-35 Re: WSZYSCY NA ROZPRAWE 13:30 IP: *.eko.wroc.pl 08.01.04, 11:51 > 13:30 -> sala 145 ulica Podwale 34 Dokładnie - PODWALE 30 !!! sala 145 Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: WSZYSCY NA ROZPRAWE 13:30 08.01.04, 12:41 Gość portalu: Rob-35 napisał(a): > > 13:30 -> sala 145 ulica Podwale 34 > > Dokładnie - PODWALE 30 !!! > > sala 145 Czy macie możliwość nagrywania przebiegu rozprawy i wrzucenia co ciekawszych kawałków w mp3 do sieci ? Niestety, nie wszyscy mogą pojawić się dzisiaja na Podwalu ... choć bardzo by chcieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HESS JAKI JEST IQ PRZECIETNEGO POLICJANTA??? IP: *.securitas.com.pl 08.01.04, 12:40 Odpowiedz Link Zgłoś
im13 Re: JAKI JEST IQ PRZECIETNEGO POLICJANTA??? 08.01.04, 13:04 przysięgłabym, że ujemny, ale wiem, że takiego nie ma.... chociaż??? Badacze do badań i kto wie? :) Pozdrawiam rowerzystów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wkurzony Re: Za rower pod sąd IP: *.waw.cdp.pl / 62.181.171.* 08.01.04, 14:08 pewnie!tych na 4 lata do pudla,a rywin dostanie 2 w zawieszeniu.rzygac sie chce.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bang! Re: A co z Kwachem oraz Millerem IP: 129.81.192.* 08.01.04, 19:14 A Kwach, czy Miller jakos nie trafili pod sad za bezprawne wyslanie polskich zolnierzy na wojne w Iraku oraz pozniejszy udzial w okupacji tego kraju! Wszystkiemu winni sa cyklisci!!! Odpowiedz Link Zgłoś
olecky rozwiazac policje 08.01.04, 15:56 banda niebezpiecznych darmozjadow. Nie sa w stanie pomoc w najprostszych sprawach, ale jesli chodzi o szykanowanie Bogu ducha winnych obywateli, to zawsze znajda czas i srodki. Odpowiedz Link Zgłoś
woo-cash Źle się stało... 08.01.04, 16:29 Bardzo źle się stało, że w tej sprawie policja postąpiła tak, jak postąpiła. Nistaty, właśnie z takich akcji wynika przeświadczenie wielu ludzi, iż: policjanci są głupi, policjanici to darmozjady, policji nie można ufać (a broń Boże współpracować). Sam, jako uczestnik tej 1. MAsy Krytycznej, od tamtej pory właśnie w ten sposób myślę o policji. Jako dziecko byłem wychowywany w szacunku dla prawa i funkcjonariuszy, którzy strzegą tego prawa i mają służyć obywatelom swoją pomocą. To właśnie działania policji na pierwszej MK i kolejnych masach sprawiły, iż moje zdanie na temat tej instytucji uległo diametralnej zmianie. Wprawdzie nadal uważam, że bardzo wielu policjantów pełni odpowiedzialnie swoją funkcję, że pracują z narażeniem życia i zdrowia, Jestem pełen szacunku dla wielu "krawężników", któzy patrolują moją dzielnicę, choć chciałoby się, aby robili to częściej, a nie tylko okazjonalnie. Tym niemniej mój stosunek do Policji jako organu państwa został skutecznie nadwątlony przez brygady antyterrorystyczne, wysyłane na spotkania z masowiczami i nic już tego nie zmieni. Rowerzyści - przyłączcie się! Nie czekajcie, aż Was rozjadą na drodze: www.woo.strefa.pl?gl=masa Pozdrawiam, Woo. PS. Rozprawa okazała się rozprawą wstępną, o czym oskarżeni nie zostali poinformowani wcześniej. Z tego co mi wiadomo termin rozprawy zasadniczej został wyznaczony na 20 lutego, zaś obrona złożyła wniosek o wezwanie na świedków innych uczestników majowej Masy, którzy zostali wówczas spisani przez Policję. Będzie tego ze 100 osób, więc jeśli Sąd przychyli się do wniosku obrony, sprawa pociągnie się dłuuugo zapewne. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SHP Re: Źle się stało... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.04, 18:00 ...a może rozdmuchać to wśród mediów zagranicznych? Jak polski wymiar sprawiedliwości nie dostanie mocnego kopa, to nic się nie zmieni...Jak rowerzyści nie zostaną oczyszczeni z zarzutów, to może Strasburg? POzdro Tomek Odpowiedz Link Zgłoś
woo-cash Re: Źle się stało... 08.01.04, 18:18 Gość portalu: SHP napisał(a): > ...a może rozdmuchać to wśród mediów zagranicznych? Jak polski wymiar > sprawiedliwości nie dostanie mocnego kopa, to nic się nie zmieni...Jak > rowerzyści nie zostaną oczyszczeni z zarzutów, to może Strasburg? Spokojnie, do Strasbourga to jeszcze droga daleka. Najpierw trzeba wykorzystać w pełni dostępne środki odwoławcze w kraju. Nawet nie wiemy, co na to pierwsza instancja, póki co, a jeszcze apelacja, kasacja... :-) Pozdrawiam, Woo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SHP Re: Źle się stało... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.04, 18:46 A może posłużyć się cytatem jednego z policjantów: "Jak najbardziej utrudnić im życie..." ? POzdro Tomek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marc Re: Źle się stało... IP: *.knc.pl 08.01.04, 20:29 niestety, ale wroclawskiej policji nie stac na wiecej ;( a jak im sie statystyki poprawily, ze przylapali na goracym uczynku kilkuset zagrazajacych bezpieczenstwu miasta terrorystow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jagna Re: Za rower pod sąd IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 08.01.04, 20:58 Jeszcze nikt nie ukarał osiłka parkującego na chodniku, albo na ścieżce rowerowej. Policja widać ma większy respekt przed właścicielami samochodów niż rowerów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fietser CZY MACIE FILM Z TEGO WYDARZENIA? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.01.04, 22:17 Podobno zajście z policją zostało sfilmowane przez kogoś z masy. Przecież taki dowód mógłby wiele wyjaśnić w sądzie. Należy zapytać też policję, gdzie podziały się ich taśmy... Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: CZY MACIE FILM Z TEGO WYDARZENIA? 09.01.04, 07:43 Gość portalu: fietser napisał(a): > Podobno zajście z policją zostało sfilmowane przez kogoś z masy. Przecież taki > dowód mógłby wiele wyjaśnić w sądzie. Należy zapytać też policję, gdzie podział > y > się ich taśmy... ... lub czasopisma. Odpowiedz Link Zgłoś