idgam 13.02.04, 15:12 Cześć, czy znacie jakieś niepubliczne żłobki we Wrocławiu ? pozdrawiam mama Michałka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
efka30 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 21.06.05, 14:50 podnosze temat bo tez jestem zainteresowana. Odpowiedz Link Zgłoś
menadka Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 22.06.05, 14:45 Nie ma ani prywatnego ani niepublicznego żłobka we Wrocławiu. Wiem bo szukałam takiego dla mojej córki. Ostatecznie od września idzie do żłobka nr 13 na Sądową. Odpowiedz Link Zgłoś
labeg Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 21.06.13, 23:09 Prosze bardzo : Wysepka, Kolorowe Misie, Dziarskie smyki, Żyrafka..... A tu zebrane razem Wykaz niepublicznych żłobków Odpowiedz Link Zgłoś
anyx27 labeg 29.06.13, 19:33 Ten spis, który podałaś, to nie jest spis żłobków! W większości na tym portalu to są pseudożłobki, czxyli zwykłe kluby maluchy. Rejestr żłobków miasta Wrocłąwia jest tutaj: www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CD0QFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.wroclaw.pl%2Ffiles%2Fzlobki%2FRejestr%2520zlobkow%2520i%2520klubow%2520dzieciecych%2520na%252016.04.2013.pdf&ei=PRrPUfWYN8jxtQa40YHoBg&usg=AFQjCNFOfbS297IsYpwZTWS94DLIPhWiPg&bvm=bv.48572450,d.Yms Odpowiedz Link Zgłoś
aga1972 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 01.07.05, 11:28 Jest-wspaniałe przedszkole prywatne przy ul. Kasprowicza 44, im. Janczarskiego. Więcej info na stronie: www.przedszkola.edu.pl Odpowiedz Link Zgłoś
aga1972 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 01.07.05, 11:31 Wiem, ze przedszkole przyjmuje młodsze dzieci (poniżej 3 roku życia) zawsze można się dowiedziec:) Odpowiedz Link Zgłoś
aga1274 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 03.07.05, 20:47 zobaczcie też na stronę www.puchatkowazaloga.pl Odpowiedz Link Zgłoś
menadka Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 04.07.05, 08:50 aga1274 napisała: > zobaczcie też na stronę www.puchatkowazaloga.pl Ale tam pisze, że przyjmują dzieci od 3 do 6 lat, więc to przedszkole a nie żłobek. Odpowiedz Link Zgłoś
gaga122 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 05.07.05, 15:56 myślałam, że przyjmują tam też młodsze dzieci, moja koleżanka zaprowadzała tam swoją 2 letnią córeczkę, może warto zadzwonić i zapytać Odpowiedz Link Zgłoś
aga1274 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 05.07.05, 15:57 właśnie....... ja tez słyszałam, że przyjmują tam młodsze dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
ptysia78 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 10.07.05, 00:08 jest niepubliczne zlobko-przedszkole w Promyku Slonca ale zapisy trzeba robic rok wczesniej moj synek idzie tam od wrzesnia :) Odpowiedz Link Zgłoś
asianasz Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 22.06.13, 19:54 oj, chyba przesadząłś z tym "nowatorskim" podejściem... nikt nie zmusza dzieci do siusiania...:) Odpowiedz Link Zgłoś