Dodaj do ulubionych

niepubliczny żłobek - Wrocław

13.02.04, 15:12
Cześć,
czy znacie jakieś niepubliczne żłobki we Wrocławiu ?

pozdrawiam
mama Michałka
Obserwuj wątek
    • bjalow Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 04.01.05, 12:15
      mam to samo pytanie
    • efka30 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 21.06.05, 14:50
      podnosze temat bo tez jestem zainteresowana.
      • menadka Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 22.06.05, 14:45
        Nie ma ani prywatnego ani niepublicznego żłobka we Wrocławiu. Wiem bo szukałam
        takiego dla mojej córki.
        Ostatecznie od września idzie do żłobka nr 13 na Sądową.
      • labeg Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 21.06.13, 23:09
        Prosze bardzo : Wysepka, Kolorowe Misie, Dziarskie smyki, Żyrafka..... A tu zebrane razem Wykaz niepublicznych żłobków
        • anyx27 labeg 29.06.13, 19:33
          Ten spis, który podałaś, to nie jest spis żłobków! W większości na tym portalu to są pseudożłobki, czxyli zwykłe kluby maluchy. Rejestr żłobków miasta Wrocłąwia jest tutaj:

          www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CD0QFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.wroclaw.pl%2Ffiles%2Fzlobki%2FRejestr%2520zlobkow%2520i%2520klubow%2520dzieciecych%2520na%252016.04.2013.pdf&ei=PRrPUfWYN8jxtQa40YHoBg&usg=AFQjCNFOfbS297IsYpwZTWS94DLIPhWiPg&bvm=bv.48572450,d.Yms
    • aga1972 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 01.07.05, 11:28
      Jest-wspaniałe przedszkole prywatne przy ul. Kasprowicza 44, im. Janczarskiego.
      Więcej info na stronie: www.przedszkola.edu.pl
      • aga1972 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 01.07.05, 11:31
        Wiem, ze przedszkole przyjmuje młodsze dzieci (poniżej 3 roku życia) zawsze
        można się dowiedziec:)
        • aga1274 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 03.07.05, 20:47
          zobaczcie też na stronę www.puchatkowazaloga.pl
          • menadka Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 04.07.05, 08:50
            aga1274 napisała:

            > zobaczcie też na stronę www.puchatkowazaloga.pl

            Ale tam pisze, że przyjmują dzieci od 3 do 6 lat, więc to przedszkole a nie
            żłobek.
            • gaga122 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 05.07.05, 15:56
              myślałam, że przyjmują tam też młodsze dzieci, moja koleżanka zaprowadzała tam
              swoją 2 letnią córeczkę, może warto zadzwonić i zapytać
              • aga1274 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 05.07.05, 15:57
                właśnie....... ja tez słyszałam, że przyjmują tam młodsze dzieci
                • ptysia78 Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 10.07.05, 00:08
                  jest niepubliczne zlobko-przedszkole w Promyku Slonca

                  ale zapisy trzeba robic rok wczesniej
                  moj synek idzie tam od wrzesnia :)
    • asianasz Re: niepubliczny żłobek - Wrocław 22.06.13, 19:54
      oj, chyba przesadząłś z tym "nowatorskim" podejściem... nikt nie zmusza dzieci do siusiania...:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka