postmodern
16.02.02, 23:53
Jestem pod wielkim wrażeniem rozwiązania płatności za bilety komunikacji
miejskiej w Warszawie... Np. bilety całodobowe są ważne równo 24 godziny od
daty zakupu... a nie jak u nas we Wrocławiu tylko do 24.00. myślę, że można by
było coś z tym z robić...