Dodaj do ulubionych

Bilety MPK...

16.02.02, 23:53
Jestem pod wielkim wrażeniem rozwiązania płatności za bilety komunikacji
miejskiej w Warszawie... Np. bilety całodobowe są ważne równo 24 godziny od
daty zakupu... a nie jak u nas we Wrocławiu tylko do 24.00. myślę, że można by
było coś z tym z robić...
Obserwuj wątek
    • Gość: sew Re: Bilety MPK... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.02, 16:40
      a ja nie wiem czy kasując we Wrocławiu bilet w kasowniku godzinnym zapłaciłem
      za przejazd tylko w tym tramwaju, czy mogę przesiąść się do innego w jakimś
      określonym czasie. Proszę o oficjalną wykładnię.
      Jeśli bilety obowiązują tylko w TYM pojeździe to forsa wydana na kasowniki
      godzinowe wyszła bez sensu.
      • Gość: pulp Re: Bilety MPK... IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 18.02.02, 17:30
        To nie ma znaczenia w jakim kasowniku bilet został skasowany. Oczywiście za
        każdym razem - przesiadając sie - musisz skasować bilecik.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka