kingaperka 22.05.10, 20:24 Tu zgłaszajmy chęć pomocy i zapotrzebowanie na nią, podając kontakt do siebie - najlepiej nr telefonu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kingaperka Re: powódź- wolontariusze- Wrocław 22.05.10, 20:27 Potrzebni sa ludzie do pomocy przy podniesieniu walów z worków na ul. Wilczyckiej - wjazd od Strachocińskiej tuz przed przejazdem kolejowym i mostem nad kanałem, potem cały czas prosto ulicą. Woda z kanału Odra-Widawa gwałtownie cofa się do Widawy i zaczyna przelewać na pola. Jeśli tak się stanie (a tam poziom wody jest ponad 1 metr nad polami) cala woda RUNIE POLAMI NA WOJNÓW! Brakuje jeszcze 10 cm do przelania! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolan Re: powódź- wolontariusze- Wrocław IP: *.finemedia.pl 22.05.10, 20:32 Jak tam dojechać?? Są jakieś autobusy?? Odpowiedz Link Zgłoś
kingaperka Re: powódź- wolontariusze- Wrocław- dojazd Widawa 22.05.10, 20:50 autobus 911 jeździ z placu Grunwaldzkiego, jeden na godzinę, najbliższy o 21.29 , dalje przez Kochanowskiego/ Koronę/ Psie Pole Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Już widzę Dutkiewicza na wałach :) 22.05.10, 20:28 kingaperka napisała: > Tu zgłaszajmy chęć pomocy i zapotrzebowanie na nią, podając kontakt do > siebie - najlepiej nr telefonu Sorki, ale ten facet zmarnował wszystko co było we Wrocławiu. W 1997 zdarłem sobie skórę do mięsa na łapach. Było warto. Dziś wolę się nie wtrącać. Logik z KUL dowodzi całą sytuacją. Padlina przy Zdroju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwqrqq Łany IP: *.static.tvk.wroc.pl 22.05.10, 20:32 www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/259415,lany-prosza-o-pomoc-kto-moze-niech-jedzie,id,t.html Potrzebujemy "rąk" do pomocy przy podwyższaniu studzienek w Łanach na ulicy Odrzańskiej. Ochotników prosimy o zgłaszanie się przy budowie nowego mostu w Łanach. Są duże różnice poziomów, dlatego trzeba poukładać wiele worków z piaskiem. Apelujemy o pomoc przede wszystkim mężczyzn. Pomoc będzie potrzebna CIĄGLE przez najbliższe 4 dni, proszę o zainteresowanie sytuacją. Prosimy także o dostarczenie drewna opałowego, aby można było się ogrzać przy ognisku w nocy w trakcie dalszych prac. Osoby, które przybędą w nocy pomagać prosimy o zabranie latarek oraz aby się ciepło ubrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qrqrrrt Kozanów IP: *.static.tvk.wroc.pl 22.05.10, 20:34 forum.gazeta.pl/forum/w,72,111851910,111851910,Na_Kozanowie_woda_wzrosnie_jeszcze_o_70cm_.html Najświeższe sensacyjne wiadomości z posiedzenia sztabu zarządzania kryzysowego w urzędzie wojewódzkim. Według specjalistów woda na Kozanowie ma się podnieść jeszcze o 70 cm! W tej sytuacji sztab podjął decyzję, by na osiedlu budować zupełnie nowy wał na suchym terenie. Według wstępnych informacji zapora ma być budowana z gruzu i potem uszczelniana. Którymi ulicami dokładnie pobiegnie, dowiemy się już wkrótce. Kto może potrzebny do budowy wałów! Odpowiedz Link Zgłoś
kingaperka jelczańska- piasek 22.05.10, 20:37 pilnie potrzebny piasek na ul. jelczańską Odpowiedz Link Zgłoś
kingaperka Wilczkowska 22.05.10, 20:42 BARDZO PILNIE POTRZEBNE RĘCE DO PRACY NA ULICĘ WILCZKOWSKĄ!!! TAM JUŻ 10 CENTYMETRÓW DO ZALANIA WAŁU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalia Kozanów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 23:27 "Uwaga! Potrzebni są wolontariusze, którzy zechcą pomagać w działaniach wspierających zalany Kozanów. Zadaniem wolontariuszy będzie towarzyszenie pracownikom socjalnym i pomoc w rozdawaniu żywności, wody, lekarstw. Pomoc wolontariuszy potrzebna będzie w poniedziałek i wtorek (24-25 maja). Chętni do zaangażowania się w pomoc proszeni są o zgłaszanie się drogą mailową na adres: wolontariatkozanow@gmail.com lub telefonicznie na numer 71 772 49 00. W zgłoszeniu prosimy podać swoje imię i nazwisko, PESEL, telefon kontaktowy oraz godziny, w których osoba zgłaszająca się do pomocy chce pomagać. Zgłoszenia można przesyłać całą dobę. Pracownicy Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego pełnią całodobowe dyżury, koordynując akcję pozyskiwania wolontariuszy. Po przesłaniu otrzymacie Państwo potwierdzenie godziny przydziału, informację o miejscu zbiórki, dane koordynatora wolontariatu oraz hasło, które umożliwi wejście na teren Kozanowa. Pierwsza tura pomocy rozpoczyna się o godzinie 6:55. Od tej godziny, przez cały dzień, możecie Państwo deklarować swój udział w pomocy. Sugerujemy, aby zabrać ze sobą kalosze bądź wodery! Z góry dziękujemy za chęć pomocy Beata Pierzchała Dyrektor Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego we Wrocławiu" Zapisałam się na 14.00 Podobno na rano mają 10 osób i to wystarczy, zapisujcie się na późniejsze godziny. Odpowiedz Link Zgłoś