Dodaj do ulubionych

powódź- wolontariusze- Wrocław

22.05.10, 20:24
Tu zgłaszajmy chęć pomocy i zapotrzebowanie na nią, podając kontakt do
siebie - najlepiej nr telefonu
Obserwuj wątek
    • kingaperka Re: powódź- wolontariusze- Wrocław 22.05.10, 20:27
      Potrzebni sa ludzie do pomocy przy podniesieniu walów z worków na ul.
      Wilczyckiej - wjazd od Strachocińskiej tuz przed przejazdem kolejowym i
      mostem
      nad kanałem, potem cały czas prosto ulicą. Woda z kanału Odra-Widawa
      gwałtownie cofa się do Widawy i zaczyna przelewać na pola. Jeśli tak się
      stanie (a tam poziom wody jest ponad 1 metr nad polami) cala woda RUNIE
      POLAMI NA WOJNÓW! Brakuje jeszcze 10 cm do przelania!
      • Gość: wolan Re: powódź- wolontariusze- Wrocław IP: *.finemedia.pl 22.05.10, 20:32
        Jak tam dojechać?? Są jakieś autobusy??
        • kingaperka Re: powódź- wolontariusze- Wrocław- dojazd Widawa 22.05.10, 20:50
          autobus 911 jeździ z placu Grunwaldzkiego, jeden na godzinę, najbliższy o
          21.29 , dalje przez Kochanowskiego/ Koronę/ Psie Pole
    • hummer Już widzę Dutkiewicza na wałach :) 22.05.10, 20:28
      kingaperka napisała:

      > Tu zgłaszajmy chęć pomocy i zapotrzebowanie na nią, podając kontakt do
      > siebie - najlepiej nr telefonu

      Sorki, ale ten facet zmarnował wszystko co było we Wrocławiu.
      W 1997 zdarłem sobie skórę do mięsa na łapach. Było warto.

      Dziś wolę się nie wtrącać. Logik z KUL dowodzi całą sytuacją.

      Padlina przy Zdroju.
    • Gość: rwqrqq Łany IP: *.static.tvk.wroc.pl 22.05.10, 20:32
      www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/259415,lany-prosza-o-pomoc-kto-moze-niech-jedzie,id,t.html
      Potrzebujemy "rąk" do pomocy przy podwyższaniu studzienek w Łanach na ulicy Odrzańskiej.
      Ochotników prosimy o zgłaszanie się przy budowie nowego mostu w Łanach. Są duże różnice poziomów, dlatego trzeba poukładać wiele worków z piaskiem. Apelujemy o pomoc przede wszystkim mężczyzn. Pomoc będzie potrzebna CIĄGLE przez najbliższe 4 dni, proszę o zainteresowanie sytuacją. Prosimy także o dostarczenie drewna opałowego, aby można było się ogrzać przy ognisku w nocy w trakcie dalszych prac. Osoby, które przybędą w nocy pomagać prosimy o zabranie latarek oraz aby się ciepło ubrać.
    • Gość: qrqrrrt Kozanów IP: *.static.tvk.wroc.pl 22.05.10, 20:34
      forum.gazeta.pl/forum/w,72,111851910,111851910,Na_Kozanowie_woda_wzrosnie_jeszcze_o_70cm_.html
      Najświeższe sensacyjne wiadomości z posiedzenia sztabu zarządzania kryzysowego w urzędzie wojewódzkim.
      Według specjalistów woda na Kozanowie ma się podnieść jeszcze o 70 cm! W tej sytuacji sztab podjął decyzję, by na osiedlu budować zupełnie nowy wał na suchym terenie. Według wstępnych informacji zapora ma być budowana z gruzu i potem uszczelniana. Którymi ulicami dokładnie pobiegnie, dowiemy się już wkrótce.

      Kto może potrzebny do budowy wałów!
      • kingaperka jelczańska- piasek 22.05.10, 20:37
        pilnie potrzebny piasek na ul. jelczańską
    • kingaperka Wilczkowska 22.05.10, 20:42
      BARDZO PILNIE POTRZEBNE RĘCE DO PRACY NA ULICĘ WILCZKOWSKĄ!!! TAM JUŻ 10
      CENTYMETRÓW DO ZALANIA WAŁU!!!
      • Gość: Natalia Kozanów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 23:27
        "Uwaga!
        Potrzebni są wolontariusze, którzy zechcą pomagać w działaniach
        wspierających zalany Kozanów. Zadaniem wolontariuszy będzie
        towarzyszenie pracownikom socjalnym i pomoc w rozdawaniu żywności,
        wody, lekarstw. Pomoc wolontariuszy potrzebna będzie w poniedziałek
        i wtorek (24-25 maja).

        Chętni do zaangażowania się w pomoc proszeni są o zgłaszanie się
        drogą mailową na adres:
        wolontariatkozanow@gmail.com lub telefonicznie na numer 71 772 49
        00.

        W zgłoszeniu prosimy podać swoje imię i nazwisko, PESEL, telefon
        kontaktowy oraz godziny, w których osoba zgłaszająca się do pomocy
        chce pomagać.

        Zgłoszenia można przesyłać całą dobę. Pracownicy Centrum Informacji
        i Rozwoju Społecznego pełnią całodobowe dyżury, koordynując akcję
        pozyskiwania wolontariuszy.

        Po przesłaniu otrzymacie Państwo potwierdzenie godziny przydziału,
        informację o miejscu zbiórki, dane koordynatora wolontariatu oraz
        hasło, które umożliwi wejście na teren Kozanowa.

        Pierwsza tura pomocy rozpoczyna się o godzinie 6:55. Od tej godziny,
        przez cały dzień, możecie Państwo deklarować swój udział w pomocy.

        Sugerujemy, aby zabrać ze sobą kalosze bądź wodery!

        Z góry dziękujemy za chęć pomocy

        Beata Pierzchała

        Dyrektor

        Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego we Wrocławiu"


        Zapisałam się na 14.00
        Podobno na rano mają 10 osób i to wystarczy, zapisujcie się na
        późniejsze godziny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka