maria.nowak.kowalewska 04.07.11, 16:35 HEj, mam pytanie co sądzicie o uczelni WSZIF we Wrocławiu? Jak profesorowie, nauka, poziom kształcenia? W szczególności interesuję mnie Politologia. Pozdrawiam Serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
floryanna Re: STUDIA WSZIF 03.11.13, 07:52 I jak-zapisałas się tam??? Załapałas sie jak jeszcze był Wszif czy poszłas już do zfuzjowanej WSB??? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
qqww1122 Re: STUDIA WSZIF 04.11.13, 10:14 Najlepszy jest Oxford, potem Cambrigde.... Odpowiedz Link Zgłoś
qqww1122 Re: STUDIA WSZIF 04.11.13, 14:28 greges58 napisał: > przecież zbankrutowali !!! Kto ? WSZIF ?!?! Odpowiedz Link Zgłoś