Dodaj do ulubionych

STUDIA WSZIF

04.07.11, 16:35
HEj, mam pytanie co sądzicie o uczelni WSZIF we Wrocławiu?
Jak profesorowie, nauka, poziom kształcenia?
W szczególności interesuję mnie Politologia.
Pozdrawiam Serdecznie
Obserwuj wątek
    • floryanna Re: STUDIA WSZIF 03.11.13, 07:52
      I jak-zapisałas się tam???
      Załapałas sie jak jeszcze był Wszif czy poszłas już do zfuzjowanej WSB???
      Pozdrawiam
    • qqww1122 Re: STUDIA WSZIF 04.11.13, 10:14
      Najlepszy jest Oxford, potem Cambrigde....
      • greges58 Re: STUDIA WSZIF 04.11.13, 11:51
        przecież zbankrutowali !!!
        ;)
        • qqww1122 Re: STUDIA WSZIF 04.11.13, 14:28
          greges58 napisał:

          > przecież zbankrutowali !!!

          Kto ? WSZIF ?!?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka