kklement 21.09.11, 14:25 A powinien odpowiadać jak za szykowanie zamachu terrorystycznego i najbliższe trzy dekady spędzić w pierdlu. Swoją drogą za złodziejstwo powinno się łapy ucinać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wiz Re: Głupota i chęć zysku mogła doprowadzić do kat IP: *.dynamic.chello.pl 21.09.11, 14:52 tylko czym nasi posłowie by wtedy głosowali... Odpowiedz Link Zgłoś
labeo Re: Głupota i chęć zysku mogła doprowadzić do kat 21.09.11, 14:55 Dokładnie, kradzież to np. zapałek z kiosku, a celowe uszkodzenie infrastruktury odpowiedzialnej za bezpieczeństwo to sabotaż lub terroryzm. Gdyby dziada odpowiednio potraktować może mniej byłoby podobnych przypadków. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Przed wojną 21.09.11, 16:13 Przed wojną w gazecie przeczytalibyśmy komunikat. "W dniu wczorajszym patrol Straży Kolejowej zastrzelił sabotażystę, który poprzez zniszczenie urządzeń kolejowych usiłował doprowadzić do katastrofy pociągu. Za wzorową postawę służbową przodownik X i posterunkowy Y zostali nagrodzeni złotymi zegarkami." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a.s. Re: Przed wojną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.11, 21:35 Jeśli głupota i chęć zysku, to powinien szanowny redaktor napisać, że "mogły" a nie "mogła". Razi mnie ta pseudopoprawna polszczyzna dziennikarska. Trochę logiki! Czy któryś napisałby: Kasia i Zosia mogła? Kasia i Zosia mogły. Przepraszam, za tak dogłębne tłumaczenie, ale chyba NIE ROZUMIĄ ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon kklement, takie pytanie na koniec kadencji IP: 87.117.135.* 23.09.11, 15:06 Czy nadal "błyszczysz" w towarzystwie podobnych do siebie POmatołów opowiadając dowcip "Ląduj dziadu"? Czy nadal zamierzasz pitolić na forum o jakimś liberalizmie platfusów? Sprawa jest już jasna. Okazałeś się zwykłym wyrolowanym ciemniakiem, którego poziom umysłowy to właśnie poziom leminga. Kto takim daje maturę, kto takie ciemniactwo przepycha przez uczelnie? Czym ty się różnisz od absolwentów WUMLu? Zamierzasz nadal się na tym forum produkować i udawać intelektualistę (może za duże słowo, niech będzie "inteligenta"), którym nigdy nie byłeś, nie jesteś i nigdy nie będziesz? Czy naprawdę NIE WIDZISZ JAK PIER.OLISZ ZA KAŻDYM NIEMAL RAZEM? PS. Wiesz co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze? Że lekarz psycholog (ponoć) dał się uwieść najprymitywniejszej propagandzie nakierowanej na totalnych głąbów z wiejskch dyskotek, którzy zapragnęli karier w dużych ośrodkach miejskich? Masz - zdaje sie - wybitne zadatki na konowała. To bardzo śmieszne ... Odpowiedz Link Zgłoś
urko70 Re: kklement, takie pytanie na koniec kadencji 23.09.11, 15:36 Gość portalu: zenon napisał(a): > Czy nadal "błyszczysz" w towarzystwie podobnych do siebie POmatołów [...] Ja w kwestii formalnej, a propos czego była ta Twoja wypowiedź? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uhn Zenon , brawo !!! :-DDD IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 23.09.11, 18:57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czester Oj, stary ... POjechałeś :))) IP: *.static.tvk.wroc.pl 23.09.11, 21:17 Przecież mógł nie wiedzieć, że ma do czynienia z byłymi Aferałami, z oszustami z Kongresu Liberalno-Demokratycznego. Dopiero raczkuje w polityce (mimo trzydziechy na karku), stawia pierwsze kroczki. Faktem jest natomiast, że lektura postów kklementa sprzed kilku lat to jak czytanie fantasmagorii Witkacego po peyotlcie w "Narkotykach". BTW. Z tym WUMLem to udane :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psyche Re: Oj, stary ... POjechałeś :))) IP: *.e-wro.net.pl 23.09.11, 21:34 może kklement powinien z kimś mądrym pogadać, ale tak szczerze. Każdy może mieć problemy. Odpowiedz Link Zgłoś