Dodaj do ulubionych

Miłosne napisy na murach wrocławskich budynków ...

14.02.12, 09:53
Zróbcie galerię z chu... i kur... z murów. Jeśli ktoś odczuwa potrzebę mazania po murach, to redakcja gw ma (jeszcze) ładną elewację.
Obserwuj wątek
    • merthyr Miłosne napisy na murach wrocławskich budynków ... 14.02.12, 11:21
      Istnieją lepsze sposoby na wyrażanie uczuć niż bazgranie po ścianach budynków i mostów a chwalenie się, że Polska jest zabazgrana pseudograffiti od Sopotu do Zakopanego (choćby to miały być wiersze Herberta) jest bardzo słabe.
    • kklement Ze specjalną dedykacją dla wrocławskiej redakcjiGW 14.02.12, 12:20
      wd7.photoblog.pl/lvp4/201002/75/59274626.jpg
      • kklement Poprawię linka 14.02.12, 12:21
        wd7.photoblog.pl/lvp4/201002/75/59274626.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka