onetjestlepszy 14.02.12, 09:53 Zróbcie galerię z chu... i kur... z murów. Jeśli ktoś odczuwa potrzebę mazania po murach, to redakcja gw ma (jeszcze) ładną elewację. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
merthyr Miłosne napisy na murach wrocławskich budynków ... 14.02.12, 11:21 Istnieją lepsze sposoby na wyrażanie uczuć niż bazgranie po ścianach budynków i mostów a chwalenie się, że Polska jest zabazgrana pseudograffiti od Sopotu do Zakopanego (choćby to miały być wiersze Herberta) jest bardzo słabe. Odpowiedz Link Zgłoś
kklement Ze specjalną dedykacją dla wrocławskiej redakcjiGW 14.02.12, 12:20 wd7.photoblog.pl/lvp4/201002/75/59274626.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
kklement Poprawię linka 14.02.12, 12:21 wd7.photoblog.pl/lvp4/201002/75/59274626.jpg Odpowiedz Link Zgłoś