Forum   mundurowi

mundurowi

(18 wyników)
 • [b]Tak wygląda równość zapisana w konstytucji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]
 • Zmiany są zawsze bolące. Ale cały naród się już podnosi, czas Socjalistów przywileje, znieść. Ale ostrzegam! Ten co zmiany zrobi będzie przez lata przeklęty.
 • W państwie pałokracji ci, którzy się zorganizują , mają prawo do cudzych pieniędzy. Nieuprzywilejowany podatnik, czyli polski niewolnik, ma pracować do śmierci na przywileje innych, a kolejna Fedak zabierze mu nie tylko imienne pieniądze z OFE, ale może i pieniądze, które odłożył w banku... na SWOJĄ emeryturę.
 • Jeśli Donek mówi, że nie pozbawi obecnych policjantów i żołnierzy przywilejów to już mają przechlapane. Nasz kochany premier jeszcze nie spełnił ani jednej obietnicy, a to co zapowiadał okazało się nieprawdą.
 • Zabawne to będzie - dwie grupy o różnym statusie w jednej firmie . Już gratuluję przyszłego fermentu.
 • Coś mi się tu nie zgadza. Skoro mogą przejść już teraz, to znaczy, że nabyli już prawa emerytalne i nikt im ich odebrać nie może. I nie ma w ogóle znaczenia to, kogo obejmą nowe przepisy, kogo nie... Gazeta znów tworzy rzeczywistość, czy ci mundurowi nie są zbyt lotni i biegli w przepisach? S.
 • Kiedy rozpocznie sie powszechna debata dotyczaca przechodzenia politykow-darmozjadow na emeryture. czyz nie powinni byc tak samo traktowani jak normalni obywatele tego kraju a jej wysokosc za okres bycia darmozjadem powinien byc liczony jak sredni zarobek krajowy, no ioczywiscie powinni placic skladki rentowe i zdrowotne. Prawo rentowe powinno byc rowne dla wstystkich. Chyba ze darmozjady polityczni sa swietymi baranami i musza byc specjelnie traktowani.
 • To niemoralne, żeby mundurowi, czy ktokolwiek mieli pracować limit stażu pracy do emerytury. Każdy powinien sam decydować o momencie, w których chce przejść na emeryturę. Jeżeli taka emerytura będzie wynosiła 1200 zł i emerytowi wystarczy, to jego powinna być wola. Jeżeli będzie chciał dorabiać jako emeryt, to również jego wola ile, za ile, u kogo, i jak długo będzie chciał pracować. Emeryturę sobie wypracował i nikt niema nic do tego. Dopóki będzie pracował oprócz składek na własną emerytur...
 • 190 tys [b]DNI ZWOLNIEN[/b] a nie zwolnien, wynikaloby z tego ze kazdy policjant miesiecznie bierze prawie 2,5 zwolnienia
 • Czy w sposób obiektywny może się wypowiadać członek rady nadzorczej instytucji żywotnie zainteresowanej nowym źródłem gotówki na jeszcze wspanialsze siedziby i nowe przywileje dla całej swojej wierchuszki ? Czy można go, droga "Gazeto" anonsować jako eksperta ? Pytania raczej retoryczne.
 • Przecież mogą pracować w inny sposób. Na ulicach szaleje chuliganeria a w piaskownicach brakuje kumpli dla kilkulatków. Streetworker - to zajęcia w sam raz dla takiego emeryta.
 • W końcu ktoś pisze, kto żyje za moje pieniądze. Bo w jakim normalnym kraju po 15 latach pracy można brać przez ok. 40 lat emeryturę, i to dość przyzwoitą, bo naliczaną w bardzo oszukańczy sposób.
 • Póki istnieją OFE, policjanci nie powinni się godzić na włączenie ich do powszechnego systemu emerytalnego. W przeciwnym razie zagraniczni właściciele Powszechnych Towarzystw Emerytalnych będą mieć większe zyski, a zapłaci za to polski podatnik. Takich frajerów jak Polacy trudno zagranicznym instytucjom ubezpieczeniowym znaleźć gdzie indziej. Wielu mlodych ludzi popiera tę grabież i nie ma żadnej świadomości, że w postaci wysokich opłat daje część swego miesięcznego wynagrodzenia tym zagran...
 • Wszystko wskazuje na to, że nas wydymają bez mydła. Już zmniejszyli słuzbie kryminalnej w policji dodatek mundurowy. Oczywiście pojawią sie wpisy, to dobrze, bo nie chodzą w mundurze. Górnik też nie chodzi w mundurze, ale dostaje ubranie robocze, aby nie pobrudzić swoich dżinów. W słuzbie kryminalnej tez sie można ufajdać po same uszy. Na melinie, czy też stracić rękaw kurtki podczas zatrzymania. Ten kraj schodzi na psy... A pod kierownictwem gen. Matejuka, który rozłozył policje na, zabiorą ...
 • Trybunał do roboty ,podatnicy co miesiąc dają wam kase na wypłate
 • Im dłużej rząd bedzie zwlekał z reformą tym więcej będzie uciekac na emeryturę. Boją sie niewiadomej i zmykają....
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?