Dodaj do ulubionych

Biura 2003

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 16:18
www.knightfrankglobal.com/wip/pdf/10417.pdf
Obserwuj wątek
    • Gość: PMcork Re: Biura 2003 IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.06.04, 12:31
      Witam
      a moze ktos z szanownych forumowiczow wie jak mozna dostac sie do pracy w tej
      firmie??-KnightFrank...
      pytanie moze głupie bo wiadomo ze wysyła sie CV itd...
      ale moze macie jakies ciekawe wiadomosci odnosnie tego..
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka