Forum   marginesem

marginesem

(4 wyniki)
  • Mam prośbę do red. naczelnego, aby każdy pismak, bo inaczej ich już nazwać nie można, miał obowiązek czytania wszystkich artykułów swoich kolegów. Miałoby to na celu uniknięcie ośmieszenia i żenująco niskiego poziomu jaki prezentujecie. A konkrety? Proszę bardzo. Pierwsze zdanie: [i]"Skończyły się czasy szybkich kredytów."[/i] Teraz niech autor przeczyta wczorajszy artykuł kolegi dotyczący kredytów udzielanych przez pewien bank "na jedno kliknięcie". Pytanie: który z nich kłamie?
  • REWELACJA, SZOK....-Lepper i Girtych poprą budżet. Tak na marginesie - czy oni chociaż wiedaż co to jest budżet?...
  • Alma S.A.(14)

    Pomorski Team Negocjacyjny n78 ostrzega lazdego przed platnosciami karta platnicza w marketach Alma gdyz moga zostac okradzeni podczas placenia karta za dokonane zakupy z pieniedzy na swoim koncie, tu znajdziesz szzcegoly kradziedzy pieniedzy w markecie Alma S.A. w Gdyni www.n78.com.pl/node/73
  • www.miniart.pl Zdaje sobie sprawe z tego, ze jeszcze przede mna duuuzo do zrobienia. Poza tym jest troche niedociagniec.. Mam jednak nadzieje, ze strona galerii bedzie zmianic sie ku zadowoleniu klientow jak i mojemu :) Tymczasem prosze o konstuktywne uwagi na temat Galerii miniART.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?