lokietek10
09.06.12, 20:57
jako, że 17.06 muszę udać się na lotnisko w celu odebrania przyjezdnej rodziny, niemalże w samo południe zastanawiam się o której wyruszyć ze śródmieścia...?
16.06 jest we Wrocławiu mecz Polska-Czechy.
Czy ktoś wie jak np wyglądała sytuacja z dojazdem na lotnisko dzisiaj po wczorajszym meczu?
interesuje mnie dojazd do obwodnicy przez Poświętne no i dojazd na samo lotnisko już poza obwodnicą.
Wczoraj miałem okazję jechać przez miasto po godz 16 i nie było najgorzej, ale nie wiem jak bylo później i dzisiaj w okolicach lotniska...
Jeśli ktoś mógłby podzielić się wrażeniami, lub coś doradzić - będę wdzięczny.