janek.p 14.03.02, 04:43 Czy jest jakas firma we Wroclawiu, ktora potrafilaby poprowadzic recycling papieru, puszek, szkla itp? Wkurza mnie to ze musze wszystko wyrzucac do jednego kosza i ze to zasmieca moje miasto. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pulp Re: Recycling we Wroclawiu IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 14.03.02, 08:31 Nie wiem jak to robisz, ale we Wrocku jest pełno "zespołów" kubłów do segregowania odpadów: co pewien czas stoją kubły na szkło, puszki i plastik - trudno ich nie zauważyć są duże i białe i stoją zawsze po dwa. Wystarczy trochę poszukać. PZDR Odpowiedz Link Zgłoś