Dodaj do ulubionych

Recycling we Wroclawiu

14.03.02, 04:43
Czy jest jakas firma we Wroclawiu, ktora potrafilaby poprowadzic recycling
papieru, puszek, szkla itp?
Wkurza mnie to ze musze wszystko wyrzucac do jednego kosza i ze to zasmieca
moje miasto.
Obserwuj wątek
    • Gość: pulp Re: Recycling we Wroclawiu IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 14.03.02, 08:31
      Nie wiem jak to robisz, ale we Wrocku jest pełno "zespołów" kubłów do
      segregowania odpadów: co pewien czas stoją kubły na szkło, puszki i plastik -
      trudno ich nie zauważyć są duże i białe i stoją zawsze po dwa. Wystarczy trochę
      poszukać.

      PZDR

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka