Dodaj do ulubionych

Wojsko po studiach!!!

IP: 150.254.191.* 02.07.01, 09:24
Co zrobic aby nie iść do wojska?
Skończyłem właśnie 5 letnie studia magisterskie, mam kategorię A, i dostałem
jakieś wezwanie z wojska ( nie odebrałem!!!), czy da się coś zrobić aby nie iść
do tego syfu?
Jeżeli ktoś ma jakieś rady to proszę o pomoc!
cromer@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka